Zobacz zdjęcia (5)
dj ARTee - Muzycznie Najlepiej Podane - z klasą, pasją i humorem :), Szczecin - zdjęcie 1
dj ARTee - Muzycznie Najlepiej Podane - z klasą, pasją i humorem :), Szczecin - zdjęcie 2 dj ARTee - Muzycznie Najlepiej Podane - z klasą, pasją i humorem :), Szczecin - zdjęcie 3 dj ARTee - Muzycznie Najlepiej Podane - z klasą, pasją i humorem :), Szczecin - zdjęcie 4 dj ARTee - Muzycznie Najlepiej Podane - z klasą, pasją i humorem :), Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

dj ARTee - Muzycznie Najlepiej Podane - z klasą, pasją i humorem :) id:34392

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

WESELA
Jeżeli zostanę wybrany do poprowadzenia Państwa przyjęcia, to gwarantuję ze swojej strony profesjonalną obsługę od pierwszego toastu, przez oczepiny, do ostatniej minuty zabawy.
Swoje zamiłowanie do muzyki, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wyczucie atmosfery przyjęcia przekładam na zbudowanie niezapomnianych chwil i wspólną zabawę ze wszystkimi uczestnikami.

Przebieg przyjęcia pod kątem muzycznym jest w pełni kwestią otwartą i do ustalenia na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym. Poza moimi propozycjami mogą pojawić się również sugestie z Państwa strony, jak i Gości w trakcie przyjęcia.

Aby uniknąć niemiłych niespodzianek wcześniejszym ustaleniom podlegają również zabawy oczepinowe, podziękowanie dla Rodziców i inne planowane punkty programu.

Całości dopełnia profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Na przyjęciu nie dodaję sobie animuszu „procentami”, tak więc nie muszą się Państwo obawiać braku dyspozycyjności z mojej strony.

Na wszelkie pytania mogę odpowiedzieć na niezobowiązującym spotkaniu, telefonicznie lub mailowo. Więcej na djartee . szczecin . pl

liczba odwiedzin: 2202

Popularne miasta w okolicy