DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny - film 1 DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny - film 1
Pokaż kolejny film

DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny id:15948

3000 zł / wesele
Szczecin, zachodniopomorskie
(36)
Dodaj opinię
502-390...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon

- Realizujemy Marzenia o Wspaniałym WESELU -
Jeśli pragniecie Państwo Młodzi zorganizować WESELE MARZEŃ to zdecydowanie polecamy Rewelacyjny Duet : DJ-a i WODZIREJ-a. Gdy tylko Wodzirej "pojawia się" na parkiecie to Każdy może liczyć na wspaniałą zabawę do białego rana a DJ w tym czasie tworzy niepowtarzalny klimat muzyczny.
To właśnie Oni : DJ i WODZIREJ integrują i czarują swoją osobowością wszystkich GOŚCI porywając do tańca i wspólnej zabawy. :) Właśnie takie chwile wspominane są latami.
Rewelacyjny Duet : DJ-a & WODZIREJ-a z wieloletnim doświadczeniem, talentem i sprzętem najwyższej światowej klasy to gwarancja Wesela Marzeń i Super Zabawy.

- ŚLUB to największe "Święto Miłości" łączące Dwoje Ludzi -
Piękne stroje, błyszczące obrączki, kwiaty, luksusowe pojazdy oraz wykwintne dania i odpowiednia muzyka. To dzień, do którego będziemy wracać wspomnieniami przez całe życie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie Ślubu i Wesela.
Wybierzmy więc sprawdzonych ; odpowiednio przygotowanych i kompetentnych Ludzi. Ludzi, na których można polegać i którym można zaufać. Ludzi, którzy pomogą Nam Zrealizować Marzenia o Wspaniałym Weselu.

Dlaczego My ?
Bo To Właśnie My Realizujemy Marzenia o Wspaniałym Weselu.
Poprowadziłem już setki REWELACYJNYCH WESEL & Poprawin od Świnoujścia po Dąbrowę Górniczą i dołożę wszelkich starań, by Państwa WESELE było również znakomite , by było SPEŁNIENIEM MARZEŃ.
Gram także na akordeonie i śpiewam też. Witam Pana Młodego Marszem Weselnym a także uczestniczę w czasie Błogosławieństwa i Wyprowadzania Pary Młodej przy akompaniamencie akordeonu.
Organizujemy Podziękowania, Zabawy, Konkursy z nagrodami w tym także dla dzieci oraz dla chętnych KARAOKE - bo przecież śpiewać KAŻDY może.

Posiadamy sprzęt najwyższej światowej klasy, gdyż tylko taki pozwala na bezkompromisową jakość i niezawodne działanie.
W zależności od potrzeb wykorzystujemy od 4 do 10 kolumn głośnikowych renomowanych firm : Dynacord & Electro-Voice & Yamaha.
Nasze nagłośnienie pozwala zadowolić najbardziej wymagających i najbardziej wybrednych GOŚCI a do tego liczne efekty świetlne i wytwornice CHMUR czynią NAS bardzo atrakcyjnym Zespołem DJ-a & Wodzireja.

Omawiając szczegóły z przyszłą "Parą Młodą" - REALIZUJEMY MARZENIA o WSPANIAŁYM WESELU :) a Marzenia są po to , by je REALIZOWAĆ.
JESTEŚMY zawsze : Kulturalni, Trzeźwi, Zadbani, Uśmiechnięci i Mobilni i co ważne OPTYMISTYCZNI :)

Z najlepszymi życzeniami DJ Andy & DJ Adi

- INFORMACJE OGÓLNE -

Początki mojej działalności sięgają wczesnych lat Szkoły Podstawowej, gdzie poznawałem tajniki i umiejętności Disc-Jockeya a były to czasy : ABBy, Bee-Gees, Boney M. E.L.O. Smokie ... Z biegiem lat byłem już rozpoznawalny "na ulicy" jako DJ Dyskotekowy i Klubowy, by ostatecznie wypracować markę DeeJay-a i Wodzireja Weselnego grającego na kilku instrumentach i Vocalisty. :)
Natomiast w 2011 roku rozpocząłem współpracę z DJ-em Nowego - Młodego pokolenia, bardzo ambitnego i bardzo zdolnego, dla którego muzyka jest tak samo ważna jak dla mnie Tworząc Znakomity Duet : DJ & DJ-Wodzireja.

