Zobacz zdjęcia (5)
Chevrolet Suburban, samochód amerykańskich prezydentów, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Chevrolet Suburban, samochód amerykańskich prezydentów, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Chevrolet Suburban, samochód amerykańskich prezydentów, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Chevrolet Suburban, samochód amerykańskich prezydentów, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Chevrolet Suburban, samochód amerykańskich prezydentów, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Chevrolet Suburban, samochód amerykańskich prezydentów id:47908

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Chevrolet
  • Kolor: grafitowy

Mamy do zaoferowania wynajem niezwykłego pojazdu wraz z kierowcą. Chevrolet Suburban jest największym na świecie SUV'em.

Wielka, amerykańska gablota pomieści wygodnie 8 osób, w tym kierowca. Oprócz tego do dyspozycji pozostaje obszerna przestrzeń bagażowa. Skórzana tapicerka, strefowa klimatyzacja i nagłośnienie Bose to tylko niektóre elementy komfortu rodem zza oceanu.

Silnik jak na standardy USA - nic niezwykłego, jak na standardy europejskie - ogromny! Ponad 5-litrowa V8 - już sam dźwięk uruchamiania i pracy pozostawia niezapomniane wrażenia. Niebanalny wygląd i grafitowy lakier zwraca uwagę innych użytkowników dróg i pieszych. Moc 300 KM i kosmiczny moment obrotowy powoduje, że na drogach malutkie europejskie jeździdełka zazwyczaj na światłach zostają daleko w tyle. Do tego napęd 4x4 i otrzymujemy auto, które niezwykłe trudno jest zaskoczyć warunkami drogowymi.

Wynajem auta wraz z kierowcą, to koszt rzędu 1200 zł / 4 h w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w pozostałych województwach - do uzgodnienia. Cena obejmuje:
- przejazd na strojenie;
- od Pana Młodego do Pani Młodej;
- od Pani Młodej do kościoła;
- z kościoła na salę weselną.
Możliwy także dojazd na sesję zdjęciową i w inne miejsca - do uzgodnienia. W cenie oferujemy również strojenie standardowe, ale oczywiście dopuszczamy możliwość samodzielnego strojenia pojazdu przez Młodych.

Chętnych zawieziemy także na inne okazje, cena w takim przypadku jest ustalana indywidualnie.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, , 86-022, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2682

Popularne miasta w okolicy