Zobacz zdjęcia (4)
Dancing Pills 100% NA ŻYWO, Warszawa - zdjęcie 1
Dancing Pills 100% NA ŻYWO, Warszawa - zdjęcie 2 Dancing Pills 100% NA ŻYWO, Warszawa - zdjęcie 3 Dancing Pills 100% NA ŻYWO, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Dancing Pills 100% NA ŻYWO id:23269

Warszawa, mazowieckie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon
 • trąbka

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Dancnig Pills to lekarstwo na dobrą zabawę.

Zawodowi muzycy. Niepowtarzalne wokale. Zróżnicowany, bogaty repertuar. Setki imprez zagranych w Polsce i za granicą. Pozytywna energia. Nienaganny wygląd i kultura osobista muzyków.

Zespół Dancing Pills to jeden z czołowych cover bandów w Polsce. Składa się z cenionych, zawodowych muzyków, którzy zdobyli doświadczenie grając z różnymi wykonawcami na wszelkich możliwych scenach w Polsce i za granicą. Pozwala im ono poruszać się po wielu stylistykach, zapewniając najwyższy poziom wykonawczy.
Jego członkowie to uczestnicy programów: Szansa na sukces, The Voice of Poland (wokalistka jest finalistką jednej z edycji), Must be the Music. Współpracowali u boku takich artystów jak: Wojciech Cugowski, Maria Sadowska, Natalia Nykiel, Natasza Urbańska, Urszula Dudziak, Halina Mlynkowa, Beata Kozidrak, Kamil Bednarek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Anna Karwan, Iwona Węgrowska, Marek Piekarczyk, Stefano Terrazzino, Gospel Rain, Grzegorz Wilk i wieloma innymi.
Grali dla takich firm jak Toyota, Orange, Skoda, TVN, hotelu Anders, hotelu Holiday Inn, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, Santander, Bacardi, Jack Daniel’s, Selgros, Fundacji Spełnionych Marzeń i wielu innych.

Zespół gra 100% na żywo, w składzie wokale damski i męskie, instrumenty: perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe.
Na życzenie Klienta, do zespołu dołączyć mogą także: dodatkowy wokalista, skrzypek, saksofonista, trębacz a nawet cała sekcja dęta.
Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych.
Nasi muzycy grają na różnych imprezach, w tym weselach od wielu lat, mają duże doświadczenie w prowadzeniu takich imprez oraz świetny kontakt z bawiącymi się gośćmi.

Zespół specjalizuje się w oprawie muzycznej imprez takich jak: eventy, bankiety, bale, imprezy okolicznościowe (przyjęcia weselne, urodziny), imprezy plenerowe (dni miast itp.), imprezy sylwestrowe, studniówki, koncerty promocyjne itp.

Zespół może zagrać w składzie 5-9 osobowym.

Prócz oprawy muzycznej, zapewniamy w pełni profesjonalne prowadzenie wesela (w tym wesela w języku angielskim).
Przebieg imprezy (w tym oczepiny) ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie.
Zapewniamy własne, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Oferujemy także oprawę muzyczną ślubu.

Gramy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania i omówimy szczegóły oraz prześlemy demo.
Szczegółowa wycena przygotowywana jest dla każdego Klienta indywidualnie.

Opinie Pure Music (6)

Dancing Pills 100% NA ŻYWO id:23269
Średnia ocen: 4,53 / 5 z 6 opinii
4,53
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Płock
Data dodania: 17-10-2018

Klasa. Jesteśmy zachwyceni, nie mogliśmy lepiej wybrać. Goście oczarowani, wciąż pytali skąd mamy ten świetny zespół, a na parkiet ruszyli nawet ci, którzy nigdy nie tańczą :) jeszcze raz dziekujemy i polecamy!

Dancing Pills
24-10-2018

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa, zadowolenie naszych Klientów to najlepsza nagroda za naszą pracę :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
sochaczew
Data dodania: 23-07-2018

Idealny zespół na imprezę życia :) Zespół wykonuje swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i ogromnym profesjonalizmem. Zero chałtury, przepiękne brzmienia instrumentalne i wokalne, a także doskonałe prowadzenie samego przyjęcia weselnego. Serdecznie polecam!

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-02-2017
Niestum k.Ciechanowa
Data dodania: 15-05-2017

Fantastyczny band!!! Muzycy i wokale najwyższej próby. Genialnie wyczuwają nastrój imprezy, wchodzą w interakcję z salą, elastycznie dobierają reperuar. Każdy z gości miał wrażnie, że grają właśnie dla niego - jak oni to robią??? Nie wiem, ale robią to bardzo dobrze. Mega utalentowani a przy tym sympatyczni. Polecam!!!

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-01-2016
Otwock
Data dodania: 03-11-2016

Wspaniały zespół, super prowadzenie imprezy. Zabawa trwała do białego rana :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2016
Poznań
Data dodania: 01-11-2016

Świetny zespół, najlepsi wokaliści, doskonałe poprowadzenie imprezy. Dziękujemy, zarówno my jak i nasi goście wspaniale się bawiliśmy. Polecam Dancing Pills.

M
Marta
2.20
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Siemiatycze
Data dodania: 31-08-2020

Dancing Pills to świetni i ceniący się muzycy, jednak jako zespół na wesele pozostawili niedosyt.
Jednym z problemów był słaby kontakt z gośćmi. Oczepiny były prowadzone bez zaangażowania, charyzmy czy radości. Zadawane pytania zdawały się być wymyślane na bieżąco, a reguły były przedstawione w chaotyczny sposób. Zespół nie zrealizował wszystkich ustalonych zabaw. Nie zaśpiewano nam sto lat ani "Gorzkiej wódki" (zrobili to goście z własnej inicjatywy).
Odnieśliśmy wrażenie, że członkowie zespołu woleli dobrze się bawić za stołem niż pracować. Bardzo zaskoczyło nas, że podczas pracy zespół spożywał alkohol. To co jednak najbardziej nas rozczarowało to zbyt duże przerwy w graniu na żywo.

Dancing Pills
27-05-2021

Szanowni Państwo, nie w pełni zgadzamy się z tą opinią, uważamy, że nie jest ona zgodna z prawdą i krzywdząca dla zespołu. Jeśli chodzi o "sto lat", zostało ono dla Państwa zaśpiewane przez zespół podczas toastu. "Gorzkiej wódki" i
innych przyśpiewek, jak i biesiady i disco polo zespół NIGDY nie śpiewał i nie ukrywamy tego przed naszymi Klientami.
Jeśli chodzi o oczepiny, były przeprowadzone jak zawsze na wysokim poziomie, nawet Państwa goście podchodzili do zespołu i mówili, że to były rewelacyjne oczepiny i świetnie się bawili - może proszę tę informację zweryfikować ze swoimi gośćmi. Reguły zabawy, o którą Państwo poprosiliście zostały przedstawione w sposób jasny, niestety nie wszyscy biorący w zabawie goście słuchali ich z uwagą, przez co potem nie wiedzieli co robić. Zabawa "Test zgodności małżeńskiej" - prowadzimy ją podczas KAŻDEGO wesela, więc chyba trudno się dziwić, że osoba prowadząca zadaje pytania z głowy, a nie czyta ich z kartki. Oczywiście, są pytania stałe, ale też zadajemy pytania "wymyślone" na bieżąco, ponieważ staramy się je dostosować do każdej Pary indywidualnie (każda Para jest inna).
Jeśli chodzi o przerwy między setami, na początku wesela były one dłuższe, ponieważ wymusiła to na nas sytuacja, jaka panowała na sali/kuchni, dostosowywaliśmy się do wydawania posiłków, które nie były wydawane wg przedstawionego nam wcześniej harmonogramu. Nie ma sensu, aby zespół grał do tańca podczas posiłku. Ponadto, jak Państwo dobrze wiecie, w trakcie wesela była awaria prądu, co spowodowało dłuższą przerwę w pracy zespołu - niestety bez prądu nasz sprzęt nie działa. Odnosząc się do zabaw z aneksu - zabawy zostały ograniczone ponieważ nie widzieliśmy sensu organizowania zabaw w trakcie wesela na siłę, podczas gdy goście doskonale się bawili na parkiecie przy naszej muzyce, a Pani Młoda sama podchodziła do zespołu prosząc, aby było zdecydowanie dużo muzyki granej na żywo. Ponadto, mając wymuszona brakiem prądu dłuższą przerwę techniczną i musząc "zmieścić"się z graniem, oczepinami, tortem i innymi stałymi punktami wesela, uznaliśmy, ze wciskanie jeszcze dodatkowych zabaw zepsuje efekt. Sami Państwo wspominaliście przed weselem, podczas naszej rozmowy, ze zdajecie się na nas i nasze doświadczenie i zabawy w trakcie wesela pozostawiacie do decyzji zespołowi.
Jeśli chodzi o alkohol - zespół nie pił podczas wesela, członkowie zespołu wypili po jednym piwie i to na początku wesela. Nigdy nie pijemy w trakcie pracy, nigdy nie zdarzyło się aby którykolwiek z członków zespołu był nietrzeźwy w trakcie wesela, więc nazywanie wypicia jednego piwa "spożywaniem alkoholu w trakcie pracy" jest wg. nas sporą przesadą.
Zespół podczas każdej z prowadzonych przez siebie imprez daje z siebie 100%, wokalistka i gitarzysta byli z Państwem w stałym kontakcie, pytali o Państwa odczucia czy życzenia. Podczas wesela, a potem rozliczania się z zespołem nie mieliście Państwo żadnych uwag, twierdziliście wręcz, że jesteście bardzo zadowoleni, że wszystko wyszło super, Wasi goście świetnie się bawili (o czym zresztą kilkukrotnie wspominali podchodząc do zespołu). Nawet jedna z Mam Pary Młodej podeszła w pewnym momencie do zespołu aby wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat naszej pracy. Rozumiemy, że przez obecną sytuację epidemiczną w Polsce Państwa wesele nie spełniło do końca Państwa oczekiwań i nie było takie, jakie sobie Państwo wymarzyliście (o czym niejednokrotnie Pani Młoda wspominała), ale nie jest to wina zespołu.
Pozdrawiamy

Kontakt Pure Music

Nazwa firmy: Pure Music
Imię i nazwisko: Joanna Jakubczak
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 8395

Popularne miasta w okolicy