Didżej lub DJ, dyskdżokej (ang. Disc Jockey – Dee Jay) – osoba zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. DJ najczęściej stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu acapella. DJ-e turntabliści posługują się także skreczem.
Niektórzy DJ-e podczas swoich występów prezentują utwory wraz z udziałem wokalistów lub z grą na instrumentach, takich jak np. syntezator, saksofon. Podczas pracy DJ może być też wspomagany przez MC, który utrzymuje kontakt z publicznością przez mikrofon.
Pojęcie Disc Jockey zostało po raz pierwszy użyte w 1935 roku przez Waltera Winchella, gdy opisywał Martina Blocka, pierwszego radiowca, który w oczach społeczeństwa uzyskał status gwiazdy.
Cechy DJ-a :
- umiejętność dobierania odpowiedniego repertuaru i – co z tym idzie w parze – obszerna wiedza muzyczna i znajomość aktualnych trendów muzycznych
- znajomość struktury odtwarzanych utworów
- umiejętność kontroli nad dźwiękiem
- wyczucie rytmu
- umiejętność dopasowywania tempa (rytmu) dwóch lub więcej utworów (ang. beatmatching) – zwalnianie lub przyspieszanie utworu, tak aby jego tempo zgadzało się z tempem poprzedniego
- zdolność poprawnego odczytywania panującego na parkiecie nastroju i odpowiedniej reakcji na potrzeby publiczności.

WODZIREJ – człowiek prowadzący tańce na weselach, balach, zabawach tanecznych.
Wodzireje stanowią grupę zawodową, która wypracowała szereg zasad działania, opartych na muzyce, słowie i tańcu. Tworzą nowe układy choreograficzne, prowadzą szkolenia taneczne i animacyjne. Doskonalą także zapowiedzi słowne podczas tańców, organizują grupę, reżyserują całe wydarzenia muzyczno-taneczne. Ważną funkcją wodzireja jest aktywizacja i uczenie uczestników WESEL wspólnej zabawy.

Zobacz zdjęcia (15)
DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny, Szczecin - zdjęcie 1
DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny, Szczecin - zdjęcie 2 DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny, Szczecin - zdjęcie 3 DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny, Szczecin - zdjęcie 4 DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny, Szczecin - zdjęcie 5
DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny, Szczecin - zdjęcie 6
1 / 15

Oferta DJ Andy-Grand

Oferta nr 1

3000zł/ wesele

Muzyka to Nasza Miłość, Pasja i Hobby dlatego cena to T Y L K O :
Wesele - 3000 zł
Wesele &:Poprawiny - 4000 zł.
Same Poprawiny - 1500 zł.
Jeśli Zespół Muzyczny GRA na Weselu - To My dopełnimy szczęścia na Poprawinach dla Bardzo Wymagających Gości.
Bal Andrzejkowy - 2000.
Bal Maturalny - 2000.
Bal Sylwestrowy - 3000.

Brak ukrytych kosztów i w województwie Zachodniopomorskim i Lubuskim dojazd GRATIS :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie DJ Andy-Grand (36)

DJ Andy-Grand/DUET DJ+Wodzirej+Akordeon+Dym+LEDy na WESELA & Poprawiny id:15948
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 36 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
O
Ola i Robi
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Kamień Pomorski
Data dodania: 06-01-2019

Cieszymy się bardzo, że możemy takiemu wspaniałemu Zespołowi : DJ & WODZIREJ wystawić najwyższą notę. Wesele jak i poprawiny odbyły się w Super Ośrodku Wczasowym w Dziwnówku koło Kamienia Pomorskiego a wesele na ponad 100 osób. Fajnie, bo wykupiliśmy też nocleg dla Gości więc tym bardziej zależało Nam na Fantastycznym Weselu. Panowie spisali się na złoty medal. Na weselu gdzie pan Andrzej prowadził wesela byliśmy już przed ślubem i byliśmy zachwyceni więc z wyborem Zespołu się nie zastanawialiśmy, bo zawsze było SUPER i tym razem też było SUPER. Zabawy, konkursy z nagrodami a dzieci pana Andrzeja uwielbiały za wszystko a my też. Kaczuszki, Kankan, Kazaczok, Grek Zorba, taniec z liną itd : REWELACJA. No i akordeon w czasie Błogosławieństwa rodzice wspominają że łzami w oczach z zachwytu. Dokonaliśmy Najlepszego Wybory pod każdym względem i polecamy ten DUET wszystkim przyszłym Młodym Parą, które chcą mieć EXTRA WESELE.

DJ-Wodzirej Andy Grand
06-01-2019

Witam i pozdrawiam i bardzo dziękuję za SUPER OPINIĘ. Olu poprosiłem o rzetelną opinię, bo czasem jej potrzebujemy aby Być Wiarygodnym i także dlatego aby uzyskać kolejny "CERTYFIKAT" na 2019 rok, dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia :) Andy.

E
Emilia i Romek
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Międzyzdroje
Data dodania: 02-01-2019

Wesele odbyło się w Międzywodziu w Ośrodku Wczasowym MARENA k.Międzyzdrojów. Super ośrodek nad morzem. Andy i Adi grali u Nas na weselu i poprawinach i było REWELACYJNIE, same superlatywy. Jesteśmy bardzo szczęśliwy z wyboru zarówno ośrodka jak i Panów DJ-ów.
Andy to zdecydowanie najlepszy Wodzirej na Świecie i razem ze swoim DJ-em tworzą SUPER DUET. Wszyscy jesteśmy mega szczęśliwi a takiemu zadaniu mogli sprostać tylko NAJLEPSI. Panie Andrzeju jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko.

DJ-Wodzirej Andy Grand
02-01-2019

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię. Poprosiliśmy o nią, choć o to nie zabiegamy, bo wolimy czyny od textu ale czasem rzetelnej opinii potrzebujemy do Uzyskania "CERTYFIKATU" dlatego z całego serca dziękujemy za tak fajną opinię.

R
Rafał Wójt
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Szczecin
Data dodania: 31-12-2018

Andy grał u Nas festyn i było rewelacyjnie. Najlepszy Festyn w historii. Same superlatywy. Wszyscy mega się bawili. Potrafił od samego początku stworzyć fantastyczny i zabawowy klimat.
Dostaliśmy Go na tacy z polecenia innych zaufanych osób.

DJ-Wodzirej Andy Grand
02-01-2019

Panie Rafale bardzo dziękuję za SUPER OPINIĘ. Jestem bardzo szczęśliwy, że taka Osoba jak Pan wystawił mi tak rewelacyjną opinię. Poprosiłem Pana o naprawdę rzetelną opinię gdyż czasem ich potrzebuję do weryfikacji moich USŁUG ale aż tak fantastycznej się nie spodziewałem. Bardzo dziękuję z całego serca i pozdrawiam. Andy :)

M
Monika i Janusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Kamień Pomorski
Data dodania: 31-12-2018

Ten DUET został Nam polecony więc się nie zastanawialiśmy nad wyborem. Oczekiwania mieliśmy ogromne, bo i wesele ogromne i goście bardzo wymagający i to w dużej mierze z Anglii i Szkocji i chcieliśmy się pokazać.
Już w trakcie pierwszej rozmowy Pan Andrzej przedstawił Nam bardzo bogatą ofertę a do tego odpowiadał Nam Jego sposób bycia, mówienia, zachowania się itd. Wygląd wiadomo też ma ogromne znaczenie.
Wesele i ustalony program z repertuarem potwierdziły pełne zawodowstwo i super było. Akordeon w czasie Błogosławieństwa czy konkursy i zabawy dla wszystkich podniosły Naszą Uroczystość na Najwyższy Poziom.
Panie Andrzeju i Adrianku bardzo dziękujemy za Wspaniałe Wesele a nie możemy zapominać o Agroturystyce Staw o k. Kamienia Pomorskiego, bo to też wspaniałe miejsce na ziemi kamienskiej. Bardzo gorąco polecamy i bardzo chwali y wszystko a Goście Mega Zadowoleni.

