Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 4

DJ BLUE - prezenter muzyczny, wodzirej id:16938

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ BLUE - prezenter muzyczny, wodzirej

Ostatnio widziany wczoraj
695-652...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 31-10-2015
Liczba odwiedzin: 1854

Oferta

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już w najmłodszych latach. Cennym doświadczeniem była 3-letnia współpraca z akustykami Domu Kultury w Rawiczu oraz Agencji Koncertowej „Klekot” z Wrocławia. Od 2005 roku zacząłem regularnie prowadzić imprezy we Wrocławskich klubach, co zdarza się także dziś. Od 2007 roku zajmuję się oprawą muzyczną i wodzirejską imprez okolicznościowych wykorzystując własny profesjonalny sprzęt estradowy. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyłem prowadząc imprezy okolicznościowe oraz imprezy otwarte jestem w stanie zapewnić profesjonalną obsługę Państwa imprezy zarówno pod względem dźwiękowym jak i wizualnym.
Prowadzenie imprez jest moją pasją a nie sposobem na życie, dlatego do każdej imprezy podchodzę z wielkim zaangażowaniem.
Zapewniam kompleksową oprawę muzyczną oraz wodzirejską imprez na terenie całego kraju.
Posiadam własne profesjonalne nagłośnienie estradowe i oświetlenie. Korzystam ze sprzętu cenionych marek takich jak Behringer, T.AMP, JVC, Alphard, Peavey, The Box, Eurolite. Bardzo często wykorzystuję także mikrofony bezprzewodowe i projektor multimedialny, co ułatwia prowadzanie zabaw interaktywnych z gośćmi.
Proponuję różne rozwiązania dotyczące scenariuszy imprez, od klasycznego staropolskiego wesela do nowoczesnego party w klubie. Posiadam bardzo bogaty repertuar nagrań w oryginalnych wykonaniach, od szampańskiej zabawy przy dźwiękach rock & roll-a, utworów i rytmów z lat 70', 80', 90’ po hity z radiowych list przebojów. Różnorodność gatunków muzycznych i sposób ich prezentacji spodoba się wszystkim, bez względu na wiek i preferencje muzyczne. Repertuar muzyczny jest dobierany najczęściej "na gorąco" podczas trwania eventu w oparciu o gust gości, ich zachowanie na parkiecie itp. Jest to standard gwarantujący powodzenie każdej imprezy i zadowolenie klienta. Oczywiście mile widziane są odstępstwa od standardów, sugestie gości i propozycje repertuarowe, dzięki czemu uczestnicy mogą bawić się przy swoich ulubionych hitach. Jeżeli przewidują Państwo program artystyczny, pomogę go zrealizować. Preferuję wcześniejsze ustalenie przebiegu eventu, abym mógł spełnić Państwa oczekiwania.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Cennik

Oferta nr 1
750 / dzień
Preferowaną formą współpracy jest umowa zlecenie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ BLUE - prezenter muzyczny, wodzirej id:16938
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 07-05-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Wałbrzych
Miałam dja Blue na ślubie i spełnił moje oczekiwania. Zaangażowany i pomocny w organizacji, wszystko wcześniej ustalone. Prowadzenie - pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.
Karolina Michalska
Karolina Michalska
(5)
Dodano: 14-03-2016
Data imprezy: 05-03-2016
Miałam DJ'a BLUE na urodzinach męża i muszę powiedzieć, że daje radę! Spełnił oczekiwania nasze i naszych znajomych.
Gość czuję muzykę. Polecam
Joanna Górna
Joanna Górna
(5)
Dodano: 08-03-2016
Data imprezy: 10-10-2015
Pan Mateusz jest bardzo dobrze przygotowany, podpowiada i wie na co zwrócić uwagę, miał bardzo dobry kontakt z gośćmi, którzy bawili się do rana. Wysoka kultura osobista. Różnorodny repertuar, każdy znajdzie coś dla siebie. Plus za to, że grał do ostatniego gościa na parkiecie.
Krzysztof Mucha
Krzysztof Mucha
(5)
Dodano: 26-01-2016
Data imprezy: 19-09-2015
Rewelacyjna osobowość, młody, ambitny DJ, któremu się chce, pół roku wcześniej wszystko dokładnie ustaliliśmy, bardzo pomocny, ma dobre pomysły i wiele niebanalnych zabaw, takich bez kiczu. Goście bardzo chwalili i bawili się do 5 nad ranem. Polecam Pana Mateusza :)

Dane kontaktowe

DJ BLUE - prezenter muzyczny, wodzirej
Imię:DJ
Nazwisko:Blue
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia