Zobacz zdjęcia (1)
DJ Biesiada Show - najlepsze wesela, Lublin - zdjęcie 1
1 / 1

DJ Biesiada Show - najlepsze wesela id:39704

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
518-733...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon

..::DJ Biesiada Show - dla miłośników dobrej zabawy przy dobrej muzyce::..
Szukasz dobrego i doświadczonego DJ-a na swoją imprezę? Jestem odpowiedzią na Twoje potrzeby

DJ - WODZIREJ - KONFERANSJER. Tylko dobra muzyka, wiele zabaw muzyczno tanecznych dla gości w różnych stylach, profesjonalnie i z humorem poprowadzone przyjęcie. Biesiada z akordeonem.
... Wesele ze mną to prawdziwa Biesiada Show ...

Dj Biesiada Show - muzyk, dj, konferansjer, wodzirej, reżyser dźwięku, producent. Zawodowo muzyką zajmuje się od 1999 roku. Setki zagranych i poprowadzonych wesel, setki zagranych i poprowadzonych koncertów i tysiące zadowolonych gości. Setki zagranych i zrealizowanych spektakli teatralnych w gwiazdorskich obsadach. Setki wyreżyserowanych i zrealizowanych imprez i koncertów. Moje doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy przy weselach i wydarzeniach kulturalnych z polskimi gwiazdami muzyki, teatru i kina to gwarancja udanego wesela.

Biesiada z akordeonem
Muzyka na żywo wykonywana na akordeonie. Na początku wesela tzw. "do kotleta" gramy największe szlagiery akordeonowe. W trakcie wesela kilka razy robimy biesiadę przy stołach. Biesiada akordeonowa to tradycja i atrakcja prawdziwego polskiego wesela. Nie zabraknie pięknych klasycznych przyśpiewek ludowych, typowych przyśpiewek weselnych, a także hitów muzyki polskiej od lat 60 po współczesne. Przy takiej biesiadzie każdy się dobrze bawi.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, , 20001, woj. lubelskie
518-733...
liczba odwiedzin: 1053
Zadzwoń
518-733...
Napisz

Popularne miasta w okolicy