Bukiety / Wiązanki / Dekoracje / FloralHeaven id:22371

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 06-08-2016
Liczba odwiedzin: 417

Oferta

Wiązanka ślubna to dla kobiety jeden z najważniejszych bukietów w życiu. Stanowi bardzo ważne dopełnienie całości ślubnej stylizacji, dlatego wybór wiązanki to dla Panny Młodej niezwykle istotna sprawa. Bukiet ten powinien pasować do fasonu i koloru sukni ślubnej oraz stylu wesela. Ponadto musi być wykonany w sposób profesjonalny, aby wytrzymał wiele godzin przyjęcia weselnego.

Jak zatem wybrać ten wymarzony bukiet? Najważniejsze jest, aby kwiaty, które stworzą tę kompozycję były zgodne z gustem Panny Młodej. Mamy świadomość, że nawet najlepiej dobrana wiązanka, musi przede wszystkim zadowolić jej posiadaczkę w tym wyjątkowym dniu.

Pracownia florystyczna FloralHeaven_pl dokłada wszelkich starań, aby każdy bukiet ślubny był niepowtarzalny, skrojony pod indywidualne potrzeby każdej naszej Klientki. W swoich realizacjach stawiamy na jakość i świeżość wykorzystanych roślin.

Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych Klientek o bajecznych dekoracjach kwiatowych na ślubie. Podczas pracy nad bukietami ślubnymi wykorzystujemy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także bierzemy pod uwagę obowiązujące we florystyce trendy. Kwiaty dobierane do bukietów nawiązują do sezonu, w którym odbywa się uroczystość, są również zgodne z preferencjami Panny Młodej oraz motywem przewodnim całego wesela.

Zapraszamy do współpracy Pary Młode, które cenią sobie wysoki poziom artystyczny oraz profesjonalizm w realizacji zamówień. Usługi świadczymy w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego.

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • strojenie auta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Bukiety / Wiązanki / Dekoracje / FloralHeaven
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia