Chwytam Chwile zrodzone z miłości

od 1300 do 3500 zł
Łódź, łódzkie
(22)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

O nas

Chwytam Chwile zrodzone z miłości

Od 15 lat zajmujemy się fotografią ślubną i okolicznościową z pasją. Jesteśmy pomysłowi i kreatywni. Prace naszego fotografa zdobywały nagrody w wielu konkursach. W zespole jest grafik komputerowy z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Doświadczenie zdobywał w najlepszych warszawskich agencjach reklamowych. Zdjęcia i filmy które od nas otrzymacie będą przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystkie zdjęcia poddajemy obróbce i retuszom. To samo dotyczy filmów, które realizujemy. Używamy własnych, autorskich, dopracowanych profili kolorystycznych (LUT - film, RAW - zdjęcia). Obecnie pracujemy na pełno klatkowych lustrzankach Canona 1Dx mark II, 5D mark IV, Sony a7 mark III. Jest to, do tego typu pracy najlepszy sprzęt dostępny na rynku fotograficznym. Oczywiście profesjonalne obiektywy i światło. W razie potrzeby doświetlamy także sale weselną dodatkowymi lampami błyskowymi. Do realizacji filmów wykorzystujemy lustrzanki, między innymi Canony 5D mark IV z C-LOG, 4K, 120 klatek/s, Sony A7 mark III S-LOG 4K, 120 klatek/s, Panasonic LUMIX 4K, 60 klatek/s z serii G i GH. Stabilizację obrazu zapewniają nam profesjonalne stabilizatory kamerowe DJI RONIN S2 i RONIN SC2, Feiyu Tech AK4000, AK 2000.
Podczas zdjęć w kościele, USC, plenerowych, będziemy też używać, starych 50-60 letnich obiektywów do lustrzanek analogowych, które dają w ostatecznym rozrachunku niesamowite efekty.

Ceny, biorąc pod uwagę najwyższą jakość naszych usług, są najniższe w regionie i w kraju.

Uwaga: W ofercie mamy także piękną fotobudkę retro.

Nasz styl - fotograf:

Mój styl narzuca atmosfera i otoczenie towarzyszące uroczystości. Staram się postępować jak mój mentor Kirk Tuck, który nauczył mnie w minimalistyczny sposób osiągnąć zamierzony cel. Zwykle coś sobie narzucam, po czym staram się to co sobie wyobraziłem w najprostszy sposób pokazać na zdjęciach.

Poradnik - fotograf:

W tygodniu Waszego ślubu wysyłam e-mailem poradnik. Poradnik będzie zawierał wszystkie informacje, rady, dzięki którym, będziecie czuli się pewniej na własnym ślubie, a nam, jeśli zastosujecie się do naszych rad, będzie się lepiej pracowało. Tym samym w ostatecznym rozrachunku pozwoli wszystkim cieszyć się z owoców naszej pracy. Poradnik przygotowuje na podstawie wywiadu z Wami, DJ-em, wodzirejem lub zespołem weselnym. Wcześniej także odbywam podróż do kościoła i na salę weselną, by sprawdzić jakie będziemy mieli warunki pracy. Dodaje do niego także wiele rad z własnego doświadczenia. Wszystko na koniec jest tak przygotowane, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące ślubu. Jeśli będziecie Państwo czuli potrzebę, spotkać się jeszcze przed ślubem, jestem do dyspozycji, teoretycznie o każdej porze dnia, wyłączając z tego weekendy.

Inne usługi:

UWAGA! Nowość - FOTOBUDKA 360 - zapraszam do rezerwacji urządzenia na Wasze wesele.
A także jedyna taka w Polsce zupełnie bezobsługowa fotobudka wraz z gadżetami.

ChwytamChwile to nie tylko fotograf, grafik, kamerzysta i dron. W swojej ofercie mamy także, makijażystkę, wizażystkę, florystkę, dodatkowego kamerzystę, skrzypaczkę, kwartet smyczkowy. Pomagamy Wam w wynajęciu wymarzonego auta, którym pojedziecie do ślubu. Ale, o tym wszystkim już na spotkaniu, lub przed podpisaniem umowy.

Dodatkowo LIVE STREAMING ślub na żywo - Facebook - HD, na naszej platformie Facebook.

Dlaczego wybierzecie właśnie nas?

Bo jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką nam powierzycie. Bo staramy się Was wspierać już od samego początku. Bo idzie za nami wiek i doświadczenie. Bo do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Bo nie znosimy sztampy. Bo jesteśmy kreatywni. Bo każdy nasz ślub jest inny i zdjęcia inne. Bo dostosowujemy swój styl do charakteru uroczystości. Bo nie wiemy co to rutyna. Bo obserwujemy cały czas i widzimy więcej. Bo jesteśmy elastyczni. Bo podchodzimy do wszystkiego z dużym zaangażowaniem. Bo zawsze jesteśmy uśmiechnięci i mamy dobry kontakt z otoczeniem. Bo sprawia nam to sporo radości. Bo zawsze wspiera nas najlepszy do tych celów sprzęt fotograficzny dostępny na rynku.

Na Swój ślub zamawiaj kompleksowo
Dla klientów, którzy zamówią pakiet fotograf, kamerzysta, plener, fotobudka SPECJALNA OFERTA!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy - ekipa ChwytamChwile

Zapraszamy do kontaktu!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo nasza oferta jest elastyczna, wychodzimy z założenia że każdego musi stać na profesjonalnego fotografa i kamerzystę. Bo po mimo dość luźnego podejścia do życia, jak przystało na artystów ;) jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką nam powierzacie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Z nami możesz negocjować ceny. Wyróżniają nas ceny, bo dla nas to pasja, a nie sposób na miliony. Na miliony to znamy lepsze sposoby, których nigdy nie wypróbujemy, bo cały czas i bez przerwy oddajemy się pasji.
Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasz grafik komputerowy, który zajmuje się postprodukcją, zdjęcia film, zdobywał wiele nagród w konkursach organizowanych przez stowarzyszenie Polska Sztuka Użytkowa, jego prace graficzne były wyróżniane na wielu konkursach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

zwykle jest to 12 godzin, ale do tego też podchodzimy bardzo elastycznie, do uzgodnienia na spotkaniu

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Fotograf od 500 zdjęć do ... ?, plener ślubny, kamerzysta 4K, co najmniej dwie kamery, jedna mobilna, druga styczna.
W ofercie mamy też 3 kamerę i profesjonalnego drona

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

No, do pełnoletności nam już niedaleko, ale było to 4 lata później, od tego jak zaczynałem w branży ślubnej z fotografią. Filmujemy od 2010 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Tak to jest przygoda, to jest to coś co powoduje ten przyjemny dreszcz za każdym razem jak trzymam aparat w ręku. A zaczęło się to w 1998. roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od niemalże 12 lat. Tak to będzie już 14 lat. Oj jak ten czas płynie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

to że, możemy uczestniczyć w tak radosnym dla wielu dniu i pokazać to szczęście na naszych zdjęciach i filmie. To uzależnia!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Canon 5D mark IV, Canon 1DX mark II, Sony a7 mark III, Sony a7 mark IV. Profesjonalne obiektywy i oświetlenie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

By czuć się pewnie, i w ostatecznym rozrachunku oddać klientowi materiał w najwyższej jakości,

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład uzależniony jest od ilości usług zamówionych u nas, Zwykle jest to bardzo sympatyczny i miły Pan fotograf i jeszcze milsza kamerzystka. Uwaga nie są parą prywatnie, jest z nas duet nie z tej ziemi.

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancko zgodnie z dress kodem, lub całkowicie na czarno, tak by było nas jak najmniej widać.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Pliki wstawiamy na nasz serwer, link do filmów, Pendrive.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Pliki wstawiamy na nasz serwer, link do zdjęć, pendrive,

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Na klip i zdjęcia nie będziecie czekać dłużej niż 14 dni, a film 30 do 60 dni, nigdy więcej. No chyba że młodzi mają jakieś specjalne życzenia.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania podczas uroczystości kościelnych z Kurii.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak posiadamy powietrzne prawo jazdy na loty dronem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Każde zdjęcie zrobione w odpowiednim czasie, przy odpowiednim oświetleniu, może okazać się idealne właśnie dla tej chwili. Bo jest niepowtarzalne, a czas zatrzymany na zdjęciu, ułamek sekundy później jest już historią tej chwili. A ja chwytam właśnie te chwile.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ceremonia ślubna, przygotowania. Lubię ten lekki rozgardiasz i napięcie wiszące w powietrzu. To jest też czas, by poznać nowych ciekawych ludzi, nie raz zawiązują się wtedy ciekawe znajomości.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak w granicach unii europejskiej wliczając to wyspy angielskie, Islandię, marzy mi się plener w Szkocji. I wszędzie tam gdzie można dojechać samochodem. Lubię mieć swoje aparaciki blisko siebie, jak każdy facet który kocha swoją kobietę, też lubi mieć ją blisko siebie ;)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Stare zamki, łąki, pola, zakola rzek, parki, miejsca widokowe jak Szklarska Poręba, Karpacz, Zakopane, tam znam każda dziurę i każdego misia i nie mylić z tym białym z Krupówek.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Dworzec kolejowy, Wrocław Główny, Łódź Fabryczna, szczyt góry, jest wiele takich miejsc. Nas nic nie zaskoczyć jesteśmy otwarci na wszystkie propozycja im dziwniejsze tym lepsze ;)

Jaki jest styl naszej pracy?

Minimalizm artystyczny. Najpierw wyobrażam sobie jak chciałbym to uwiecznić. Później robię to w najprostszy sposób, Jak mój mentor Kirck Tuck. Wszystko odbywa się to dosłownie w ułamku sekundy a dokładnie w 1/100s ;) i nie bójcie się nie będziemy powtarzać scen, nie będzie dubli. Najwyżej dogra się z materiału ze ślubu z poprzedniego tygodnia ;)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

1. Miłość
2. Szczęście
3. Przyjaciele
4. Dobry DJ, wodzirej ;)
5. Fotograf i kamerzystka ChwytamChwile
Języki obce, którymi się posługujemy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Kirck Tuck fotograf który wiele mnie nauczył. Wzór, który naśladuję od lat.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, zawsze podczas spotkań na których omawiam swoją ofertę.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Radzimy sobie w każdych warunkach pogodowych, poza dronem, który nie lata w deszczu i w porywach wiatru powyżej 50 km/h. Ale latam zimą, na mrozie w śniegu, Co widać na moich zdjęciach z Zakopanego.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, ponieważ dysponujemy całą gamą jasnych obiektywów, do tego mnóstwo lamp i innych migocących przedmiotów :D

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Bomby dymne, dym, ogień, boho, natura i wszystko co sobie wymyślą młodzi.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Typowy styl filmowy, płaskie nasycone kolory, slow motion. I taki jaki sobie klient zażyczy ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

oczywiście mojego Canona 1DX mark II i jakąś stałkę ;)

Nasze pasje.

Fotografia, film, fotografia, film, fotografia i film, kolarstwo i od jakiegoś czasu zjawiskowe zdjęcia lotnicze.

Ciekawostki na nasz temat.

Same dobre opinie, 99,99%. Ten jeden promil to mój bezstronny ukochany "krytyk" moich kadrów.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Oj długa lista, wiele książek. Ale chyba najlepiej utkwiła mi w pamięci instrukcja obsługi mojego Canona 1DX :D

Certyfikat 2023 Certyfikat 2022
Chwytam Chwile zrodzone z miłości
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2023
Skierniewice
Data dodania: 01-10-2023

Wykonanie filmu i jego jakość bardzo dobra . Tomek robi świetną robotę . Jesteśmy bardzo zadowoleni z pamiątki,którą dostaliśmy w dość krótkim czasie .

Tomek
01-10-2023

Dziękuję z całego serca!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2023
Łódź
Data dodania: 28-02-2023

Wspaniałą współpraca, cudowne zdjęcia. Fotograf z pasją. Było bardzo miło współpracować z tak otwarta, wspaniałą osoba! Polecam z całego serca!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Łódź
Data dodania: 12-12-2022

Bardzo polecam współpracę z Tomkiem. Zdjęcia jak i film z wesela spełniły nasze oczekiwania. Serce skradł nam najbardziej klip ślubny, który uchwycił najlepsze momenty. Tomek zaoferował nam idealny pakiet, który zawierał sesje narzeczeńską, zdjęcia z wesela, sesje plenerową, film, klip oraz sesje plenerową i album w konkurencyjnej cenie. Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się właśnie na niego spośród niezliczonej ilości ofert jaka jest dostępna na rynku. Serdecznie polecamy. Patrycja i Wojtek ❤️

Tomek
03-01-2023

Miło czyta się takie słowa z całego serca dziękuję.

M
Miłosz i Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Łódź
Data dodania: 08-12-2022

Wszystko bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Tomek przygotował dla nas krótki poradnik, dzięki czemu mogliśmy się przygotować wcześniej do wydarzeń na ślubie i czuliśmy się pewniej w trakcie. Również w czasie uroczystości dostawaliśmy cenne porady i czuliśmy się zaopiekowani. Zdecydowanie POLECAMY. :)

Tomek
03-01-2023

Dziękuję Wam za tak miłe słowa. Do zobaczenia przy innej okazji!

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Łódź
Data dodania: 03-12-2022

Bardzo polecamy współpracę z Tomkiem! Jest zaangażowanym profesjonalistą, ale jednocześnie wprowadza luźną, przyjemną atmosferę podczas współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, filmu ślubnego oraz albumu. Jak wesele to tylko z Chwytam Chwile!

Tomek
03-01-2023

Serdecznie Wam z całego serca dziękuję za!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Łódź
Data dodania: 28-11-2022

Bardzo ale to bardzo polecamy współpracę z Tomkiem. Prowadzi, doradza, uspokaja od okresu sesji narzeczeńskiej, poprzez nagrywke klipu dla rodziców aż po dzień ślubu i wesela. Mega profesjonalne podejście, Tomek mimo że przez pogodę nie puścił drona w dzień ślubu, w dzień poprawin pojechał i nagrał z drona ujęcia kościoła. Wzruszyłam się na maxa gdy zobaczyłam te fragmenty w klipie. Reportaż, film cudowne, uchwycone najlepsze momenty. To przepiękna pamiątka na całe życie. Jak wesele to tylko z ChwytamChwile ;) nikt nie będzie żałował tego wyboru ;)

Tomek
02-12-2022

❤️❤️❤️❤️❤️ Bardzo się cieszę że Was nie zawiedliśmy. Dziękuje za wspaniałą opinię. Naprawdę jest nam bardzo miło. Do zobaczenia przy innej okazji :D ❤️❤️❤️❤️❤️

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Zgierz
Data dodania: 12-11-2022

Polecam serdecznie! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tomkiem. Dostaliśmy piękna pamiątkę w postaci zdjęć zaczynając od sesji narzeczeńskiej, przygotowań do ślubu oraz wesela, a także piękny film który możemy oglądać bez końca 😍 Tomek potrafi wprowadzić taki luz, że cały stres znika. Baaaardzo dziękujemy ❤️

Tomek
02-12-2022

Dziękuję Wam z całego ❤️

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Łódź
Data dodania: 11-11-2022

A teraz kilka słów od nas, nie zawiodłeś w żadnej sekundzie tego filmu ogląda się go cudownie😍 popłakałam się i zarazem uśmiałam do bólu, coś wspaniałego tak jak powiedziałeś pamiątka na całe życie, i Ty nam ją wykonałeś dziękujemy❤ a dla Par życzę każdej parze młodej tak sympatycznego i oddanego pracy Tomka!
Sesja narzeczeńska, klip i film na 5 ! DZIĘKUJEMY!

Tomek
22-11-2022

Super cieszę się ogromnie.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Chwytam Chwile
NIP: 9531808662
Imię i nazwisko: Tomasz Kowal
Adres: Łódź, Zamenhofa 17, 90-510, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2694

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy