Zobacz zdjęcia (5)
DECO DREAM Studio Dekoracji Balonowych, Łódź - zdjęcie 1
DECO DREAM Studio Dekoracji Balonowych, Łódź - zdjęcie 2 DECO DREAM Studio Dekoracji Balonowych, Łódź - zdjęcie 3 DECO DREAM Studio Dekoracji Balonowych, Łódź - zdjęcie 4 DECO DREAM Studio Dekoracji Balonowych, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

DECO DREAM Studio Dekoracji Balonowych id:52517

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

DECO DREAM to firma stworzona z pasji do sztuki dekoracji! Tworzymy nowoczesne i niebanalne dekoracje balonowe! Działamy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Stacjonarnie prowadzimy studio dekoracji balonowych, gdzie tworzymy piękne bukiety balonowe i dekoracje do samodzielnego montażu! Tworzymy nowoczesne ścianki balonowe, dekoracje na stelażach, girlandy balonowe, balonowe dekoracje stołów. Mieliśmy okazje dekorować wiele sal w woj. łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim, dlatego możemy doradzić co najlepiej sprawdzi się w przypadku Waszego przyjęcia! Tworzymy nie tylko weselne dekoracje, ale również z okazji Chrztu, Komunii, urodzin, osiemnastki, otwarcia lokalu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Mamy jeszcze terminy na 2022!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki jest zakres naszych usług?

Tworzymy dekoracje balonowe na salach, w lokalach, w plenerze, w domu... dosłownie wszędzie, gdzie macie życzenie! Co więcej, istnieje możliwość odbioru osobistego gotowych dekoracji. Wyczarujemy dekoracje w postaci ścianki za Parą Młodą, girlandy balonowej, tworzącej nawiązanie do dekoracji za Wami, dekoracje przed salą, w domu. Posiadamy niezbędne stelaże i materiały, a kolorystyka i forma dekoracji jest ogromna!

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Cennik jest bardzo indywidualny, ponieważ każda dekoracja jest inna.
Cena przede wszystkim jest uzależniona od wielkości dekoracji i rodzaju użytych materiałów. Duże znaczenie ma to, jak skomplikowany jest to projekt i jak czasochłonny.
Na każdym etapie ustalamy wszystko z Klientem i nie podejmujemy decyzji bez jego akceptacji.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Naszym niewątpliwym hitem jest ścianka cekinowa w kolorze złotym! Setki cekinów, które mienią się i odbijają światło, sprawią, że poczujecie się jak na czerwonym dywanie! Nasi Klienci wykorzystują ją jako tło do zdjęć na swoich przyjęciach, zamiast tradycyjnych fotobudek.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Przyjęcia w plenerze są coraz popularniejsze i mają swój urok. Posiadamy niezbędne stelaże, dzięki czemu dekoracja pleneru nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Na szczęście w naszej branży nie ma znaczenia pora roku, jak w przypadku dekoracji kwiatowych. Nie musicie się martwić, że dekoracja nie będzie wyglądała tak, jak sobie wymarzyliście ze względu na sezonowość lub będziecie ograniczeni do dekoracji sezonowych. Niezależnie od kalendarza, wykonamy dekoracje dokładnie takie, jakie Wam się wymarzą!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7282613070
Adres: Łódź, , 92-720, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 171

Popularne miasta w okolicy