Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Chcą Państwo mieć NIEZIEMSKIE WESELE ? Zapraszam id:11053

Kontakt

793-153...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
731-121...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (1)
Zabrze, śląskie
Data dodania: 08-10-2013
Liczba odwiedzin: 1424

Oferta

Ślub jest bez wątpienia jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Udane wesele jest jej obowiązkowym dopełnieniem. Jako wieloletni i profesjonalny DJ oraz Wodzirej zadbam o ten moment w taki sposób, abyście Państwo chętnie do niego wracali nawet po wielu wspólnie spędzonych latach. To będzie Państwa wieczór, a ja dołożę wszelkich starań, aby był nieziemskim przeżyciem.

Prowadząc Wesele staram się grać pod gusta Wszystkich gości bo cenię sobie chwile po weselu, kiedy to podchodzi młoda osoba ,a za nią ta najstarsza i obie w równym stopniu dziękują za dobrą imprezę, właśnie takie chwile sprawiają że ta praca jest cudowna. Na weselach z moim udziałem zawsze się coś dzieje nawet w przerwach na posiłki staram się zabawiać gości w sposób który sam sobie wymyśliłem tak by było miło zabawnie ,ale ze smakiem. Zabawy które prowadzę są ciekawe i wyjątkowe za udział w nich zawsze nagradzam uczestników nagrodami które sam wcześniej przygotowuję, sprzęt którym dysponuje jest z najwyższej półki , jeśli chodzi o konsole to bazuje na firmie pioneer .Co do nagłośnienia firma hk audio. oświetlenie efektowne i dopasowane pod klimat sali. Po 12 latach grania moje uszy są bardzo uczulone na jakość dżwięku dlatego też utwory "serwowane" są w formacie flac ( doskonała bezstratna jakość-dla audiofilów ;) Wszystkie te drobnostki składają się na jedną dobrą jakość moich usług ....

Nazwa NIEZIEMSKIE WESELE nie jest przypadkowa :):) ZAPRASZAM WSZYSTKICH Z CAŁEJ POLSKI

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Chcą Państwo mieć NIEZIEMSKIE WESELE ? Zapraszam id:11053
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Markowe Wesele
Dodano: 24-03-2016
Najlepszy Dj jakiego znamy. Polecamy w 100%. Kultura, smak, wyczucie, wspaniałe oświetlenie i świetnie dobrana muzyka to jego znaki rozpoznawcze.

Dane kontaktowe

Chcą Państwo mieć NIEZIEMSKIE WESELE ? Zapraszam
Województwo:śląskie
Miejscowość:Zabrze
Kod:41-800

Nowe ogłoszenia