Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Dj Dino, konferansjer, showman, muzyczna oprawa id:9824

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 04-03-2013
Liczba odwiedzin: 1613

Oferta

Witam serdecznie,
zawodowo muzyką i pracą z mikrofonem zajmuję
się od 1985 r. , kiedy to Ministerstwo Kultury i Sztuki przyznało mi wymagane uprawnienia. Jako jedyny dotychczas DJ byłem na antenie Polskiego Radia autorem audycji i wziętym ilustratorem
muzycznym

Usługa DJ Dino to nie tylko dobre brzmienie odpowiednio dobranej muzyki, nie tylko przyjemny głos konferansjera prowadzącego imprezę.
To również tworzenie dobrego klimatu swoim image: klasyczny ubiór podnoszący prestiż imprezy
i przeskok w uroczą (modną obecnie) krainę zabawy lat 70′. Kreatywność i inne cechy pracy DJ’a Dino czynią imprezę nietuzinkową, a klimat uzyskiwany przez niewielu: jest zarówno uroczyście jak i wesoło.

Specjalizuję się w prowadzeniu imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, studniówek, festynów itp. , nadając im charakter dancingowy
lub dyskotekowy w zależności od potrzeby.

Uwaga! Podana cena dotyczy wersji ,,full": 12 godzin, muzyka, konferansjerka, show, karaoke, pokaz multimedialny, dojazd do 100 km gratis. Może być negocjowana i ulec zmianie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dj Dino, konferansjer, showman, muzyczna oprawa id:9824
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
mariola
mariola
(5)
Dodano: 06-03-2013
Data imprezy: 21-04-2012
Panie Czesławie jeszcze raz BARDZO dziękujemy, że tak cudownie poprowadził Pan naszą uroczystość. Goście byli zachwyceni, kolega namiary brał, że koniecznie musi Pana kiedyś zaprosić do siebie na imprezę :) ogólnie uważam, że towarzystwo dobrze się bawiło, na tyle, że po weselu wszyscy dzwonili i mówili, że impreza jakich mało!!! także PEŁEN SUKCES!!! my jesteśmy również niesamowicie zadowoleni, rodzice też. DZIĘKUJEMY!!!!! i życzymy dużo szczęścia i powodzenia i sukcesów w życiu zawodowym!!!

Mariola i Albert

Dane kontaktowe

Dj Dino, konferansjer, showman, muzyczna oprawa
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-438

Nowe ogłoszenia