Fotobudka+Greenscreen+Księga Gości+Personalizacja id:22532

Oferta
Dodaj do plannera

HEj

Mamy Wam do zaproponowania dobrze już znaną atrakcję weselną jaka jest fotobudka.

Działamy na rynku śląskim ale gdy trzeba podjechać gdzieś dalej nie ma to najmniejszego problemu.

To jak działa fotobudka wszyscy wiedzą natomiast chciałbym dodać że nasza w porównaniu do konkurencji wyróżnia się technologią greenescreen. Technologia ta umożliwia nam użycie jakiegokolwiek pliku graficznego jako tła. U konkurencji na ogół kończy się to na jednym stałym tle.Efekt jest taki że goście mają mozliwość wybrania sobie różnego rodzaju teł a księga gości (opcja) jest kolorowa .

Dodatkowo para która zdecyduje się na nasze usługi ma możliwość wybrać sobie księgę gości za dodatkową opłatą. Współpracujemy z firmą dla której stworzenie grafiki jaka sie podoba na księgę gości to żaden problem. Pełna personalizacja. Jest to wspaniała pamiątka w której jedno z dwóch pasków zostaje wklejone do albumu a osoby które są na zdjęciu wpisują dedykację dla Pary Młodej. Nasza obsługa dba o to żeby wszystkie zdjęcia trafiły do ksiegi gości wraz z dedykacjami.

Jest możliwość spersonalizowania sobie swojego układu graficznego na pasku. Można wybrać 3 zdjęcia lub 4 ( najczęściej wybierana opcja ) można również wybrać wydruk z obramowaniem lub też bez.

Sama jakość zdjęć jest super dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń foto jak i materiałów eksploatacyjnych.
Jest to profesjonalny sprzęt który bije konkurencje na głowę a w szczególności samoróbki które wyglądają raz że nie chlujnie a dwa jakosć zdjęć jest nie zaprzeczalnie lepsza.

U nas nie ma limitu zdjęć !!!! Robicie tyle ile uda się zrobić.

Na koniec Para Młoda dostaje pendriva ze wszystkimi zdjęciami a my za publikujemy wybrane przez parę zdjęcia na naszym Facebooku.

Chcemy również zaproponować opcje z autem. Ceny ustalane indywidualnie.Serdecznie zapraszamy

Cennik

Orientacyjna cena: 250 PLN / Impreza

Ceny naszych pakietów zaczynają się od :

250 zł / 1 h
500 zł / 2 h
650 zł / 3 h ( księga gości GRATIS )

Wszystkie ceny mimo to i tak ustalane są indywidualnie pod klienta

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

601-435...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Nowe ogłoszenia