Zobacz zdjęcia (18)
Doti Music-Dance. Roztańczone wesele, Knurów - zdjęcie 1
Doti Music-Dance. Roztańczone wesele, Knurów - zdjęcie 2 Doti Music-Dance. Roztańczone wesele, Knurów - zdjęcie 3 Doti Music-Dance. Roztańczone wesele, Knurów - zdjęcie 4 Doti Music-Dance. Roztańczone wesele, Knurów - zdjęcie 5
Doti Music-Dance. Roztańczone wesele, Knurów - zdjęcie 6
1 / 18

Doti Music-Dance. Roztańczone wesele id:45924

Knurów, śląskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
695-410...
504-615...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cześć.
Kobieta jako prowadząca, to widok na weselu nieczęsty, co sprawia że, już na wstępie goście są zaskoczeni i zaciekawieni i chętniej dołączają do zabawy (skoro kobieta zaprasza do zabawy nie wypada odmówić)
Muzyka, taniec, śpiew, śmiech to nasz żywioł. Z humorem, mnóstwem pozytywne energii, łączymy odrobinę tradycji z nowoczesnym podejściem do wesela.
Nie chowamy się za konsoletą, aktywnie prowadzimy wesele, jesteśmy na parkiecie, pomiędzy stołami, razem z Parą Młodą i gośćmi szalejemy na parkiecie (spokojnie, gdy jedno jest na parkiecie, drugie czujnym okiem pilnuje wszystkiego) Profesja zabawowa, ale podejście mamy w 200% poważne, to nie byle jaki dzień, to wasz najważniejszy dzień.

Kilka zdań o tym co proponujemy.

No troszke więcej niż kilka 😂
A proponujemy oprawę muzyczno artystyczną wesela pod względem muzycznym, konferansjerskim, wokalnym, oraz wodzirejskim. 
Czyli aktywnie i różnorodnie prowadzimy imprezę, jest  muzyka, czyli dj, czasem pojawia się występ wokalny, czyli Doti (Marek nie śpiewa, chyba że chcecie już wygonić gości do domu 🤣🤣), kilka utworów w różnych momentach dla urozmaicenia (ale jeśli nie chcecie, to nie będzie), są animacje taneczne na parkiecie (Belgijka, YMCA, tupaniec, jerusalema, i inne również mamy w repertuarze 😉), możecie określić które mamy zrobić napewno, a jak nie określicie, to sami nie wiemy które będą 😂.

Generalnie prawie wszystko jest dopasowywane pod Was i pod Waszych gości, nie macie wpływu tylko na skład ekipy (jesteśmy zawsze w dwójkę).

Przed weselem wspólnie omawiamy wszystkie ważne momenty (wejście na sale, pierwszy taniec, tort, podziękowania, oczepiny) możecie przygotować listę utworów jakie muszą się pojawić (oby nie za długa 😂😂), lub jakich ma napewno nie być (ta ważniejsza, jeśli takie utwory macie, lub gatunki), jeśli lubicie muzykę, która nie bardzo nadaje się do tańca, możemy ich użyć podczas przerw jako muzyka w tle, co jeszcze bardziej podkreśli to, że, to Wasz dzień.

MUZYKA- różnorodna, od 50-ch lat ubiegłego wieku do nowości, dobór  dość spontaniczny na podstawie obserwacji i  Waszych wytycznych, wieku gości itp. spełniamy muzyczne życzenia gości o ile mieszczą się w granicach Waszych wytycznych i są „taneczne” (choć późną nocą różnie to bywa na parkiecie 😉😂 i nigdy nie wiadomo co oznacza taneczny numer 😉)

OCZEPINY  tu jeśli mamy wolną rękę są krótkie (o ile w ogóle chcecie aby były 😱), szybka akcja z welonem/muchą, czy pudełkami, lub inny pomysł (a mamy kilka szalonych 😉😎),sto lat, taniec nowej pary i tyle, wracamy do zabawy.

ZABAWY / ANIMACJE właśnie dlatego oczepiny są krótkie, zabawy są rozrzucone przez całe wesele, żadnego przebijania balonów imitując stosunek, czy patelni przy pasku. 
Weselna jenga, jaka to melodia, wybuchowa paczka, konkurs taneczny, angażują więcej osób jest wesoło, ale nie obciachowo. 
W blokach tanecznych pojawiają się animacje prowadzone głównie przez Doti, choć i mi czasem pozwala wyjść na parkiet 😉😂.

TECHNIKA  mimo że profesja Nasza jest rozrywkowa, podchodzimy do niej bardzo poważnie.
Posiadamy ze sobą zawsze minimum dwa zestawy nagłośnienia, awarie zdążają się nawet nowym urządzeniom, a wesela się nie powtórzy, wiec mamy zapasowe i nagłośnienie i laptopy i muzykę i generalnie prawie wszystko razy dwa 😂😂 nawet My, każde potrafi pociągnąć imprezę w pojedynkę 😉 (odpukać w niemalowane, nie było takiej sytuacji)
 Oświetlenie można zobaczyć na zdjęciach czy filmikach na portalach społecznościowych (zazwyczaj dopiero na sali wiemy ile mamy miejsca i co się zmieści i nie bedzie przeszadzać w zabawie), ale to ten sezon, przyszły pewnie przyniesie jakieś zmiany 😉 zapewne na lepsze.


A więc zapraszamy Doti & Marek

Doti Music-Dance. Roztańczone wesele - film 1 Doti Music-Dance. Roztańczone wesele - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ulubione przeboje w oryginalnej wersji, oraz wokal na żywo, duże doświadczenie zdobyte na różnorodnych imprezach, nie tylko weselach, dwie osoby, różne osobowości, a jeszcze różniejsze pomysły jakie realizujemy,

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie oszukujmy, facetów w tej branży pełno. To co Nas wyróżnia to Doti, kobiecy urok w połączeniu z humorem i ogromem pozytywnej energii.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Kilkanaście lat, ale w branży muzyczno -imprezowej jeszcze dłużej, urodziny, dyskoteki, karaoke.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa jest dopasowywana indywidualnie, choć najczęściej jest to 10 lub 12 godzin, oczywiście z możliwością przedłużenia, ale to już zależne czy macie siłę, bo z nami nie ma siedzenia :-)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie,oprawa konferansjerska, wodzirej,DJ, wokalistka, zabawy, animacje, czyli wszystko co potrzebne do dobrej imprezy

Skład, w którym występujemy.

Zawsze dwuosobowy, Dorota- wokalistka/dj/wodzirej, serce i dusza duetu, Marek- dj/wodzirej/ obsługa techniczna, gość od czarnej roboty

Jaki repertuar proponujemy?

Proponujemy repertuar różnorodny, tak aby każdego ruszyć z za stołu, inaczej jest na weselu międzynarodowym, a inaczej na typowo polskim, przed ustalamy z Wami, czy macie jakieś utwory, które muszą się pojawić i czy są takie których absolutnie nie ma być.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze jesteśmy My, więc macie pewność iż nie pojawi się nagle ktoś o kim nie wiedzieliście.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, oczywiście, zajmiemy się całością, nie musicie sie martwić, jeśli Nas wybieracie, macie całościową oprawę muzyczną, konferansjerską, wodzirejską, DJ-a oraz wokalistkę

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Jbl, Alto, Behringer, Denon, Shure, sennheiser, Showtec, BeamZ, JB system. Cały sprzet jest w pełni profesjonalny, tego naszym zdaniem wymaga ranga wydażenia

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

instax, dekoracja światłem, taniec w chmurach czyli cięzki dym, fontanny iskier,

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem scenicznym w pełni sterowalnym, pozwalającym na kontrole w czasie rzeczywistym mocy oświetlenia, jego barwy, czy kierunku w przypadku ruchomych głów, co pozwala stworzyć prawdziwe show podczas wesela, a jednocześnie ułatwić prace fotografowi podczas uroczystych momentów.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Oczywiście jest to Doti serce i dusza Naszego duetu, uraczy Was niejednym utworem wykonanym na żywo.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Staramy się brać na siebie formalności związane z OZZ, oczywiście jeżeli wyrazicie taką wole.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jasne że tak, jeśli zamówiona piosenka mieści sie w kanonie weselno-tanecznych utworów i nie jest na czarnej liście Pary Młodej, dedykacje zawsze jeśli dotyczą najważniejszych osób na weselu.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W j.polskim, pozostałe jezyki pozostwaiamy w orginalnej wersji.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

J.angielski choć dla obcokrajowców jest to dodatkową atrakcją jak tylko najważniejsze kwestie są w j.angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Od kilku lat prawie na Każdym weselu są goście z zagranicy, natomiast wesele par miedzynarodowych, zdażyło się już kilkanaście razy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jasne, muzyka jest dokładnie omawiana przed weselem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Organizujemy, ale bez żenujących, raczej dużo tanecznych i grupowych, angażujących jak największą ilość osób, które zabawy będą ustalamy jeszcze przed weselem.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie ludzi, każde wesele to nowe osoby z ciekawymi historiami.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To podstawa sukcesu, wesela się nie powtórzy, więc trzeba być gotowym na wszystko.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wszelkim utworom z przesytem przekleńst mówimy zdecydowane nie.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jest tyle świetnych utworów, że można zagrać i 100 wesel bez tego gatunku i to bez problemu. Jednak jeśli nie ma zakazu a ktoś z gości poprosi o hit disco polo, zagramy. Z racji tego czym się zajmujemy, znamy największe hity i posiadamy je w naszej bibliotece muzycznej.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Mamy kilka i w razie potrzeby odpalimy, ale jakie to sposoby, to już nasza tajemnica zawodowa.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie WIM (21)

Doti Music-Dance. Roztańczone wesele id:45924
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-01-2023
Gliwice
Data dodania: 28-01-2023

Polecamy bardzo, ale to bardzo. Dorota i Marek robią to świetnie, mieliśmy piękne wesele.
Ściskamy mocno i do zobaczenia na kolejnych wesekach

Doti Music-Dance
28-01-2023

Było pienie 😊 i mocno tanecznie, dziękujemy z słowa uznania 😊😊

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wisła
Data dodania: 15-01-2023

Było super, dziękujemy. Zrealizowaliście nasze wymarzone wesele.
Polecamy, muzyka humor, zabawa na najwyższym poziomie.

Doti Music-Dance
15-01-2023

Dziękujemy za słowa uznania 😊

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2022
Kęty
Data dodania: 03-01-2023

To dzięki Doti Music-Dance nasz najważniejszy dzień w życiu był wyjątkowy. Bardzo pozytywnie nastawieni z mega poczuciem humoru prowadzili nasze wesele w Sylwestra. Dosłownie wszyscy goście byli zachwyceni z przebiegu wesela, byłem na wielu weselach DJami ale nikt nie może się nawet równać z Doti Music-Dance. Jesteście najlepsi, jak mamy wystawić ocenę od 1 do 10 to dajemy 11 ❗❗❗życzymy wam samych sukcesów i pełnych parkietów do białego rana 🙂 jesteście The Best 👍

Doti Music-Dance
05-01-2023

Dziękujemy, to dla Nas mega zaszczyt 😊😊

J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wisła
Data dodania: 02-01-2023

Świetna ekipa, rewelacyjne wesele, bardzo dobry kontakt przed, dokładnie omówiliśmy wszystko, otrzymaliśmy mnóstwo cennych wskazówek, mogliśmy cieszyć się tym dniem w pełni bawiąc się z Naszymi gośćmi, nie zawracając sobie głowy drobiazgami.
Dorota z Markiem wszystkiego pilnowali, na sali komunikowali się z kuchnią i ekipą foto, wyglądało jakby znali się od lat, profesjonalizm w każdym momencie. Przed świetami otrzymaliśmy cudowne zdjęcia, a fotograf dodał że wiele świetnych ujęć zawdzięczamy właśnie prowadzącym, bo stworzyli świetną imprezę.
Dziękujemy i polecamy

Doti Music-Dance
02-01-2023

Dziekujemy serdecznie, zabawa była rewelacyjna z tak cudowną Parą Młodą i jej wspaniałymi gośćmi nie mogło być inaczej.

M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nowe Skalmierzyce
Data dodania: 01-09-2022

Dzięki Doti Music-Dance mieliśmy wesele, które zawsze będziemy świetnie wspominać. Udało się tak dobrze, że goście chcieliby je nawet powtórzyć. Świetna przyjazna atmosfera, super kontakt też podczas przygotowań i pełen profesjonalizm. Polecamy z całego serca :D

Doti Music-Dance
02-09-2022

Z całego serca dziękujemy za zaufanie i miłe słowa, zawsze można hucznie obchodzić rocznice ślubu 😉

Z
Zuza
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybnik
Data dodania: 18-07-2022

Cudowne wesele dzięki Doti, wyczucie co grać i kiedy, świetny kontakt z gośćmi, fajne zabawy, cenne rady przed weselem bardzo pomogły, przerwy tylko na posiłek i podziękowania, a po oczepinach, ogień do końca.

Doti Music-Dance
18-07-2022

Tydzień rozpoczynający się taką opinią będzie wspaniały, dziękujemy 😊

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Knurów
Data dodania: 24-06-2022

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela. Goście byli zachwyceni. Wybór Doti Music - Dance to najlepsze co mogliśmy zrobić. Dzięki nim nasze wesele było wyjątkowe i na wszyscy długo będą je wspominać.
Gorąco pozdrawiamy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!! Agata & Damian

Doti Music-Dance
25-06-2022

Dziękujemy 😊

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wielowieś
Data dodania: 22-06-2022

Poznaliśmy się osobiście dopiero przed weselem, ale polubiliśmy odrazu, Dorota roześmiana i na spotkaniu i na weselu, Marek konkretny facet, razem świetnie się uzupełniają. Wesele było bajka, stanowczo za szybko minęło, prowadzenie, muzyka, zabawy, wszystko zrobili na najwyższym poziomie, belgijka z nimi, pestka, ci co nie znali załapali w 2 minuty dzięki Markowi.
Rodzice i dziadkowie byli wniebowzięci, gdy Dorotka zaśpiewała dla nich na żywo z dedykacją od Nas.
Polecamy gorąco.

Doti Music-Dance
22-06-2022

Dziękujemy za miłe słowa 😊😊

Pokaż więcej opinii

Kontakt WIM

Nazwa firmy: WIM
NIP: 9690725919
Imię i nazwisko: Marek Malinowski
Adres: Knurów, ul. Slowackiego 35/5, 44-190, woj. śląskie
695-410...
504-615...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2654
Zadzwoń
695-410...
504-615...
Napisz

Popularne miasta w okolicy