Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Damian Sowada - Fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 1
Damian Sowada - Fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 2 Damian Sowada - Fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 3 Damian Sowada - Fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 4 Damian Sowada - Fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

Damian Sowada - Fotografia ślubna id:25156

Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Patrzę na wszystko od strony, która dla innych jest nieznana. Ulotne chwile łapię za pomocą aparatu, malując przy tym prawdziwe emocje - szczęście, radość i wzruszenie.

Cześć! Moją największą pasją jest wykonywanie zdjęć ślubnych. Staram się spełniać jako fotograf i uszczęśliwiać ludzi efektami mojej pracy.

Lata doświadczeń sprawiły, że odkrywam fotografię na nowo. Wzbogaciłem się przez to o nowe pomysły, które w kreatywny sposób staram się wyrażać na zdjęciach. Wciąż poszukuję nowych wyzwań. Poprzez dynamiczną zmianę technik ujęć i kadrowania wydobywam na pierwszy plan prawdziwe emocje – Wasze emocje.

Podczas reportażu ślubnego pracuję z jak największą dyskrecją. Staram się być niewidoczny dla otoczenia, jednocześnie będąc jak najbliżej Was i Waszych bliskich. Nie planuję scenariuszy. Wolę by emocje były wywołane naturalnie. Po latach, gdy znów siądziecie do przeglądania Waszych zdjęć, wspomnienia powrócą, cechując się swoją prawdziwością.

W trakcie sesji ślubnej staram się wykonywać zdjęcia subtelne i naturalne, w taki sposób aby wyrażały Was samych. Nie wymagam od Was niczego, prócz pokazania prawdziwej miłości. Sam daję od siebie wszystko by tą Waszą miłość jak najlepiej uwiecznić na fotografiach.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z oferty. W tym szczególnym dniu towarzyszę Wam już od samego początku.

Fotografuję:
* Przygotowania/Błogosławieństwo
* Ceremonię zaślubin
* Zabawę weselną
* Opcjonalnie krótki plener ślubny w dniu Waszego wesela
* Plener ślubny w innym dniu po weselu
* Sesja narzeczeńska przed weselem

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Opole, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 2574

Popularne miasta w okolicy