Zobacz zdjęcia (5)
* Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia *, Pabianice - zdjęcie 1
* Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia *, Pabianice - zdjęcie 2 * Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia *, Pabianice - zdjęcie 3 * Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia *, Pabianice - zdjęcie 4 * Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia *, Pabianice - zdjęcie 5
1 / 5

* Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia * id:51151

Pabianice, łódzkie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Marzy Ci się romantyczna sesja ślubna, ale zależy Ci na naturalności? Pragniesz, aby fotograf podczas wesela uwiecznił Ciebie i Twoich bliskich w wyjątkowych kadrach? A może zależy Ci na wiernej relacji z zabawy podczas Waszego wesela? Ślub w plenerze, ogród, Urząd Stanu Cywilnego – z każdej sytuacji i okolicznościach wydobywam to, co najprawdziwsze. Jak? Wyobraźcie sobie, że aparat znika, każdą chwilę przeżywacie autentycznie i swobodnie. Taka jest właśnie moja metoda, wtapiam się w uroczystość, gości, emocje. Bawię się razem z Wami, wzruszam, tańczę i cieszę! Aparat traktuję jako przedłużenie mojej osoby, razem jesteśmy niewidzialnym uczestnikiem Waszego wyjątkowego dnia. To podejście sprawia, że moje zdjęcia są tak lekkie i wyjątkowe. Fotografując, nie czuję, że pracuję. Pasja jest moją siłą napędową, którą czujecie również i Wy. Przełamuję bariery, dzięki czemu czujecie się swobodnie i nie odczuwacie presji obiektywu. Moim celem jest, aby zdjęcia chwytały te wyjątkowe chwile, w których przemawiają przez nas tylko emocje. Skupiam się na gestach, uśmiechach, spojrzeniach. Chcę, aby na moich fotografiach zastygł czas, a Wy po latach mogli odtworzyć każdą z uwiecznionych na nich chwil.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zawsze staram się podchodzić do tematu nieszablonowo. Mam wrażenie, że wszystkie zdjęcia są takie same, różnią się tylko kolorami. Ze mną Wam to nie grozi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Każda oferta jest wyjątkowa pod wieloma względami i nie będę czarować sloganami typu 'co to nie ja'. Fotograf jest dla Was i Wy jesteście najważniejsi. To pamiątka na całe życie i wymaga profesjonalnego podejścia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Portrait of the Year w portalu LooksLikeFilm, wyróżniony w niezłeaparaty, współpraca z WeedCamp

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Głównie od przygotowań po oczepiny, nie więcej niż 12h. Plener w Polsce to około 3~4. Plenery za granicami naszego kraju ustalam indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W reportażu zawiera się - jak sama nazwa wskazuje reportaż, pendrive, chmura, odbitki bądź album, mini plener na miejscu ( NAJLEPIEJ - dlaczego? Bo jesteście już gotowi ).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (7)

* Cyrkiel - fotografia ślubna - nieszablonowe ujęcia * id:51151
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agata i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Łódź
Data dodania: 08-01-2023

Serdecznie polecamy! Współpraca z Cyrklem to czysta przyjemność. Jest profesjonalistą, który w naturalny sposób pomaga i doradza w różnych sprawach! Potrafi szybko rozładować stres, dzięki czemu zdjęcia wyszły wspaniale. Są naturalne i pełne uśmiechniętych twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Dzięki Bartosz! 😊

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Łódź
Data dodania: 03-01-2023

Bardzo dobra współpraca, wszystko zgodnie z ustaleniami i naszymi życzeniami, a przede wszystkim przepiękne zdjecia. Fotograf dotrzymuje terminów, odpowiada na wszystkie pytania i jest w stałym kontakcie z parą młodą. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i polecamy z czystym sumieniem❤️

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2022
Łódź
Data dodania: 09-10-2022

Współpraca z tym fotografem zarówno na etapie podpisania umowy i jak i samej uroczystości to była czysta przyjemność, link do zdjęć dostaliśmy już kilka dni po ślubie. Zdjęcia oddają emocje i zachowują wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. A sam fotograf okazał się najlepszym organizatorem harmonogramu przyjęcia. Absolutnie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Tworzy niesamowitą atmosferę dla pary młodej, pomaga rozładować stres, pokieruje wami co i jak powinno wyglądać .Parom młodym życzę tylko takich usługodawców jak Bartek, polecam z nim współprace :)

Bartosz
21-10-2022

Dziekuje bardzo!!!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Mszana Dolna
Data dodania: 13-09-2022

W absolutnie wyjątkowej estetyce Bartka zakochaliśmy się z (teraz już) mężem już kilka lat temu, więc od razu było dla nas jasne, komu powierzymy dokumentację dnia naszego ślubu. Zdjęcia są niezwykłe, przepełnione emocjami, bardzo prawdziwe, po prostu... żyją <3 Bartek oprócz tego, że jest genialnym Artystą, to jest po prostu przekochaną, mega pozytywną osóbką, więc okazał się nieocenionym wsparciem w dniu ślubu. Powygłupia się, rozładuje atmosferę, w międzyczasie poprawi welon, czy pokaże jak złożyć poszetkę, a po wszystkim otrzymacie super profesjonalne, idealne pod każdym względem zdjęcia ślubne, które będziecie chcieli cały czas oglądać.
Dziękujemy!
M&S

Bartosz
13-09-2022

Dziękuje bardzo! Takiej rekomendacji nie oczekiwałem <3

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Nowe Miasto nad Pilicą
Data dodania: 30-08-2022

Nasze zdjęcia ślubne to sztos - są fenomenalne! 🔥
Cyrkiel potrafi zrobić wyjątkowe, niepowtarzalne ujęcia, uchwycić emocje, a do tego jeszcze dorzucić swoje kreatywne pomysły, których ma mnóstwo 😄
Ale zdjęcia to nie wszystko!
Jako mocno zestresowana Panna Młoda, bardzo deceniłam umiejętność rozładowania napiętej atmosfery, doradzenia jak pozować i rozśmieszania. Tego na finalnym 'produkcie' pracy fotografa nie widać, a jest to naprawdę bardzo ważne (szczególnie w taki dzień).
Pełen profesjonalizm oraz luźna i przyjemna atmosfera - to dzięki temu wszystkie ujęcia stały się naturalne i przepiękne.
Polecamy z całego serca! ❤️

A
Andzia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Poznań
Data dodania: 24-01-2022

Współpraca z Cyrklem to czysta przyjemność!❤ Mój mąż jest anty zdjęcia😅a mimo to podczas sesji czuliśmy się swobodnie 😊 Zdjecia ze ślubu są więcej niż piękne ❤ Mają w sobie magię! Każda fotka jest w 100% dopieszczona 😊 Taka pamiątka to skarb, a dzięki Cyrklowi możemy w każdej chwili wrócić wspomnieniami do tego cudownego dnia! ❤ Z całego serca polecamy!

Bartosz
27-01-2022

Dziękuje bardzo! Praca z Wami była czystą przyjemnością :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Łódź
Data dodania: 11-01-2022

Nie mogliśmy wybrać lepiej! Cyrkiel to prawdziwy profesjonalista. Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, a sesja plenerowa, której się obawialiśmy okazała się świetną zabawą dzięki Cyrklowi. Polecamy każdemu, kto chce mieć piękną pamiątkę i fantastyczne wspomnienia!

Bartosz
27-01-2022

Świetnie to czytać, miło wspominam ten dzień

Kontakt

NIP: 7312062701
Adres: Pabianice, , 95200, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 1795

Popularne miasta w okolicy