Zobacz zdjęcia (5)
CennaChwila fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
CennaChwila fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 CennaChwila fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 CennaChwila fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 CennaChwila fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

CennaChwila fotografia ślubna id:22785

Warszawa, mazowieckie

O nas

Cenna Chwila …Pomysł utworzenia grupy łapiącej chwile powstał na bazie realizacji swych marzeń. Dwóch kreatywnych znających się od lat przyjaciół łączy swoją pasję i staje w szranki oko w oko z ludzką emocją. Wspólna wizja zamieniła się we wspólną misje.
Fotografia dla nas była od zawsze przygodą dającą przyjemność tworzenia. Artystyczne spojrzenie na świat, dostrzeganie ukrytego piękna pozwalało nam uchwycić oryginalne momenty życia. Dwa punkty widzenia tworzą duet o szerszej perspektywie dlatego historia opowiadana przez nas jest bogatsza w cenne chwile.

Cel… to uwiecznienie Waszych cennych chwil życia, ślubu, narodziny dziecka, chrztu i komunii. Płyniemy z prądem wydarzeń, stajemy na wysokości zadania chcąc oddać w Wasze ręce produkt najwyższej jakości dlatego każda sesja to indywidualny scenariusz, każde zdjęcie to przemyślany kadr, efektem czego będą niebanalne prace, które przywrócą wspomnienia niecodziennych chwil.