Dj Dino, konferansjer, showman, muzyczna oprawa id:9824

Oferta
Dodaj do plannera

Witam serdecznie,
zawodowo muzyką i pracą z mikrofonem zajmuję
się od 1985 r. , kiedy to Ministerstwo Kultury i Sztuki przyznało mi wymagane uprawnienia. Jako jedyny dotychczas DJ byłem na antenie Polskiego Radia autorem audycji i wziętym ilustratorem
muzycznym

Usługa DJ Dino to nie tylko dobre brzmienie odpowiednio dobranej muzyki, nie tylko przyjemny głos konferansjera prowadzącego imprezę.
To również tworzenie dobrego klimatu swoim image: klasyczny ubiór podnoszący prestiż imprezy
i przeskok w uroczą (modną obecnie) krainę zabawy lat 70′. Kreatywność i inne cechy pracy DJ’a Dino czynią imprezę nietuzinkową, a klimat uzyskiwany przez niewielu: jest zarówno uroczyście jak i wesoło.

Specjalizuję się w prowadzeniu imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, studniówek, festynów itp. , nadając im charakter dancingowy
lub dyskotekowy w zależności od potrzeby.

Uwaga! Podana cena dotyczy wersji ,,full": 12 godzin, muzyka, konferansjerka, show, karaoke, pokaz multimedialny, dojazd do 100 km gratis. Może być negocjowana i ulec zmianie.

Cennik

Orientacyjna cena: 1700 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Dino, konferansjer, showman, muzyczna oprawa id:9824
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: mariola Dodano: 06-03-2013
Data imprezy: 21-04-2012
(5)
Panie Czesławie jeszcze raz BARDZO dziękujemy, że tak cudownie poprowadził Pan naszą uroczystość. Goście byli zachwyceni, kolega namiary brał, że koniecznie musi Pana kiedyś zaprosić do siebie na imprezę :) ogólnie uważam, że towarzystwo dobrze się bawiło, na tyle, że po weselu wszyscy dzwonili i mówili, że impreza jakich mało!!! także PEŁEN SUKCES!!! my jesteśmy również niesamowicie zadowoleni, rodzice też. DZIĘKUJEMY!!!!! i życzymy dużo szczęścia i powodzenia i sukcesów w życiu zawodowym!!!

Mariola i Albert

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dj Dino, konferansjer, showman, muzyczna oprawa
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-438
Data dodania: 04-03-2013
Liczba odwiedzin: 1417

Polecamy

Nowe ogłoszenia