Zobacz zdjęcia (4)
Celebration Weddings  - Organizacja ślubów, Szczecin - zdjęcie 1
Celebration Weddings  - Organizacja ślubów, Szczecin - zdjęcie 2 Celebration Weddings  - Organizacja ślubów, Szczecin - zdjęcie 3 Celebration Weddings  - Organizacja ślubów, Szczecin - zdjęcie 4
1 / 4

Celebration Weddings - Organizacja ślubów id:3334

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Celebration Weddings ze Szczecina, od 2006r. zajmuje się organizacją ślubów, wesel oraz uroczystości na terenie Polski, Europy i reszty świata.

Proponujemy:
- kompleksową organizacją ślubu,
- koordynację ślubu i wesela,
- konsultacje dla przyszłych Par Młodych,
- Pogotowie ślubne.
- wsparcie dla par obcojęzycznych, gdyż jesteśmy wielojęzyczni,

Zostaliśmy uznani jako The Best Wedding Planner Poland na rok 2012 oraz w 2013 w głosowniu przeprowadzonym przez Wedding Industry Experts. Od 2012r. należymy j do AFWPI z Sacramento - Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalistów Ślubnych, które to docenijąc nasze zaangażowanie, profesjonalizm i dedykacje, mianowało nas Dyrektorem Wykonawczym dla AFWPI Poland.

Opinie (2)

Celebration Weddings - Organizacja ślubów id:3334
Średnia ocen: 4,50 / 5 z 2 opinii
K
KA-JA-BAND Duet Muzyczny
5.00
 / 5
Data dodania: 30-12-2012

Firma, dzięki której wesele stanie się dla Pary Młodej prawdziwą przyjemnością. Perfekcyjny zmysł organizacyjny konsultantów sprawia, że klienci z pełnym zaufaniem mogą przekazać im obowiązki, problemy i stresy wynikające z przygotowań i przebiegu imprezy.

E
Emanuela Rutkowska
4.00
 / 5
Data dodania: 11-10-2010

Pani Dorota w zeszłym roku zajęła się zorganizowanie komunii dla mojego syna, Fabiana. Podziwiam pełną dedykację oraz pomysły firmy Celebration.Naprawde godni polecenia.

liczba odwiedzin: 1599

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie