Zobacz zdjęcia (4)
Ceremonia Humanistyczna - Ślub na Waszych zasadach ❤️, Warszawa - zdjęcie 1
Ceremonia Humanistyczna - Ślub na Waszych zasadach ❤️, Warszawa - zdjęcie 2 Ceremonia Humanistyczna - Ślub na Waszych zasadach ❤️, Warszawa - zdjęcie 3 Ceremonia Humanistyczna - Ślub na Waszych zasadach ❤️, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Ceremonia Humanistyczna - Ślub na Waszych zasadach ❤️ id:56083

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
535-773...

O nas

Mam na imię Anna i wraz ze swoim zespołem Celebrantów zrobię wszystko, żeby Wasza uroczystość była najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Skąd pomysł na Ceremonie Humanistyczne?
Pomysł na profesjonalne zajęcie się ceremoniami humanistycznymi powstał lata temu, kiedy znajomi poprosili mnie abym podczas Dnia Kupały udzieliła im ślubu. Wtedy praktycznie nikt nie słyszał o ślubach humanistycznych, więc kiedy nocą przy ogniskach, w pięknych strojach i wiankach wypowiadali swoje przysięgi, a ja byłam ich Mistrzem Ceremonii większość gości potraktowała to jako wzruszający spektakl. Dodam, że para dalej jest razem i w żaden inny sposób nie zalegalizowała swojego związku, mimo że nazywają siebie mężem i żoną. Od tamtej pory, korzystając z poleceń Młodych Par wielokrotnie miałam przyjemność prowadzić takie uroczystości w różnych, pięknych okolicznościach przyrody. A teraz, kiedy ślub humanistyczny jest jedną z alternatyw na zawarcie małżeństwa, zawodowo zajmuję się organizacją i dopasowaniem go do najśmielszych oczekiwań Państwa Młodych. Do tej pory połączyliśmy już ponad 300 Par :)


Dlaczego ja? Dlaczego my?
Moim ogromnym atutem jest to, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem absolutnie skuteczna w działaniach, których się podejmuję. Mam wieloletnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych, jestem trenerem i organizatorem szkoleń. Pracowałam w firmach szkoleniowych, prowadziłam szkolenia m.in z autoprezentacji i zarządzania czasem, co w przypadku organizacji ślubów ma niebanalne znaczenie.
Wartości humanistyczne nie są mi obce, zawsze kieruję się przede wszystkim dobrem jednostki. Jestem otwarta na inne kultury, społeczności, preferencje, wiarę i wierzenia.

Zespół Ceremonii Humanistycznej tworzy zespół wspaniałych Celebrantów, którzy są m.in aktorami lub mówcami motywacyjnymi. Mamy świetne przygotowanie do wystąpień przed publicznością, perfekcyjną dykcję, umiejętność improwizacji, empatię, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność dopasowania się do okoliczności.


To co możemy zaproponować to nie tylko ślub humanistyczny, ale również odnowienie przysięgi małżeńskiej, oraz ceremonię powitania dziecka.
Działamy na terenie całej Polski i Europy

Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu.

Opinie Ceremonia Humanistyczna Anna Kalinowska (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Ceremonia Humanistyczna Anna Kalinowska

Nazwa firmy: Ceremonia Humanistyczna Anna Kalinowska
Imię i nazwisko: Anna Kalinowska
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
535-773...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 51
Zadzwoń
535-773...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie