Zobacz zdjęcia (5)
FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy, Wrocław - zdjęcie 1
FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy, Wrocław - zdjęcie 2 FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy, Wrocław - zdjęcie 3 FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy, Wrocław - zdjęcie 4 FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy id:13797

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Jeśli zastanawiasz się właśnie nad nowoczesną atrakcją na Twoje wesele znalazłeś się we właściwym miejscu!

Fotobudka to świetna atrakcja i zarówno pamiątka w jednym! Sprawi, że goście zapamiętają Twoje wesele na dłużej i będą je miło wspominać. Urządzenie jest banalnie proste w obsłudze, a od razu po wykonaniu serii zdjęć są one drukowane w dwóch egzemplarzach, więc w ciągu kilku sekund każdy trzyma w ręku niezwykłą pamiątkę. To nie wszystko - po zakończonej zabawie wszystkie zdjęcia otrzymuje także organizator.
Wiemy, jak trudno trafić w gusta wszystkich, dlatego proponujemy zróżnicowany zakres gadżetów od tych stonowanych po zupełnie szalone, dzięki temu z zabawy chętnie skorzystają osoby w różnym wieku i o zróżnicowanych poczuciu humoru.

Nasze urządzenie wyróżnia wysoka jakość. Cuda Wianki charakteryzują się nie tylko wyjątkowym designem, ale również wyposażeniem - korzystamy tylko z profesjonalnego sprzętu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - dopasowujemy ilość godzin, personalizujemy wydruki, oferujemy różne wzory teł fotograficznych.

Dajemy gwarancję udanej zabawy!

Zachęcamy do kontaktu, prześlemy szczegóły oferty.

Opinie Fotobudka Cuda Wianki (1)

FOTOBUDKA Cuda Wianki - oryginalne gadżety, wyjątkowe tła, zapraszamy id:13797
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Wrocław
Data dodania: 16-07-2019

Super kontakt z ludźmi zarówno starszymi jak i dziećmi. Pan był przebojowy a zdjęcia wyszły bardzo fajnie. Mamy album wypełniony do końca zwariowanymi zdjęciami. Zamówiliśmy też fotobudkę u Państwa na wesele brata na przyszły rok. Polecam!!!!!!

liczba odwiedzin: 3213

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie