Zobacz zdjęcia (5)
Magdalena Salon Ślubny, Olsztyn - zdjęcie 1
Magdalena Salon Ślubny, Olsztyn - zdjęcie 2 Magdalena Salon Ślubny, Olsztyn - zdjęcie 3 Magdalena Salon Ślubny, Olsztyn - zdjęcie 4 Magdalena Salon Ślubny, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Magdalena Salon Ślubny id:34458

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • buty

Usługi:

  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Szukasz sukni nietuzinkowej? Eleganckiej? Subtelnej? Romantycznej? To znalazłaś salon, który dysponuje wszystkimi tymi sukniami. Naszą domeną jest indywidualane podejście klienta i ogromny asortyment sukni.
Salon mody ślubnej „Magdalena” oferuje swoim Klientom najmodniejsze suknie ślubne, garnitury na ślub, a także wszystkie niezbędne Państwu Młodym dodatki do stroju. Jesteśmy rodzinną firmą, która rozpoczęła funkcjonowanie w 1974 roku i już od trzech pokoleń niesiemy profesjonalną pomoc w przygotowaniach do ceremonii ślubnej mieszkańcom Olsztyna i okolic. Nasze bogate doświadczenie, współpraca z cenionymi producentami sukien ślubnych i garniturów oraz zaangażowanie w prowadzenie salonu, pozwalają spełniać oczekiwania najbardziej nawet wymagających Klientów. Rozumiemy niezwykłe znaczenie dnia ślubu i dokładamy wszelkich starań, by Młoda Para zapamiętała moment wkraczania na nową drogę wspólnego życia jako wspaniałe wydarzenie.

Opinie (2)

Magdalena Salon Ślubny id:34458
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 2 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2020
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
12
Ślubne Q&A: 12 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Giżycko
Data dodania: 14-10-2020

Salon Ślubny Magdalena w Olsztynie był pierwszym i ostatnim salonem jaki odwiedziłam szukając tej jedynej wymarzonej sukni na ten najwspanialszy dzień! Do salonu przyszłam, ze zdjęciem sukni, którą już miałam upatrzoną od dłuższego czasu. Okazało się, że taka suknia będzie w najbliższym czasie w salonie! Dzięki Paniom z salonu ominęło mnie mierzenie kilkunastu sukien co być może mnie by zniechęciło.. myślę, że jeżeli któraś z Pań nie ma jeszcze wymarzonej sukni bądź nie wie jaką by chciała, to Panie w salonie mają mega duży wybór i na pewno pomogą! Polecam gorąco!

M
Marta
4.80
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 10-08-2022

Zamówiona suknia przyszła uszyta niezgodnie z moimi wytycznymi, jednak udało się poprawić ją na czas.

Kontakt

Adres: Olsztyn, , 10-900, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 3158

Popularne miasta w okolicy