Zobacz zdjęcia (8)
Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym, Nowy Sącz - zdjęcie 5
Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym, Nowy Sącz - zdjęcie 6
1 / 8

Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - Fotolustro, ciężki dym id:50324

od 250 do 3000 zł / wesele
Nowy Sącz, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
572-380...
535-960...

O nas

Witamy serdecznie,
jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje atrakcje & dekoracje weselne. Zajmujemy się kompleksowym wynajęciem sprzętu wraz z obsługą. Swoją ofertę dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta. Jesteśmy w stanie sprostać wszelakim oczekiwaniom. Każdy z Nas marzy o swoim wyjątkowym dniu, żeby był dopięty na ostatni guzik - zostaw to Nam!

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz możliwości udoskonalenia Twojego dnia, np.:
-Fotolustro (nowocześniejsza wersja fotobudki),
-Ciężki dym (piękny taniec w chmurach),
-Pirotechnika (fontanna iskier),
-Napis LOVE (biały, VINTAGE),
-Napis LOVE (drewniany, w stylu rustykalnym),
-Napis MIŁOŚĆ (biały, drukowany),
-Napis MIŁOŚĆ (pisany z dekoracyjnym serduszkiem),
-Mega serce LED,
-Ścianka dekoracyjna (kwiatowa),
-Ścianka dekoracyjna (rustykalna),
-Heksagon,
-Koło fortuny,
-Balony z helem (zwykłe oraz ledowe),
-Fontanna czekolady,
-Samochód do ślubu,
-Oświetlenie LED sali.

Pełną ofertę otrzymują Państwo na adres email. Cena uzależniona jest od odległości domu weselnego oraz dostępnego sprzętu. Przyjmujemy zamówienia na rok 2022 oraz 2023!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej, które przekłada się na jakość obsługi oraz zadowolenie klientów.

Zapraszamy do współpracy,
Czas na Was - atrakcje & dekoracje weselne

Oferta Przedsiębiorstwo usługowe Zbigniew Gryzło

Pakiet weselny - *Cennik*

od 250 do 3000 zł / wesele

Fotolustro...........................................od 900 zł
Ciężki dym............................................od 450 zł
Fontanna iskier......................................od 250 zł
Napisy LOVE.........................................od 350 zł
-rustykalny, drewniany, drukowany
-klasyczny, biały, drukowany
Napisy MIŁOŚĆ......................................od 400 zł
-pisany, biały, z serduszkiem
-klasyczny, biały, drukowany
Mega serce LED......................................od 450 zł
Ścianki dekoracyjne ...............................od 400 zł
-kwiatowa
-rustykalna, drewniana
Heksagon..............................................od 300 zł
Fontanna czekoladowa............................od 400 zł
Zjeżdżalnia dmuchana..............................od 500 zł
Samochód do ślubu................................od 500 zł
Oświetlenie sali LED................................od 500 zł
Prezent z balonami.................................od 500 zł
Koło fortuny........................................od 250 zł
Portret na zamówienie........................................od 300 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dbamy o każdy szczegół. Wiemy, że ślub do wyjątkowy i najważniejszy dzień w Twoim życiu. Nasze doświadczenie sprawia, że znamy rynek "od podszewki" i zapewniamy pełen profesjonalizm.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bogaty asortyment - to jeden z kluczowych elementów. W naszej ofercie znajdziesz ponad 20 atrakcji weselnych! Wychodzimy na przeciw. Oprócz typowych i bardzo popularnych urozmaiceń - ciągle poszerzamy Naszą ofertę, np.: coraz popularniejsze stają się neonowe napisy, które u Nas znajdziesz :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Profesjonalizm i dbałość o detale, a co za tym idzie - dobrze wykonana usługa. Jesteśmy tego żywym przykładem, iż zadowolony klient - wraca z dwoma zainteresowanymi. Każdego klienta traktujemy identycznie. Wiemy, że wiele od Nas zależy. Komunikacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy dyspozycyjni, zawsze pomożemy, czy też doradzimy w różnych kwestiach.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Bardzo bogaty asortyment. Dbałość o sprzęt. Stała załoga, która świetnie zna się na swojej pracy. Pomimo świadczenia stricte usług atrakcji weselnych, posiadamy dekoracje ślubne, jak: ścianki weselne, heksagon, napisy neonowe, mega serce led, koło fortuny i wiele innych. Jako nieliczni udzielamy rabatów na większość ilość usług oraz dajemy możliwość zaproponowania własnej ceny, do której się ustosunkujemy :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uśmiech zadowolonego klienta. Tak, to lubimy najbardziej. Często rozmawiamy przed usługą, aby dograć każdy szczegół współpracy. Dzięki czemu radość "w oczach" klienta, który opowiada, co najbardziej mu się podobało w Naszej usłudze - sprawia wielką satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kochamy współpracować z ludźmi. Jesteśmy ekstrawertykami. Jako kwestię najważniejszą możemy nadmienić fakt, iż praca dla Nas to czysta radność, ponieważ większość usług wykonujemy ją sami. Czyli? Ja i moja dziewczyna :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Myślę, że oprócz kwalifikacji idealnym odzwierciedleniem naszych umiejętności są zdjęcia oraz materiały z realizacji, których posiadamy mnóstwo. Warto przed zdecydowaniem się na jakąkolwiek usługę w naszym wykonaniu - poprosić o zdjęcia, czy też filmy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Często jesteśmy zapraszani na targi ślubne, z których możemy przedstawić krótki wideo-reportaż. Jesteśmy doceniani na różnych platformach, jak: oferteo. Na Naszej stronie znajdziesz kilka osiągnięć i wyróżnień w branży weselnej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W przyszłym roku kalendarzowym minie ponad 4 lata. Pomogliśmy, już śmiało możemy napisać "setkom" Państw Młodych. Zarówno w usługach atrakcji weselnych, jak i współpracujemy z dekoratorkami weselnymi. Znamy domy weselne w woj. Małopolskim, czy Podkarpackim na wylot :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Coraz częściej spotykamy się z ślubami w stylu BOHO (rustykalnym). Posiadamy specjalne ścianki dekoracyjne na taką okoliczność oprócz tego w Naszej ofercie znajdziesz drewniane napisy np. LOVE w owym stylu. Organizowaliśmy pokazy wieczorne (pirotechniczne) - z których posiadamy opracowane filmy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Na te pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z racji tego, iż usługa w postaci fotolustra wynajmowana jest na określony czas np. 2/3/4h, lecz ciężki dym, fontanna iskier, czy też balony z helem mają inną wartość. Identyczną sytuacją jest wynajem ścianek weselnych oraz napisów, jak: LOVE, czy MIŁOŚĆ.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W wyżej wymienionym pytaniu, pokrótce odpowiedzieliśmy na to pytanie. Większość usług realizujemy we dwójkę. Usługę ciężkiego dymu, czy też fontanny iskier wykonuje jedna osoba.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

W pewnych kwestiach bazujemy na własnych materiałach. W kwestiach sprzętu, decydujemy się na kwestię sprawdzone, czy też polecane, jak: fotolustro. Posiadamy wieloletnią współpracę z jedną firmą, która na zamówienie tworzy dla Nas świecące napisy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (B1).

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z Nami. Nasze usługi przyjmujemy już na rok 2022/2023.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Nasze spotkania były, są i zawsze będą bezpłatne. Podpisujemy umowy, czy też doradzamy w wyborze - online, czy też stacjonarnie w Nowym Sączu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej jest to kontakt telefoniczny. Na pierwszym spotkaniu ustalamy wstępne warunki współpracy, lecz zdajemy sobie sprawę, iż w ciągu kilku miesięcy może się wiele zmienić. Kontaktu z Naszej strony możesz oczekiwać tydzień lub dwa przed planowanym ślubem, wtedy ustalamy konkretne i szczegółowe warunki.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mamy wiele rodzajów stylu pracy na runku, określamy się, jako: "doskonały" - dlatego, że z wyprzedzeniem jesteśmy przewidzieć skutek/problem, a także starannie dobieramy każdy szczegół, a także jako "sprawianie przyjemności" - po prostu. Kochamy to co robimy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak. Kochamy nowości, dlatego zawsze cieszyliśmy się z dedykowanych usług - jak prezent dla młodych, rodziców, czy świadków. Często Nasze pokazy wieczorne z zimnymi ogniami wspominane są po dzień dzisiejszy, gdy spotykamy się z Naszymi klientami z bliskich okolic.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nie boimy się wyzwań. Potrafimy wziąć pełną odpowiedzialność za efekt końcowy. Jesteśmy w stanie sami "coś" zaaranżować. Z racji rynku, czy też "braku znajomości" potrafimy zaskoczyć :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Każdy z Nas jest tylko człowiekiem. Wiele spraw po prostu rozumiemy. Kilka razy dopiero "zaraz" przed weselem okazało się, iż danej usługi nie możemy zrealizować, gdzie np. wartość zamienialiśmy na inną, bądź termin został przełożony bez zmiany warunków współpracy.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nie ukrywamy, iż konkurencja jest duża. Największą naszą "bolączką" jest źle wykonane usługi na rynku, gdzie później cierpimy na tym "MY". Dlaczego? Czekają Nas zapewnienia oraz tłumaczenia różnic wobec Państwa Młodych, jak i również - menagerami, czy też właścicielami sal weselnych.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Oj...na przestrzeni lat można nauczyć się sporo oraz wiele zobaczyć. Bardzo często za wpadkami, czy kryzysami stoi stres. Jest to przecież naturalny odruch. Byliśmy już w tak wielu nieprzewidzialnych zdarzeniach, że zapraszamy na krótką rozmowę i anegdoty przy wspólnej kawie i ciastku :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Potrzebny? Nie. Dla Nas wystarczy satysfakcja dobrze wykonanej usługi. Nie miej jednak, nie ukrywamy, iż często kontaktujemy się po usłudze - o materiały z wesel, czy też zdjęcia, które służą Nam dalszej promocji firmy. Nie jest to oczywiście wymagane, jednak dla Nas bardzo ważne. Warto pomyśleć o przyszłych Państwa Młodych, którzy również, jak i Wy będą poszukiwać kilku urozmaiceń na swoje wesele. Zawsze zapraszamy do kontaktu. Możemy dać przykład usługi fotolustra, gdzie po dzień dzisiejszy mamy kontakt z Naszymi klientami i...wspominamy :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele naszej wspólnej znajomej...gdzie przyjechaliśmy z dekoracją weselną, w postaci napisu "miłość", a wyszliśmy, jako ostatni goście z wesela :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Na plaży w okolicach Nowego Sącza - dokładniej Gródek nad Dunajcem. Wesele cywilne. Pamiętamy po dzień dzisiejszy.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Styl BOHO, rustykalny, czy drewniany. Różnie nazywany. Dlaczego najbliższy? Dlatego, że poniekąd znamy oczekiwania, bo dla samych Nas jest on bardzo piękny.

Ciekawostki na nasz temat.

Ja, jako właściciel i kobieta, jako szefowa - jesteśmy razem. Wspólnie łączymy życie zawodowe, jak i prywatne - dobrze przy tym się bawiąc :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książki psychologiczne, podcasty kryminalne oraz weekendowy Netflix :)

Opinie Przedsiębiorstwo usługowe Zbigniew Gryzło (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Przedsiębiorstwo usługowe Zbigniew Gryzło

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo usługowe Zbigniew Gryzło
NIP: 7343582927
Imię i nazwisko: Zbyszek Gryzło
Adres: Nowy Sącz, , 33-300, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 24:00 Wt: 07:00 - 24:00 Śr: 07:00 - 24:00 Cz: 07:00 - 24:00 Pt: 07:00 - 24:00 Sb: 07:00 - 24:00 Nd: 07:00 - 24:00
572-380...
535-960...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 120
Telefon
572-380...
535-960...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie