Zobacz zdjęcia (3)
Czapki z Głów - klasa sama w sobie DJ z wodzirejem, Gdańsk - zdjęcie 1
Czapki z Głów - klasa sama w sobie DJ z wodzirejem, Gdańsk - zdjęcie 2 Czapki z Głów - klasa sama w sobie DJ z wodzirejem, Gdańsk - zdjęcie 3
1 / 3

Czapki z Głów - klasa sama w sobie DJ z wodzirejem id:23560

Gdańsk, pomorskie

O nas

Jest nas czworo, każdy z nas ma na swoim koncie dziesiątki imprez – klubowych, integracyjnych, wesel, karaoke…
Sukces zabawy z „Czapkami z Głów” wynika z odpowiedzialności, jaką na siebie bierzemy. Podstawą naszej pracy jest przygotowanie indywidualnego programu dla każdego klienta, dobór odpowiedniej muzyki oraz sprzętu i zaangażowanie. W każdą naszą imprezę wkładamy 110% naszych serc.

Najbardziej ze wszystkich imprez lubimy prowadzić wesela. Ta energia i radość gości weselnych dodaje nam skrzydeł i wywołuje uśmiech od ucha do ucha. Wesele z wodzirejem to gwarancja udanej zabawy dla osób w każdym wieku. Zajmujemy się tym od lat i nasze doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas trudnych sytuacji – każde niespodziewane zdarzenie (które czasem mają miejsce na weselach) przeobrażamy w jeszcze większy sukces naszych zleceń. Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie, dlatego dla każdego przygotowujemy unikalny scenariusz.

WESELE TRADYCYJNE
Najbardziej popularne wesele w Polsce – pełne tańca, zabaw, radości i mnóstwa pozytywnej energii. Scenariusz takiego wesela opiera się na najpiękniejszych tradycjach weselnych z Polski i Świata. Nasze konkursy i zabawy prowadzimy ze smakiem i kulturą – szanujemy swoich gości i żaden z nich nigdy się jeszcze na nas nie obraził… Bo po prostu nie miał powodu.
P.S. Nie gramy disco polo ????

WESELE W STYLU ANGIELSKIM
Wesele o bardzo stonowanym charakterze, najczęściej odbywa się na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub pod białym namiotem gastronomicznym. Jest to spotkanie z rodziną i przyjaciółmi przy obiedzie lub poczęstunku. Zabaw jest niewiele i nie są dynamiczne, ale mają miejsce pewne punkty stałe, jak przemówienia świadków, podziękowania rodzicom itp.

WESELE STYLIZOWANE
Byliście już na milionie wesel i chcielibyście w końcu przeżyć coś nowego? Proponujemy wesele stylizowane. Wystarczy, że namówicie część swoich gości, żeby się przebrali – my zadbamy o resztę klimatu. Lata 20’ i 30’ ubiegłego wieku

liczba odwiedzin: 775