Zobacz zdjęcia (5)
CIĘŻKI DYM & napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM ⭐️ Atrakcje weselne ⭐️, Nowy Sącz - zdjęcie 1
CIĘŻKI DYM & napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM ⭐️ Atrakcje weselne ⭐️, Nowy Sącz - zdjęcie 2 CIĘŻKI DYM & napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM ⭐️ Atrakcje weselne ⭐️, Nowy Sącz - zdjęcie 3 CIĘŻKI DYM & napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM ⭐️ Atrakcje weselne ⭐️, Nowy Sącz - zdjęcie 4 CIĘŻKI DYM & napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM ⭐️ Atrakcje weselne ⭐️, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

CIĘŻKI DYM & napisy LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM ⭐️ Atrakcje weselne ⭐️ id:50324

Nowy Sącz, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
572-380...
535-960...

O nas

* Dlaczego ciężki dym? *

Idealny dodatek na pierwszy taniec. Efekt tańca w chmurach - gwarantowany. Możemy sprawić, że Twój pierwszy taniec będzie wyjątkowy i niezapomniany. Usługę ciężkiego dymu możemy wykorzystać również podczas wjazdu tortu weselnego lub sesji zdjęciowej (np. przy samochodzie). Nasze wytwornice, gwarantują efekt satysfakcjonujący każdego klienta. Warto poprosić o kilka materiałów z realizacji usług.

* Taniec w chmurach *

Pierwszy taniec, to element, o który powinien każdy zadbać! Warto podkreślić tę idealną chwilę - rozwiązanie? Ciężki dym! Efekt tańca w chmurach, gdzie na parkiecie pojawia się gęsty, sunący się po ziemi biały dym - zapewnia ogromne wrażenie! Pomożemy podczas organizacji pierwszego tańca zarówno fantastycznym tancerzom, jak i osobą którym stres może spowodować małe niedociągnięcia. Wzrost pewności siebie, który zapewnia ciężki dym na pewno się przyda!

* Pierwszy taniec z fontanną iskier*

Co kryje się pod nazwą "fontanna iskier"? - nic innego, jak pirotechnika sceniczna. Świetnym elementem, który warto rozważyć jest usługa pirotechniki podczas pierwszego tańca, połączona jest z ciężkim dymem. Fontanna iskier "uwypukla" efekt tańca w obłokach. Jak to działa? Na parkiecie znajduje się wcześniej ustalona ilość wystrzałów. Państwo Młodzi określają moment, w którym pożądany jest efekt pirotechniczny np. podczas momentu kulminacyjnego, typu: refren.

* Ważne informacje *

-Dym jest całkowicie bezpieczny i bezwonny,
-Nie zostawia plam wody na parkiecie,
-Państwo decydują o ilości dymu (prezentacja efektu w postaci filmu),
-Zasada działania wytwornicy, oparta na suchym lodzie - NIE PŁYN!
-Pełna obsługa przez pracownika, z przyjazdem.


----------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- -

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz możliwości udoskonalenia Twojego dnia, np.:
-Fotolustro w wersji Glamour,
-Fotolustro w wersji BOHO,
-Ciężki dym (piękny taniec w chmurach),
-Pirotechnika (fontanna iskier),
-Napis LOVE (biały, VINTAGE),
-Napis LOVE (drewniany, w stylu rustykalnym),
-Napis LOVE pisane,
-Napis LOVE pisane (drewniane),
-Napis MIŁOŚĆ (biały, drukowany),
-Napis MIŁOŚĆ (pisany z dekoracyjnym serduszkiem),
-Napis KOCHAM w wersji pisanej,
-Mega serce LED,
-Ścianka dekoracyjna (kwiatowa),
-Ścianka dekoracyjna (rustykalna),

Pełną ofertę otrzymują Państwo na adres email. Cena uzależniona jest od odległości domu weselnego oraz dostępnego sprzętu. Przyjmujemy zamówienia na rok 2022 oraz 2023!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej, które przekłada się na jakość obsługi oraz zadowolenie klientów.

Zapraszamy do współpracy,
Czas na Was - atrakcje & dekoracje weselne

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dbamy o każdy szczegół. Wiemy, że ślub do wyjątkowy i najważniejszy dzień w Twoim życiu. Nasze doświadczenie sprawia, że znamy rynek "od podszewki" i zapewniamy pełen profesjonalizm.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bogaty asortyment - to jeden z kluczowych elementów. W naszej ofercie znajdziesz ponad 20 atrakcji weselnych! Wychodzimy na przeciw. Oprócz typowych i bardzo popularnych urozmaiceń - ciągle poszerzamy Naszą ofertę, np.: coraz popularniejsze stają się neonowe napisy, które u Nas znajdziesz :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Profesjonalizm i dbałość o detale, a co za tym idzie - dobrze wykonana usługa. Jesteśmy tego żywym przykładem, iż zadowolony klient - wraca z dwoma zainteresowanymi. Każdego klienta traktujemy identycznie. Wiemy, że wiele od Nas zależy. Komunikacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy dyspozycyjni, zawsze pomożemy, czy też doradzimy w różnych kwestiach.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Bardzo bogaty asortyment. Dbałość o sprzęt. Stała załoga, która świetnie zna się na swojej pracy. Pomimo świadczenia stricte usług atrakcji weselnych, posiadamy dekoracje ślubne, jak: ścianki weselne, heksagon, napisy neonowe, mega serce led, koło fortuny i wiele innych. Jako nieliczni udzielamy rabatów na większość ilość usług oraz dajemy możliwość zaproponowania własnej ceny, do której się ustosunkujemy :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uśmiech zadowolonego klienta. Tak, to lubimy najbardziej. Często rozmawiamy przed usługą, aby dograć każdy szczegół współpracy. Dzięki czemu radość "w oczach" klienta, który opowiada, co najbardziej mu się podobało w Naszej usłudze - sprawia wielką satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kochamy współpracować z ludźmi. Jesteśmy ekstrawertykami. Jako kwestię najważniejszą możemy nadmienić fakt, iż praca dla Nas to czysta radność, ponieważ większość usług wykonujemy ją sami. Czyli? Ja i moja dziewczyna :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Myślę, że oprócz kwalifikacji idealnym odzwierciedleniem naszych umiejętności są zdjęcia oraz materiały z realizacji, których posiadamy mnóstwo. Warto przed zdecydowaniem się na jakąkolwiek usługę w naszym wykonaniu - poprosić o zdjęcia, czy też filmy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Często jesteśmy zapraszani na targi ślubne, z których możemy przedstawić krótki wideo-reportaż. Jesteśmy doceniani na różnych platformach, jak: oferteo. Na Naszej stronie znajdziesz kilka osiągnięć i wyróżnień w branży weselnej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W przyszłym roku kalendarzowym minie ponad 4 lata. Pomogliśmy, już śmiało możemy napisać "setkom" Państw Młodych. Zarówno w usługach atrakcji weselnych, jak i współpracujemy z dekoratorkami weselnymi. Znamy domy weselne w woj. Małopolskim, czy Podkarpackim na wylot :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Coraz częściej spotykamy się z ślubami w stylu BOHO (rustykalnym). Posiadamy specjalne ścianki dekoracyjne na taką okoliczność oprócz tego w Naszej ofercie znajdziesz drewniane napisy np. LOVE w owym stylu. Organizowaliśmy pokazy wieczorne (pirotechniczne) - z których posiadamy opracowane filmy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Na te pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z racji tego, iż usługa w postaci fotolustra wynajmowana jest na określony czas np. 2/3/4h, lecz ciężki dym, fontanna iskier, czy też balony z helem mają inną wartość. Identyczną sytuacją jest wynajem ścianek weselnych oraz napisów, jak: LOVE, czy MIŁOŚĆ.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W wyżej wymienionym pytaniu, pokrótce odpowiedzieliśmy na to pytanie. Większość usług realizujemy we dwójkę. Usługę ciężkiego dymu, czy też fontanny iskier wykonuje jedna osoba.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

W pewnych kwestiach bazujemy na własnych materiałach. W kwestiach sprzętu, decydujemy się na kwestię sprawdzone, czy też polecane, jak: fotolustro. Posiadamy wieloletnią współpracę z jedną firmą, która na zamówienie tworzy dla Nas świecące napisy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (B1).

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z Nami. Nasze usługi przyjmujemy już na rok 2022/2023.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Nasze spotkania były, są i zawsze będą bezpłatne. Podpisujemy umowy, czy też doradzamy w wyborze - online, czy też stacjonarnie w Nowym Sączu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej jest to kontakt telefoniczny. Na pierwszym spotkaniu ustalamy wstępne warunki współpracy, lecz zdajemy sobie sprawę, iż w ciągu kilku miesięcy może się wiele zmienić. Kontaktu z Naszej strony możesz oczekiwać tydzień lub dwa przed planowanym ślubem, wtedy ustalamy konkretne i szczegółowe warunki.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mamy wiele rodzajów stylu pracy na runku, określamy się, jako: "doskonały" - dlatego, że z wyprzedzeniem jesteśmy przewidzieć skutek/problem, a także starannie dobieramy każdy szczegół, a także jako "sprawianie przyjemności" - po prostu. Kochamy to co robimy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak. Kochamy nowości, dlatego zawsze cieszyliśmy się z dedykowanych usług - jak prezent dla młodych, rodziców, czy świadków. Często Nasze pokazy wieczorne z zimnymi ogniami wspominane są po dzień dzisiejszy, gdy spotykamy się z Naszymi klientami z bliskich okolic.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nie boimy się wyzwań. Potrafimy wziąć pełną odpowiedzialność za efekt końcowy. Jesteśmy w stanie sami "coś" zaaranżować. Z racji rynku, czy też "braku znajomości" potrafimy zaskoczyć :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Każdy z Nas jest tylko człowiekiem. Wiele spraw po prostu rozumiemy. Kilka razy dopiero "zaraz" przed weselem okazało się, iż danej usługi nie możemy zrealizować, gdzie np. wartość zamienialiśmy na inną, bądź termin został przełożony bez zmiany warunków współpracy.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nie ukrywamy, iż konkurencja jest duża. Największą naszą "bolączką" jest źle wykonane usługi na rynku, gdzie później cierpimy na tym "MY". Dlaczego? Czekają Nas zapewnienia oraz tłumaczenia różnic wobec Państwa Młodych, jak i również - menagerami, czy też właścicielami sal weselnych.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Oj...na przestrzeni lat można nauczyć się sporo oraz wiele zobaczyć. Bardzo często za wpadkami, czy kryzysami stoi stres. Jest to przecież naturalny odruch. Byliśmy już w tak wielu nieprzewidzialnych zdarzeniach, że zapraszamy na krótką rozmowę i anegdoty przy wspólnej kawie i ciastku :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Potrzebny? Nie. Dla Nas wystarczy satysfakcja dobrze wykonanej usługi. Nie miej jednak, nie ukrywamy, iż często kontaktujemy się po usłudze - o materiały z wesel, czy też zdjęcia, które służą Nam dalszej promocji firmy. Nie jest to oczywiście wymagane, jednak dla Nas bardzo ważne. Warto pomyśleć o przyszłych Państwa Młodych, którzy również, jak i Wy będą poszukiwać kilku urozmaiceń na swoje wesele. Zawsze zapraszamy do kontaktu. Możemy dać przykład usługi fotolustra, gdzie po dzień dzisiejszy mamy kontakt z Naszymi klientami i...wspominamy :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uważamy, że przepisem na znakomitą zabawę jest dobre nastawienie oraz "carpe diem" - chwytaj dzień i ciesz się chwilą :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele naszej wspólnej znajomej...gdzie przyjechaliśmy z dekoracją weselną, w postaci napisu "miłość", a wyszliśmy, jako ostatni goście z wesela :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Na plaży w okolicach Nowego Sącza - dokładniej Gródek nad Dunajcem. Wesele cywilne. Pamiętamy po dzień dzisiejszy.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Styl BOHO, rustykalny, czy drewniany. Różnie nazywany. Dlaczego najbliższy? Dlatego, że poniekąd znamy oczekiwania, bo dla samych Nas jest on bardzo piękny.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Dokładność. O którym często wspominamy. Uważamy, że dbałość o szczegóły w tej branży jest arcyważna.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

„Inspirują mnie wszyscy, którzy zaczynali od zera i dotarli na sam szczyt. Nie ma jednej osoby, która jest moim wzorem do naśladowania. Podziwiam wielu ludzi (kobiet i mężczyzn).

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Staramy kierować się dwoma zasadami. Pierwsza - sprawdzone atrakcje, które są "typowe", jako atrakcje weselne i o nie rozszerzamy swój asortyment, a druga to inwencja twórcza, która staje się "nowością na rynku" lub totalnym niewypałem. Nie boimy się ryzykować, dlatego grono Naszych klientów ciągle się powiększa.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy gadżeciarzami. Uwielbiamy nowości. Często czytamy o zmieniających się trendach...i wprowadzamy je w życie, np.: w tym roku uzupełniliśmy ofertę o napisy neonowe. A w przyszłym? Czas pokaże...

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jeśli mielibyśmy wybór kilku rzeczy, to byłyby nimi: telefon satelitarny, nóż, latarkę na korbkę, hamak, zapałki, włócznia.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Na aktualny trend wpływa również pora roku, w której organizowane jest wesele. Kilka naszych przykładów, jako trend 2021/2122? Oświetlenie - girlandy, ścianki dekoracyjne - kwiaty, styl drewniany (boho), kwiaty na torcie...i wiele innych :) Warto o nich wiedzieć, iż to wszystko wpływa na klimat uroczystości.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Od lat mamy jedno przekonanie - "duże wesela", już teraz to możemy zauważyć, iż coraz częstszą sytuacja jest organizowane małe, skromne wesele, lecz zadbane o każdy detal i szczegół.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Na pierwszą Naszą myśl przychodzą eko-dekoracje, o czym mowa? Do wystroju sal zachęcamy użycie naturalnych materiałów, jak: papier, drewno, mech, czy też kora.

Nasze pasje.

Naszą pasją są góry. Uwielbiamy podróżować, spacerować i odpoczywać na świeżym powietrzu.

Ciekawostki na nasz temat.

Ja, jako właściciel i kobieta, jako szefowa - jesteśmy razem. Wspólnie łączymy życie zawodowe, jak i prywatne - dobrze przy tym się bawiąc :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książki psychologiczne, podcasty kryminalne oraz weekendowy Netflix :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7343582927
Adres: Nowy Sącz, , 33-300, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 24:00 Wt: 07:00 - 24:00 Śr: 07:00 - 24:00 Cz: 07:00 - 24:00 Pt: 07:00 - 24:00 Sb: 07:00 - 24:00 Nd: 07:00 - 24:00
572-380...
535-960...
liczba odwiedzin: 1856
Zadzwoń
572-380...
535-960...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie