Zobacz zdjęcia (3)
Dekoracja Ilustacja portrety pary młodej, Lublin - zdjęcie 1
Dekoracja Ilustacja portrety pary młodej, Lublin - zdjęcie 2 Dekoracja Ilustacja portrety pary młodej, Lublin - zdjęcie 3
1 / 3

Dekoracja Ilustacja portrety pary młodej id:50868

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Mam na imię Ola, Przez ponad 5 lat zdobywałam doświadczenie jako grafik komputerowy, obecnie prowadzę własną firmę. Postawiłam na rozwój swojej największej pasji jaką jest ilustracja. Na co dzień rysuje ludzi, ich historie i zainteresowania. Przenoszę ich do bajkowej krainy. Moje ilustrację zawsze odwzorowują podobieństwo rysowanej osoby. Jest ona przedstawiona w bajkowy sposób ale zawsze wygląda jak ona :) Przeszłam długą drogę w poszukiwaniu własnego stylu. Odnalazłam jednak kierunek, w którym cały czas staram się podążać. Rysunek cyfrowy i ilustrowanie za pomocą tabletu graficznego - to zdecydowanie mój świat, tworze go całym swoim sercem. Moją pasją są też podróże, mieszkam we Włoszech i dzielę się tym wszystkim wraz z kulisami mojej pracy na instagramie, jeśli masz ochotę mnie odwiedzić, zapraszam!

Moje rysunki pojawiły się na wielu weselach jako podziękowania dla rodziców. Bywały także spersonalizowanymi kartkami z życzeniami dla Par Młodych w dniu ich ślubu.

Portrety i plakaty, które tworzę mogą stanowić świetny prezent z okazji urodzin, chrzcin, komunii czy nawet prezentu dla męża/ żony z okazji rocznicy ślubu ;-)

Oferta na rok 2022 :

Pakiet podziękowań dla rodziców tj 2 ilustracje rodzicow z Parą młodą: 1000zł
Jeżeli Para młoda zechce to mogę przygotować jej właśną ilustracje za dopłatą +150zł
Każde zwierzątko na ilustracji płatne +50zł

Ilustracja Pary ślubna (osobno, nie w pakiecie z podziekowań) 450zł
Każde zwierzątko + 50zł

Pliki wysyłam w wersji cyfrowej do samodzielnego wydrukowania

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2200

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie