Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Dekoracje światłem, oświetlenie sal, DUŻY NAPIS LOVE, Najlepsza Oferta id:31249

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dekoracje światłem, oświetlenie sal, DUŻY NAPIS LOVE, Najlepsza Oferta

Wojtek Ostatnio widziany 11-07-2018
518-899...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
888-695...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Siedlce, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 03-10-2017
Liczba odwiedzin: 464

Oferta Dekoracje światłem Siedlce

Dekoracja światłami polega na oświetleniu ścian, sufitów i elementów architektury co pozwala na wyeksponowanie elementów dekoracyjnych pomieszczenia i stworzeniu wyjątkowego nastroju. Starannie dobrane oświetlenie może rozjaśnić dowolną sale i nadać jej piękny, kolorowy blask czyniąc wesele bardziej niezapomnianym i wyjątkowym bez ponoszenia wysokich kosztów.

Dlaczego Warto Zaufać Właśnie Nam ??

1. Do każdego z Naszych klientów podchodzimy indywidualnie - salę dekorujmy z reguły dzień przed uroczystością, żebyście z naszą pomocą mogli dobrać wymarzoną dla Was kolorystykę.

2. Do dekoracji wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku - nasze lampy są często jaśniejsze od naszych konkurentów, którzy często muszą mieć bardzo ciemną salę, żeby uzyskać zadowalający efekt. Nasze światła są znacznie jaśniejsze, a kolory bardziej żywe :).

3. Bogate kolory - nasze urządzenia możemy zaprogramować tak, że możemy uzyskać dowolną barwę.

4. Oferujemy zaawansowaną kontrolę nad światłem, które może świecić jednostajnie lub migotać. Te elementy sterujące można dostosować do stylu i gustu wydarzenia, np. "eleganckiego wydarzenia" lub "szalonej imprezy".

5. Oświetlenie zimne w dotyku - diody LED wykorzystywane w naszym oświetleniu nie wytwarzają praktycznie żadnego ciepła i pozostają przez cały czas chłodne w dotyku. Oznacza to eliminację ryzyka pożaru i poparzenia (zwłaszcza wśród małych dzieci, które mają tendencję do podchodzenia i dotykania kolorowych świateł).

6. Gwarancja satysfakcji - gwarantujemy, że każda forma współpracy z naszą firmą na długo pozostanie jako pozytywne wspomnienie w Państwa pamięci.

7. Konkurencyjne ceny.


DO DEKORACJI WYKORZYSTUJEMY:

- Listwy LED, które umieszczone na ziemi oświetlają dużą powierzchnię ścian i sufitu. Listwy możemy zaprogramować tak, by uzyskać wybrany przez klienta kolor. Możemy również zrobić, że np. co druga listwa jest ustawiona na inny kolor :).

- Reflektory LED (Led Pary), To oświetlenie często jest wykorzystywane do podkreślenia architektonicznych elementów, takich jak kolumny, wnęki lub drzwi wejściowe.

- Litery LOVE 120cm wysokości i ok 3,5-4 m po rozstawieniu. Każda litera jest podświetlana pięknym, jasnym światłem. Jest to wspaniała dekoracja sali i super rekwizyt na tle którego można zrobić fantastyczne zdjęcia!


DWA PAKIETY DO WYBORU:

- PAKIET STANDARD: Oświetlenie sali weselnej za pomocą kolorowych listw oraz reflektorów na wybrane przez klienta kolory.

- PAKIET FULL: PAKIET STANDARD + NAPIS LOVE 120 cm.


ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA SAMEGO NAPISU LOVE

Dekoracje światłem są szczególnie chwalone przez dobrych fotografów i kamerzystów za niezwykle ciekawe i efektowne tło do zdjęć, które zachwyci również Państwa gości.

Zapraszamy do kontaktu :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Wynajem
od 250 do 1000 / Wynajem
Mamy bardzo konkurencyjne ceny, które zależą od wybranego pakietu oraz miejsca dostarczenia dekoracji ;-).

Opinie o Dekoracje światłem, oświetlenie sal, DUŻY NAPIS LOVE, Najlepsza Oferta Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dekoracja Światłami
Imię:MARLENA
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Siedlce

Godziny pracy

Pn:09:00 - 21:00
Wt:09:00 - 21:00
Śr:09:00 - 21:00
Cz:09:00 - 21:00
Pt:09:00 - 21:00
Sb:09:00 - 21:00
Nd:09:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.