Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Damian Żurawski for wedding, Warszawa - zdjęcie 1
Damian Żurawski for wedding, Warszawa - zdjęcie 2 Damian Żurawski for wedding, Warszawa - zdjęcie 3 Damian Żurawski for wedding, Warszawa - zdjęcie 4 Damian Żurawski for wedding, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Damian Żurawski for wedding id:48676

Warszawa, mazowieckie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Jesteście wyjątkową parą więc zasługujecie na wyjątkową pamiątkę. Stworzę film odpowiedni do Waszych potrzeb.

Szczęście dokumentuję od 10 lat. Zanim jednak rozpocząłem pracę w branży ślubnej, odebrałem wykształcenie filmowo-teatralne w Polsce i Anglii. Reżyserowałem spektakle teatralne, byłem prezenterem telewizyjnym, spikerem radiowym, jestem też aktorem. Współpracując między innymi z Grupą ITI, MON, TVN, TVP czy Grupą Azoty, tworzyłem reklamy, które na pewno niejeden raz zobaczyliście w telewizji.

Moje prywatne opus magnum to film dokumentalny z półrocznej wyprawy przez Syberię, Mongolię, Chiny i Hong-Kong, który stał się dla mnie inicjacją człowieka, artysty i filmowca.

Wszystko to pozwoliło mi poznać branżę filmową od podszewki, ale przede wszystkim – rozwinąć artystyczną wrażliwość. Dzięki niej mogę dostrzegać w Was światło, które zatrzymam na filmie ślubnym. Dzięki wrażliwości mogę być z Wami nie tylko jako filmowiec, ale i przyjaciel służący radą i dobrym słowem.

Jedno słowo i ludzie wzbogacają swe wnętrza, robią wielkie rzeczy dla siebie i całego świata. To właśnie miłość odnajdziecie w każdym z poniższych filmów ślubnych, ale nie tylko ją. Będą to także emocje ojca prowadzącego córkę do ołtarza, uwiecznione w relacji filmowej z ceremonii zaślubin, wzruszenie babci słyszącej słowa przysięgi czy radość rodziny zatrzymana na reportażu ślubnym. Moja pasja do filmowania i misja ofiarowywania ludziom czegoś wartościowego powodują, że każdy film ślubny, teledysk czy sesja narzeczeńska zawierają kawałek jednocześnie Waszego i mojego serca. Ważna jest dla mnie także wiara. Wierzę, że zjednoczona z miłością tworzy połączenie, które gotowe jest przetrwać całą wieczność.

Skontaktujcie się ze mną i umówcie na spotkanie!

Opinie (4)

Damian Żurawski for wedding id:48676
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Rozalin
Data dodania: 10-11-2022

Damian stworzył nam wspaniałą pamiątkę! Jesteśmy zachwyceni jakością filmu, doborem kadrów, muzyką - wszystko współgra idealnie. Z pewnością będziemy często do niego wracać :)

Damian
10-11-2022

Bardzo dziękujemy za piękną opinię i jestem pewien że Wasza radość którą uwieczniliśmy na filmie ślubnym dla Was będzie promienić na Wszystkich którzy będą ten film oglądać :)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Warszawa
Data dodania: 27-07-2022

Damian jest dla nas Mistrzem 😃
Dziękujemy Ci Za Twoje zaangażowanie, profesjonalizm i cudowny dar filmowca jakim się z nami podzieliłeś. Wierzymy głęboko, że Pan Bóg nam Ciebie zesłał bo nikt inny nie zrobiłby tego fimu tak doskonale jak Ty. Naprawdę dzięki Tobie mamy cudowne pamiątki na całe życie. Wspaniale oddałeś w tych filmach to co dla nas najważniejsze. Będziemy o Tobie pamiętać w modlitwie i polecać Cię każdemu komu będziemy mogli.
Dlatego z jeżeli chcecie mieć cudowne pamiątki z tego wyjątkowego dla was dnia nie zastanawiajcie się długo tylko wybierzcie Damiana! Nie pożałujecie

Damian
10-11-2022

Dziękuję za piękną opinię! Cieszę się, że moje filmy zostaną z Wami na całe życie! Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia na ślubie i weselu Waszych znajomych :-)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Puławy
Data dodania: 04-03-2022

Polecamy z całego serca! Jeśli chcecie mieć niezapomnianą pamiątkę ze swojego ślubu to zdecydowanie warto wybrać Damiana. Jest człowiekiem z pasją, niezwykle zaangażowanym w to co robi! ❤️ Ilość jego pomysłów oraz dbałość o wszystkie detale przeszła nasze oczekiwania 🙂 film jest przepiękny, oglądaliśmy go wiele razy i z każdym kolejnym jesteśmy coraz bardziej zachwyceni z tego jak wyszło. Damianie- Dziękujemy za piękną pamiątkę!!! ❤️ Magda i Szymon

Damian
04-03-2022

Magdo i Szymonie, bardzo się cieszę że film się Wam podoba, do zobaczenia na ślubie i weselu Waszych znajomych :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2021
Pruszków
Data dodania: 15-10-2021

Wybranie Damiana na kamerzystę naszego ślubu było bardzo trafioną decyzją. To profesjonalista w tym, co tworzy. A tworzy niezwykłe rzeczy! Film ukazuje historię każdej pary - od przygotowań, przez ceremonię, aż po zabawę weselną - całość wygląda jak produkcja kinowa. Ujęcia są starannie do siebie dobrane, w tle dodana jest muzyka - tam po prostu nie ma przypadkowości, każda scena jest przemyślana i oddaje to, jak ważnym jest ten dzień dla każdej pary młodej.
Współpracę z Damianem polecamy z mężem każdemu, kto chce mieć niezapomniane wrażenia z własnego ślubu :)

Damian
15-10-2021

Karolino i Marcinie, bardzo dziękuję i polecam się Waszym znajomym :-)

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1300

Popularne miasta w okolicy