Zobacz zdjęcia (5)
Bukiety ślubne, oprawa kwiatowa wesel od A do Z, Wrocław - zdjęcie 1
Bukiety ślubne, oprawa kwiatowa wesel od A do Z, Wrocław - zdjęcie 2 Bukiety ślubne, oprawa kwiatowa wesel od A do Z, Wrocław - zdjęcie 3 Bukiety ślubne, oprawa kwiatowa wesel od A do Z, Wrocław - zdjęcie 4 Bukiety ślubne, oprawa kwiatowa wesel od A do Z, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Bukiety ślubne, oprawa kwiatowa wesel od A do Z id:4729

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • strojenie auta

Ślub i wesele to najważniejszy i najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Chcemy, aby to był dzień szczególnie radosny i przyniósł Wam morze niezapomnianych wspomnień. Do pięknego otoczenia, które stworzycie wspólnie ze Świadkami niezbędne są dodatki kwiatkowe, które świetnie uzupełnią Wasze stroje, atmosferę w Kościele i na weselnej sali. Bardzo ważny jest odpowiedni wybór kwiatów, które podkreślą piękno Pary Młodej oraz podniosły i jedyny nastrój.
Nasza firma oferuje kwiatową obsługę ślubów i wesel. Nasze 11-letnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze kwiatów oraz formy ich ułożenia na najważniejszy dzień w Waszym życiu. Wykonujemy oryginale bukiety ślubne, dekoracje kościołów, sal weselnych, samochodów Pary Młodej, kosze kwiatowe oraz realizujemy wszystkie indywidualne Państwa życzenia.

liczba odwiedzin: 3076

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie