Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracja marzeń na Twój ślub!, Kraków - zdjęcie 1
Dekoracja marzeń na Twój ślub!, Kraków - zdjęcie 2 Dekoracja marzeń na Twój ślub!, Kraków - zdjęcie 3 Dekoracja marzeń na Twój ślub!, Kraków - zdjęcie 4 Dekoracja marzeń na Twój ślub!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracja marzeń na Twój ślub! id:26305

Kraków, małopolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Przed Wami najważniejszy dzień w Waszym życiu! My zadbamy o to, abyście czuli się komfortowo i wspaniale. To jest Wasz dzień, a naszym zadaniem jest spełnić wasze marzenia i oczekiwania w czym jesteśmy najlepsi. Najważniejsze informacje dla nas to: lokalizacja imprezy, liczba osób oraz Wasz styl w jakim chcecie aby dekoracja była wykonana (styl vintage, naturalny i lekki, szykowny i glamour, a może elegancki i klasyczny).


W naszych realizacjach znajdziecie między innymi styl prowansalski. Nieprawdopodobna lawenda w połączeniu z pięknymi wstążkami sprawi, że stolik weselny Młodej Pary zachwyci każdego!
Dekorację dobieramy indywidualnie pod każdą parę. Wspólnie ustalimy co powinno znaleźć się na stolikach, a także w Kościele, tak aby Wasi goście z uśmiechem na ustach wracali do Waszego Wesela :)

Pasjonuję się wykańczaniem wnętrz, a w wolnych chwilach maluję obrazy.

Uwielbiam dekorować weselne stoły, kościoły, samochody więc jeśli chcesz mieć niepowtarzalną dekorację na swoim ślubie skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci naszą ofertę.

Ewa


P.S: Proponujemy także fajne niespodzianki dla gości!

liczba odwiedzin: 1376

Popularne miasta w okolicy