Zobacz zdjęcia (3)
Diana Pracownia Sukien Ślubnych, Iława - zdjęcie 1
Diana Pracownia Sukien Ślubnych, Iława - zdjęcie 2 Diana Pracownia Sukien Ślubnych, Iława - zdjęcie 3
1 / 3

Diana Pracownia Sukien Ślubnych id:34227

Iława, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Warto żyć dla chwil, które pamiętamy całe życie. Uśmiech sprzed lat, uścisk dłoni ukochanej osoby, pierwszy pocałunek, dzień ślubu. Wiedzą o tym dobrze właściciele Pracowni Sukien Ślubnych "Diana".

Pracownia powstała w 1987 roku, jest firmą rodzinną z ponad 25-letnią tradycją.

Wiele lat współpracy z klientkami nauczyło nas, że każda Panna Młoda powinna być klejnotem dnia, staramy się aby klejnot ten otrzymał wspaniałą oprawę by lśnił najwspanialszym blaskiem ...

W naszym salonie poczujesz się wyjątkowo, gdyż w kameralnych warunkach można przymierzyć każdy model sukni ślubnej. Do Twojej dyspozycji będzie zespół wykwalifikowanych doradców. Dopasują oni model sukni ślubnej nie tylko do Twoich wyobrażeń, ale również w sposób, jaki podkreśli atuty Twojej urody i figury, gwarantuje to indywidualność i niepowtarzalność wzoru.

W każdy projekt wkładamy nie tylko zaangażowanie, ale i serce, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż w tym najpiękniejszym dniu Panna Młoda powinna czuć się pięknie i doskonale.

Tworząc suknie ślubne czerpiemy inspiracje z najnowszych trendów w modzie. Wykonujemy je z najlepszych materiałów, ponieważ o wyjątkowości kreacji decyduje szlachetność tkaniny oraz dbałość o detale.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Iława, , 14-200, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 17:00 Wt: 10:00 - 17:00 Śr: 10:00 - 17:00 Cz: 10:00 - 17:00 Pt: 10:00 - 17:00 Sb: 09:00 - 03:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2818

Popularne miasta w okolicy