DJ-Wodzirej Andy Grand
02-01-2019

Witamy bardzo serdecznie i bardzo dziękujemy za SUPER OPINIĘ. Poprosiliśmy o wystawienie NAM OPINII gdyż potrzebujemy jej do Uzyskania kolejnego "CERTYFIKATU" Dla Nas liczą się "czyny" a nie wpisy. Niemniej jednak czasem o rzetelność Naszych Usług poprosimy aby również być ocenionym z punktu widzenia Pary Młodej jak i wspaniałych Gości dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy.

J
Jarosław i Karinka
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Międzyzdroje
Data dodania: 30-12-2018

Zastanawialiśmy się czy wybrać Zespół czy DJa aż ostatecznie trafiliśmy na DJa z Wodzirejem i to Nas bardzo pozytywnie zaskoczyło. Muzyka super i to w najlepszej jakości i nie trzeba było się zastanawiać co to za utwór jak w przypadku większości zespołów. Andy to Wodzirej The Best i współpracujący DJ to wspaniały DUET. Jesteśmy zachwyceni i cieszymy się na na ten DUET trafiliśmy. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie przyszłe Młode Pary, by wybrali podobnie jak My.

DJ-Wodzirej Andy Grand
02-01-2019

Witamy bardzo serdecznie i bardzo dziękujemy za Super Opinię. Poprosiliśmy Was o wystawienie opinii, bo nie zabieramy o Wpis na tym Portalu gdyż liczą się dla Nas LUDZIE dla których pomagamy zrealizować WESELE MARZEŃ ale potrzebujemy ich do Uzyskania kolejnego "CERTYFIKATU"

M
Mariusz i Dorotka
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Kamień Pomorski
Data dodania: 29-12-2018

Duet : DJa z Wodzirejem znaleźliśmy w internecie i po wstępnej rozmowie od razu się zdecydowaliśmy i to był SUPER strzał. Gdy się spotkaliśmy na wstępnej rozmowie, wiedzieliśmy że będzie rewelacyjnie. Niesamowity optymizm i bdb ludzkie podejście czynią z Andiego Wodzireja godnego zaufania itd.
Wesele i Poprawiny potwierdziły Nasze oczekiwania i profesjonalne, bardzo życzliwe podejście do tego Najważniejszego Dnia w Życiu.

DJ-Wodzirej Andy Grand
30-12-2018

Witamy bardzo serdecznie i dziękujemy za Super Opinię. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy Wam pomóc zrealizować Wesele Marzeń :)

J
Jola i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2018
Wolin
Data dodania: 26-11-2018

Cieszymy się bardzo, że możemy Wspaniałemu Zespołowi - DUET "DJ & Wodzirej" wystawić Wspaniałą Opinię. Andy !!! To co robicie jest Super i widać ogromną Pasję i Zamiłowanie. Oby tak dalej. Bardzo ale to bardzo polecamy. Jola i Tomek.

DJ-Wodzirej Andy Grand
02-01-2019

Z calego serca dziękujemy za wystawienie Nam SUPER OPINII. Poprosiliśmy o rzetelną opinię aby uzyskać kolejny "CERTYFIKAT" choć właściwie zależy Nam Na FANTASTYCZNYCH WESELACH bardziej niż na wpisach ale czasem, czyli tak jak teraz ich potrzebujemy i jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy co tylko NAJLEPSZE :)

K
Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2017
Stawno
Data dodania: 18-02-2018

Najlepszy bal sylwestrowy na jakim byłem. Atmosfera, prowadzenie, mistrzostwo świata. Bardzo polecam ten Tim.

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Andy-Grand

Nazwa firmy: DJ Andy-Grand
Imię i nazwisko: Andrzej Grzywacz
Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
502-390...
liczba odwiedzin: 25291
Zadzwoń
502-390...
Napisz

Popularne miasta w okolicy