Zobacz zdjęcia (3)
Charmes , Lublin - zdjęcie 1
Charmes , Lublin - zdjęcie 2 Charmes , Lublin - zdjęcie 3
1 / 3

Charmes id:29848

Lublin, lubelskie

O nas

Charmes - to młode, kreatywne oraz pełne pomysłów kobiety chcące dzielić się tym z innymi. Potrzebujesz kogoś kto pomoże ci zorganizować przyjęcie? Nie wiesz od czego zacząć organizacje wesela? Zaufaj nam i otwórz się na nowe możliwości!

Oferujemy kompleksową pomoc przy organizacji wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Zależy nam na profesjonalnym podejściu do sprawy, jednak chcemy wprowadzać nowe, nieszablonowe pomysły, dzięki którym ten wyjątkowy dzień będzie jedyny w swoim rodzaju. Posiadamy w swojej ofercie propozycje dopasowane do każdego. Szczegóły współpracy dogadujemy na niezobowiązujących konsultacjach, na które zapraszamy każdego zainteresowanego współpracą z Konsultantem Ślubnym. Jeśli jesteś zdecydowany lub masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami koniecznie! :)

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Zaręczyliście się i nie wiecie od czego zacząć?
Macie dużą ilość pomysłów i nie potraficie się zdecydować?
A może dysponujecie ograniczonym budżetem i nie wiecie jak Wasze marzenia zmieścić w kosztach?
Świetnie trafiliście – pomożemy we wszystkim, wkładając w to całe serce!

Będziemy z Wami od samego początku – pomożemy Wam stworzyć idealną uroczystość od podstaw, aby była dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliście – aż do samego końca wesela, czy też poprawin - dopilnujemy, żeby Wasz dzień był po prostu idealny, a wszystkie sprawy organizacyjne dopięte na ostatni guzik.
Podczas całego procesu przygotowań będziemy do Waszej dyspozycji – odpowiadając na pytania, doradzając, podsuwając kolejne pomysły… Abyście Wy mogli zająć się tym, co najważniejsze – radością ze zbliżającej się uroczystości.

Zajmiemy się między innymi pomocą przy:
- zaplanowaniu budżetu i pilnowaniu wydatków
- wyborze najlepszego dla Was rodzaju ślubu i wesela
- załatwieniu formalności związanych z zawarciem związku małżeńskiego
- wyborze daty, a także miejsca ślubu i wesela
- wyborze najlepszych podwykonawców i kontaktem z nimi
- wyborze strojów weselnych i dodatków
- przygotowaniu scenariusza uroczystości i koordynacją dnia ślubu
- ustaleniu najlepszego menu oraz kwestią alkoholu
- i wieloma innymi rzeczami…

Dodatkowo oferujemy także bezpłatne konsultacje on-line, porady savoir vivre i nie tylko.
Dysponujemy również wzorami umów z podwykonawcami, którymi chętnie się podzielimy, a nawet przygotujemy specjalną umowę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Zaczęliście już organizację ślubu i wesela, ale nie wiecie, co robić dalej? A może po prostu nie wiecie, czy załatwiliście już wszystko i potrzebujecie pomocy w zebraniu wszystkiego w jedną, spójną całość? O nic nie musicie się martwić – chętnie podejmiemy się wyzwania, jakim jest dokończenie organizacji uroczystości, aby w dniu wesela nie okazało się, że jednak o czymś zapomnieliście.

Zbierzemy od Was wszelkie potrzebne informacje, doradzimy, dogadamy szczegóły z podwykonawcami, abyście nie musieli się już tym martwić i, co najważniejsze – będziemy z Wami podczas Waszej uroczystości, aby wszystko przebiegało zgodnie ze scenariuszem.

Organizacja na ostatnią chwilę

Zostało mało czasu, a Wy jeszcze nie zabraliście się za sprawy organizacyjne? Nie ma najmniejszego problemu, postaramy się zorganizować wszystko najszybciej jak tylko damy radę, aby wszystko wyszło tak, jak chcecie – bez niepotrzebnego stresu związanego z szybko upływającymi dniami!

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 880

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie