Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Dj Bart - Gwarancja udanej zabawy id:17932

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Słońsk, lubuskie
Data dodania: 29-12-2015
Liczba odwiedzin: 404

Oferta

Jestem młodym i doświadczonym dj'em, pełnym energii i z dużym poczuciem humoru.Gram wszystko od lat 70 przez 80,90,00 oraz współczesne, gatunki do pop,dance,disco polo, r'n'b, polski rock. Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz dj'ski Marki takie jak Pioneer, Yamaha, AKG, Wharfedale, Denon mówią same za siebie. Moja usługa jest kompleksowa. Czyli od nagłośnienia po oświetlenie oraz prowadzenie oczepin.
Zaufało mi już wiele szkół, restauracji oraz wielu ludzi organizujących prywatne imprezy typu 18-stki czy wesela. Zaufaj młodemu pokoleniu, zaufaj mi.
Tylko w roku 2015 grałem dla firm takich jak: Ergo Hestia, Orange, Grupa Azoty i wiele innych.

Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, na każdą z nich mam inny pomysł a to wszystko po to abyś bawił się znakomicie i nigdy nie zapomniał tej imprezy.
Niezależnie co to za impreza, zagram wszystko! Imieniny wujka, imprezę jubileuszową,
Co gram? Muzykę polską oraz zagraniczną, od lat 60 przez 70, 80, 90, 00 po lata współczesne. Gatunki które gram najczęściej to: Dance, Rock, Disco Polo, Rock'n&Roll. Styl mój jest jedną wielką mieszanką, po około 20 minut w jednym gatunku tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Podczas imprez organizuje na specjalne życzenie różne konkursy. Przebieg imprezy ustalany jest z organizatorem przed imprezą.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj Bart - Gwarancja udanej zabawy
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Słońsk
Kod:66-436

Nowe ogłoszenia