The Cute Story Photography - Natural Wedding Photography id:14264

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 01-03-2015
Liczba odwiedzin: 1148

Oferta Fotograf ślubny Inowrocław

Cześć! Nazywamy się The Cute Story Photography i zajmujemy się fotografią ślubną. Nie istniejemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu mamy świeże spojrzenie i nie działamy szablonowo.
W fotografii reportażowej zawsze działamy na cztery ręce i dwie pary oczu:) Daje to szersze perspektywy - urozmaicone kadry, więcej emocji uwiecznionych na zdjęciach.
Podczas fotografowania w dniu ślubu staramy się być jak najmniej widoczni. Efektem jest wiele uchwyconych naturalnych emocji i pięknych chwil. Lubimy z Wami rozmawiać przed ślubem o Waszych planach, szczegółach, które są niezwykle ważne tego dnia. Lubimy też dać się poznać:) Współpraca staje się wtedy łatwiejsza, przyjemniejsza i praktycznie pozbawiona stresu czy niepewności.
Wykonujemy również sesje narzeczeńskie i plenerowe - w zależności od Waszych charakterów może to być sesja w romantycznym klimacie lub z odrobiną szaleństwa i zabawy.
Fotografia ślubna daje nam możliwość bycia w pełni mobilnymi. A my uwielbiamy podróżować :) Mówiąc krótko - dotrzemy w każde miejsce z naszą wielką misją - pragniemy, aby na zdjęciach można był poczuć klimat tego cudownego dnia!

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 2 fotografów

Opinie o The Cute Story Photography - Natural Wedding Photography Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

The Cute Story Photography - Natural Wedding Photography
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Inowrocław
Kod:88-100

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.