Zobacz zdjęcia (5)
🌿 Ćmy i Paprocie 🖤 Film ślubny inny niż wszystkie! 🖤 Sprawdź nas 🌿, Olsztyn - zdjęcie 1
🌿 Ćmy i Paprocie 🖤 Film ślubny inny niż wszystkie! 🖤 Sprawdź nas 🌿, Olsztyn - zdjęcie 2 🌿 Ćmy i Paprocie 🖤 Film ślubny inny niż wszystkie! 🖤 Sprawdź nas 🌿, Olsztyn - zdjęcie 3 🌿 Ćmy i Paprocie 🖤 Film ślubny inny niż wszystkie! 🖤 Sprawdź nas 🌿, Olsztyn - zdjęcie 4 🌿 Ćmy i Paprocie 🖤 Film ślubny inny niż wszystkie! 🖤 Sprawdź nas 🌿, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

🌿 Ćmy i Paprocie 🖤 Film ślubny inny niż wszystkie! 🖤 Sprawdź nas 🌿 id:47452

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
531-351...
504-670...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Pracę dwojga operatorów od przygotowań do oczepin włącznie.
Praca na wysokiej klasy, profesjonalnych kamerach z jasnymi obiektywami Sigma Art i stabilizacją.
Rejestracja dźwięku przy użyciu profesjonalnego omikrofonowania.
Montaż teledysku ślubnego - do 5 minut.
Montaż filmu ślubnego - do 20 minut.
Okres oczekiwania na gotowy materiał -2 miesiące od daty wykonania zlecenia.

KIM JESTEŚMY?

Stworzymy coś, do czego będziecie wracać przez całe życie. Poprzez film oddamy towarzyszące Wam emocje podczas tego najważniejszego dnia. Dzięki naszemu entuzjazmowi i kreatywności uwiecznimy go dla Was w całkowicie unikalny sposób — to Wasza historia jest naszą inspiracją.
Jesteśmy małżeństwem, a w pracy stanowimy zgrany duet operatorów. Od lat zajmujemy się sztuką — oboje jesteśmy muzykami, Tomasz tworzy klipy muzyczne, reklamowe i filmy branżowe, Natalia zajmuje się rękodziełem i fotografią zwierząt. Naszym pasjom zawdzięczamy wrażliwość, którą przenosimy na pracę z filmem ślubnym.

Jesteśmy dyskretnymi obserwatorami, którzy reportażowo i dynamicznie uwieczniają emocje Wasze i Waszych gości. A, jako że jest to Wasz dzień, to nie przyciągamy uwagi, tylko kierujemy ją do Was, wspierając uśmiechem i dopasowując się do Waszych potrzeb i planu uroczystości. Onieśmielenie przed naszymi obiektywami to nieznane naszym Parom i ich gościom uczucie. Gramy do jednej bramki z Waszym fotografem ślubnym tak, aby każdy z nas mógł jak najefektywniej uchwycić atmosferę tego dnia, nie wchodząc sobie w drogę.

Wyłapujemy zachwyt, radość, łzy wzruszenia i uśmiechy, aby uwiecznić je na ujęciach, które w montażu zamieniają się w przepiękną ślubną pamiątkę. Pracujemy ze światłem, kolorami i umiejętnie dobieramy muzykę, abyście chcieli jak najczęściej wracać do ślubnego filmu i jeszcze raz przeżyć wszystkie emocje, które towarzyszyły Wam w tym wyjątkowym dniu.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Olsztyn, , 10-436, woj. warmińsko-mazurskie
531-351...
504-670...
liczba odwiedzin: 1220
Zadzwoń
531-351...
504-670...
Napisz

Popularne miasta w okolicy