Doti Music-Dance

Knurów, śląskie
(34)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
695-410...
504-615...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Kilka zdań o tym co proponujemy.


No troszke więcej niż kilka 😂
A proponujemy oprawę muzyczno artystyczną wesela pod względem muzycznym, konferansjerskim, wokalnym, oraz wodzirejskim. 
Czyli aktywnie i różnorodnie prowadzimy imprezę, jest  muzyka, czyli dj, czasem pojawia się występ wokalny, czyli Doti (Marek nie śpiewa, chyba że chcecie już wygonić gości do domu 🤣🤣), kilka utworów w różnych momentach dla urozmaicenia (ale jeśli nie chcecie, to nie będzie), są animacje taneczne na parkiecie (Belgijka, YMCA, tupaniec, jerusalema, i inne również mamy w repertuarze 😉), możecie określić które mamy zrobić napewno, a jak nie określicie, to sami nie wiemy które będą 😂.Generalnie prawie wszystko jest dopasowywane pod Was i pod Waszych gości, nie macie wpływu tylko na skład ekipy (jesteśmy zawsze we dwoje).Przed weselem wspólnie omawiamy wszystkie ważne momenty (wejście na sale, pierwszy taniec, tort, podziękowania, oczepiny).
Możecie przygotować listę utworów jakie muszą się pojawić (oby nie za długa 😂😂), lub jakich ma napewno nie być (ta ważniejsza, jeśli takie utwory macie, lub gatunki).MUZYKA- różnorodna, dokładnie tak jak Wasi goście 😉, od 50-ch lat ubiegłego wieku do nowości, dobór  dość spontaniczny na podstawie obserwacji i  Waszych wytycznych, wieku gości itp. spełniamy muzyczne życzenia gości o ile mieszczą się w granicach Waszych wytycznych i są „taneczne” (choć późną nocą różnie to bywa na parkiecie 😉😂 i nigdy nie wiadomo co oznacza taneczny numer 😉)OCZEPINY  tu jeśli mamy wolną rękę są krótkie (o ile w ogóle chcecie aby były 🤔), szybka akcja z welonem/muchą, czy pudełkami, lub inny pomysł (a mamy kilka szalonych 😉😎),sto lat, taniec nowej pary i tyle, wracamy do zabawy.ZABAWY / ANIMACJE właśnie dlatego oczepiny są krótkie, zabawy są rozrzucone przez całe wesele, żadnego przebijania balonów imitując stosunek, czy patelni przy pasku. 
Weselna jenga, jaka to melodia, wybuchowa paczka, konkurs taneczny, angażują więcej osób jest wesoło, ale nie obciachowo. 
W blokach tanecznych pojawiają się animacje prowadzone głównie przez Doti, choć i mi czasem pozwala wyjść na parkiet 😉😂.GADŻETY podczas wesela korzystamy z kapeluszy, różne, kolorowe, zwykle podczas animacji na parkiecie goście (ale tylko chętni) je otrzymują, są do dyspozycji przez całe wesele, czy to do tańców, czy do zdjęć ( jeśli ma ich nie być, wystarczy nas uprzedzić )TECHNIKA  mimo że profesja Nasza jest rozrywkowa, podchodzimy do niej bardzo poważnie.
Posiadamy ze sobą zawsze minimum dwa zestawy nagłośnienia, awarie zdążają się nawet nowym urządzeniom, a wesela się nie powtórzy, wiec mamy zapasowe i nagłośnienie i laptopy i muzykę i generalnie prawie wszystko razy dwa 😂😂 nawet My, każde potrafi pociągnąć imprezę w pojedynkę 😉 (odpukać w niemalowane, nie było takiej sytuacji)
 Oświetlenie można zobaczyć na zdjęciach czy filmikach na portalach społecznościowych (zazwyczaj dopiero na sali wiemy ile mamy miejsca i co się zmieści i nie bedzie przeszadzać w zabawie), sezon 2023 jest jednolity w kolorach cieplej bieli i neutralnie również bieli 😁, nie po to wydajecie majątek na spójne kolorystycznie ozdoby i piękne kreacje, żeby jakiś grajek świecił na nie kolorowymi kropkami 😂 (wszystkie fotografy i filmowcy mówią głośno " lubię to" 😎)

To co 🤔 bawimy się razem na Waszym weselu ☺️☺️☺️☺️

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ulubione przeboje w oryginalnej wersji, oraz wokal na żywo, duże doświadczenie zdobyte na różnorodnych imprezach, nie tylko weselach, dwie osoby, różne osobowości, a jeszcze różniejsze pomysły jakie realizujemy,

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie oszukujmy, facetów w tej branży pełno. To co Nas wyróżnia to Doti, kobiecy urok w połączeniu z humorem i ogromem pozytywnej energii.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Kilkanaście lat, ale w branży muzyczno -imprezowej jeszcze dłużej, urodziny, dyskoteki, karaoke.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa jest dopasowywana indywidualnie, choć najczęściej jest to 10 lub 12 godzin, oczywiście z możliwością przedłużenia, ale to już zależne czy macie siłę, bo z nami nie ma siedzenia :-)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie,oprawa konferansjerska, wodzirej,DJ, wokalistka, zabawy, animacje, czyli wszystko co potrzebne do dobrej imprezy

Skład, w którym występujemy.

Zawsze dwuosobowy, Dorota- wokalistka/dj/wodzirej, serce i dusza duetu, Marek- dj/wodzirej/ obsługa techniczna, gość od czarnej roboty

Jaki repertuar proponujemy?

Proponujemy repertuar różnorodny, tak aby każdego ruszyć z za stołu, inaczej jest na weselu międzynarodowym, a inaczej na typowo polskim, przed ustalamy z Wami, czy macie jakieś utwory, które muszą się pojawić i czy są takie których absolutnie nie ma być.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze jesteśmy My, więc macie pewność iż nie pojawi się nagle ktoś o kim nie wiedzieliście.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, oczywiście, zajmiemy się całością, nie musicie sie martwić, jeśli Nas wybieracie, macie całościową oprawę muzyczną, konferansjerską, wodzirejską, DJ-a oraz wokalistkę

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Jbl, Alto, Behringer, Denon, Shure, sennheiser, Showtec, BeamZ, JB system. Cały sprzet jest w pełni profesjonalny, tego naszym zdaniem wymaga ranga wydażenia

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

instax, dekoracja światłem, taniec w chmurach czyli cięzki dym, fontanny iskier,

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem scenicznym w pełni sterowalnym, pozwalającym na kontrole w czasie rzeczywistym mocy oświetlenia, jego barwy, czy kierunku w przypadku ruchomych głów, co pozwala stworzyć prawdziwe show podczas wesela, a jednocześnie ułatwić prace fotografowi podczas uroczystych momentów.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Oczywiście jest to Doti serce i dusza Naszego duetu, uraczy Was niejednym utworem wykonanym na żywo.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Staramy się brać na siebie formalności związane z OZZ, oczywiście jeżeli wyrazicie taką wole.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jasne że tak, jeśli zamówiona piosenka mieści sie w kanonie weselno-tanecznych utworów i nie jest na czarnej liście Pary Młodej, dedykacje zawsze jeśli dotyczą najważniejszych osób na weselu.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W j.polskim, pozostałe jezyki pozostwaiamy w orginalnej wersji.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

J.angielski choć dla obcokrajowców jest to dodatkową atrakcją jak tylko najważniejsze kwestie są w j.angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Od kilku lat prawie na Każdym weselu są goście z zagranicy, natomiast wesele par miedzynarodowych, zdażyło się już kilkanaście razy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jasne, muzyka jest dokładnie omawiana przed weselem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Organizujemy, ale bez żenujących, raczej dużo tanecznych i grupowych, angażujących jak największą ilość osób, które zabawy będą ustalamy jeszcze przed weselem.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie ludzi, każde wesele to nowe osoby z ciekawymi historiami.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To podstawa sukcesu, wesela się nie powtórzy, więc trzeba być gotowym na wszystko.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wszelkim utworom z przesytem przekleńst mówimy zdecydowane nie.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jest tyle świetnych utworów, że można zagrać i 100 wesel bez tego gatunku i to bez problemu. Jednak jeśli nie ma zakazu a ktoś z gości poprosi o hit disco polo, zagramy. Z racji tego czym się zajmujemy, znamy największe hity i posiadamy je w naszej bibliotece muzycznej.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Mamy kilka i w razie potrzeby odpalimy, ale jakie to sposoby, to już nasza tajemnica zawodowa.

Doti Music-Dance
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 34 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-04-2024
Gliwice
Data dodania: 01-05-2024

Zaangarzowanie, to jest to co Nas przekonało do wyboru, podczas rozmow przed weselem widzieliśmy że to ich pasja i nie traktują Naszego wesela jak kolejnej imprezy, pomogli w zaplanowaniu całości, uwzglednili wszystkie nasze prośby i ulubione utwory.
Bardzo dziekujemy za poprowadzenie Naszego wesela tak jak chcielismy, polecamy gorąco !!!

Doti Music-Dance
06-05-2024

Dziękujemy bardzo za miłe słowa 😊

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-02-2024
Gliwice
Data dodania: 02-04-2024

Mówią, że nie mozna bawić się całe wesele, ale z nimi można😍, były zabawy z klasą, wesoło, ale z taktem, ciekawe animacje taneczne, wszystko z usmiechem i na luzie, muzycznie rewelacja, idealne polaczenie stsrszych i nowszych piosenek.
Polecam dla kazdego, kto pragnie wesela innego od wszystkich 😊 Z Dorotką i Markiem to naprawde możliwe !!!

Doti Music-Dance
03-04-2024

Miło czyta się takie słowa 😍dziękujemy 😊 nie ukrywamy, iż lubimy pochwały 😄 i uwielbiamy Pary Młode bawiące się na całego na swoim weselu, jak Wy ☺️

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pławniowice
Data dodania: 02-11-2023

Choć minęło juz ponad rok od naszego wesela, nadal to było najlepsze wesele na jakim byliśmy 😍 i goście nadal wspominają nasze zwariowane wesele, a to dzięki Dorocie i Markowi.
Dziękujemy raz jeszcze i w wielką przyjemnoscią polecamy

Doti Music-Dance
09-11-2023

Zwariowane wesela to Nasza specjalność 😉😂 dziękujemy 😊

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Rybnik
Data dodania: 05-10-2023

Jesteśmy szczęśliwi że udało nam się znaleźć tak fajnych ludzi, bardzo nam pomogli dobrymi radami przed, doświadczenie widać na każdym kroku, o wielu rzeczach nie wiedzielibyśmy gdyby nie podpowiedzi Doti i Marka, podczas wesela mieli wszystko pod kontrolą, a my mieliśmy spokojną głowę, muzycznie naprawdę tanecznie, wesoło, goscie pozytywnie zaskoczeni pomysłowymi zabawami i fajnymi animacjami, "Polska Belgijka" zrobiła furorę 😂, a rodzice choć nie chcieli podziękowań, teraz tylko o tym mówią opowiadając o naszym weselu 😁.
Jesteście najlepsi, dziękujemy i wszystkim polecamy ☺️

Doti Music-Dance
05-10-2023

Dziękujemy, coś tam doświadczenia mamy 😉 i chętnie się nim dzielimy, aby ten dzień był Waszym wymierzonym i pozostał w Waszej pamięci ☺️ Pomyślności i miłości jeszcze raz 🎊

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Rawa Mazowiecka
Data dodania: 16-09-2023

Nasza impreza dzięki Doti Music Dance była super. Sądzę ,że ktoś z naszych gości zdecyduje się w przyszłości na was, Liczę na kolejną dobrą weselną zabawę.

Doti Music-Dance
21-09-2023

Dziękujemy za miłe słowa 😊

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szczyrk
Data dodania: 07-09-2023

Ale to była impreza... Roztańczone wesele to mało powiedziane 🙃 Ale od początku... Zaczęło się od spotkania na którym już wiedzieliśmy, że to nasi ludzie :) Ustalenia co do muzyki i przebiegu wesela z Markiem i Dorotką były czystą przyjemnością, którzy oprócz tego, że wysłuchali wszystkich naszych zachcianek raczyli nas swoją dobrą radą i pomysłami. Na każdym kroku nas wspierali i nigdy nie zabrakło nam ich zainteresowania naszym weselem i nami. Pełen profesjonalizm. W dniu wesela nie dość że mieli swoją pracę to pomogli mi nawet przy (jakże ważnym tego dnia) małym wypadku z suknią. Byli dla nas w 100% i jestem im za to niezmiernie wdzięczna. Później robili swoje na 200%, Marek grał świetnie a Dorotka była wszędzie, energiczna, taneczna, zabawna - nie zaniedbała ani jednego tańca, prowadziła zabawy w pięknym stylu, sprawiła, że i goście pokochali ją od razu a kiedy czegoś było potrzeba wystarczyło, że zerknęłam w ich stronę a Oni już wiedzieli... Nasze wesele było cudowne i w dużej mierze dzięki nim - każdy z gości wspomina codziennie, co dzień dostaje od różnych osób fotki z przebiegu imprezy a to znaczy, że każdy wraca do tych wspomnień :) Gdybym miała robić imprezę z dj nie szukałabym żadnego innego ponieważ ten duet nadaje się do tego idealnie!! ❤️❤️ Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ich!

Doti Music-Dance
21-09-2023

Najfajniejsze w Naszej pracy jest możliwość poznania tak cudownych osób, jakim jesteście Wy i Wasi goście, żadnych wpadek nie pamiętam 😉, tylko olśniewającą Pannę Młodą i jej eleganckiego teraz już męża 😊

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 23-08-2023

Korzystaliśmy z usług Doti Music-Dance. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rad jakie nam dali przed weselem 😊 pomogli nam w wielu kwestiach nawet tych nie związanych z muzyką. Jeśli chodzi o oprawę muzyczną i zabawy wszystko było w punkt, duet świetnie potrafił dobrać odpowiednie piosenki, dzięki którym wesele trwało do rana.

Doti Music-Dance
23-08-2023

Dziękujemy za miłe słowo☺️ cudownie było uczestniczyć w początku Waszej wspólnej drogi przez życie 😊

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 15-08-2023

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego duetu na nasze wesele!
Goście dopisali do samego rana, a tańcowali nawet gdy Dorota z Markiem już zwijali sprzęt :D Dobór muzyki 12/10, wodzirejka Doti najlepsza pod słońcem. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani długo przed tym dniem, jest to duet pełny serdeczności, poczucia humoru i ognia :D
Bardzo polecamy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!
Olga & Adi

Doti Music-Dance
15-08-2023

My również dziękujemy za zaufanie i tak ciepłe słowa, jesteście kochani ☺️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: WIM
NIP: 9690725919
Imię i nazwisko: Marek Malinowski
Adres: Knurów, Slowackiego 35/5, 44-190, woj. śląskie
695-410...
504-615...
liczba odwiedzin: 4883
Zadzwoń
695-410...
504-615...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Knurów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy