Zobacz zdjęcia (7)
DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków, Kraków - zdjęcie 1
DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków, Kraków - zdjęcie 2 DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków, Kraków - zdjęcie 3 DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków, Kraków - zdjęcie 4 DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków, Kraków - zdjęcie 5
DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków, Kraków - zdjęcie 6
1 / 7

DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków id:53119

Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
533-232...
602-591...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Cześć! Nazywamy się DJ Fellows i chcielibyśmy zaoferować wam połączenie muzyki mechanicznej z muzyką na żywo. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach z wieloletnim stażem scenicznym na wielu płaszczyznach: orkiestrowych, teatralnych i zespołowych. Przez 20 lat graliśmy jako muzycy oraz DJ-e z różnymi zespołami weselnymi i coverowymi nabywając doświadczenie w oprawie muzycznej oraz umiejętności prowadzenia imprez weselnych. Jako doświadczeni w branży dokładamy wszelkich starań, żebyście Wy i Wasi goście byli zadowoleni z usług DJ Fellows. W zależności od zapotrzebowania naszych klientów dostosowujemy klimat i dobór utworów na bieżąco, a więc nie z gramy z playlist, jesteśmy elastyczni i spełniamy każde życzenie muzyczne. Prowadzimy szereg zabaw oraz animacji muzycznych dostosowanych do warunków na parkiecie, a dodatkowo proponujemy wam saksofon jako oprawę muzyczną waszego ślubu oraz jako instrument towarzyszący wam i waszym gościom w wybranych momentach wesela. W naszej ofercie jest także krótki show perkusyjny, a wszystko to przy nowoczesnej oprawie świetlnej. Wybór naszego duetu gwarantuje dobrą zabawę, wyjątkowy klimat oraz świadomość tego, ze powierzyliście swoje wesele w ręce profesjonalistów.

DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków - film 1 DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Potrafimy zorganizować waszą imprezę jak nikt inny.Jesteśmy przedsiębiorczymi i pełnymi energii Dj-mi i muzykami zarazem. Z pełnym zaangażowaniem dążymy do tego, aby wasze przyjęcie było eleganckie i niezapomniane. Zawsze rzetelnie staramy się spełnić wasze oczekiwania. Jeśli nasz wybierzecie otrzymacie usługę na najwyższym poziomie, Wasi goście będą zadowoleni, a Wy będziecie mieć poczucie dobrze zorganizowanej imprezy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Proponujemy wam 3w1. W jednej cenie możecie mieć oprawę muzyczną na ślubie (saksofon), saksofon i perkusję - instrumenty na żywo Live Act oraz muzykę mechaniczną bez ograniczeń.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży weselno - eventowej jesteśmy już ponad 20 lat. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma zespołami weselnymi i coverowymi nabywając odpowiednie doświadczenie i wprawę. Współpracowaliśmy z wieloma DJ-mi, a teraz my doskonale sprawdzamy się w ich roli.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo 12 godzin od wejścia gości na salę, jednak nie dłużej niż do 4 rano. W sytuacjach wyjątkowych, jesteśmy otwarci na negocjacje

Skład, w którym występujemy.

Zawsze jest nas dwóch, przez co dynamika imprezy jest większa, możemy robić rzadziej i krótsze przerwy. Dostosowujemy się do sytuacji, która panuje na parkiecie.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar dostosowany do Waszych potrzeb, gramy wszystko zgodnie z Waszymi życzeniami i wcześniejszymi ustaleniami.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, całe wesele jest podparte konferansjerką, prowadzimy również zabawy, animacje, oczepiny, również w języku angielskim....

Na jakich instrumentach gramy?

Saksofon sopranowy, altowy lub tenorowy do wyboru, flet, klarnet (na życzenie) oraz instrumenty perkusyjne

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie: Mackie SRM 1000W x2, Mixer Behringer 1002B
- Oświetlenie: 4x moving head Fractal Led Spot 60W, Briteq Retro Lamp x2, oraz Opcjonalnie 4x Tripar 14 Led
- Stolik +parawan DJ+ oświetlenie led bary
- DJ Controler Pioneer DDJ-RB
- DJ Controler Pioner DDJ-RB
- Komputer Macbook Pro x2
-Sterownik DMX Briteq
- 2 x mikrofon bezprzewodowy oraz mikrofon z okablowaniem
To pozwala na nagłośnienie i oświetlenie wesela do 150 osób

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Możemy poprowadzić przyjęcie weselne w języku angielskim.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nasza lista utworów to tak naprawdę wasza lista utworów, którą tworzymy na spotkaniu z Wami, w ten sposób stajemy się wyrazicielami Waszych upodobań muzycznych.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, jesteśmy do dyspozycji gości, rozdajemy gościom karteczki na których piszą "Co najbardziej chcieliby usłyszeć?"

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Jako muzycy gramy na co dzień w różnych składach jazzowych, popowych i rockowych na scenach polskich i europejskich.Współpracujemy z różnymi artystami, jesteśmy też związani z różnymi teatrami, gdzie gramy muzykę do przedstawień.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jesteśmy muzykami instrumentalistami z wyższym wykształceniem muzycznym.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka jest naszą pasją, dzielenie się nią z Wami i Waszymi gośćmi na przyjęciu weselnym sprawia nam ogromną frajdę, razem z Wami tańczymy i bawimy się, a kiedy wy jesteście zadowoleni my również bardzo się cieszymy.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jeśli jest takie życzenie zagramy każdy gatunek muzyczny, życzenia gości są dla nas najważniejsze.

Opinie DJ Fellows (2)

DJ Fellows - wyjątkowy duet profesjonalnych muzyków id:53119
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2022
Kraków
Data dodania: 24-10-2022

Gorąco polecam DJ Fellows. Od samego początku kontakt, ustalenia i komunikacja z tymi zawodowcami była wzorowa. Sprawnie ustaliliśmy czego oczekujemy na naszym weselu, jak wyobrażamy sobie przebieg tzw. części stałych no i jaką muzykę chcielibyśmy mieć u siebie a jakiej nie. Panowie wykonali to zadanie wzorowo, zapewne to zasługa tego że oboje są zawodowymi muzykami i gust muzyczny nie jest im obcy. Dodatkowym plusem niezaprzeczalnie jest to, że jeden z Panów gra na saksofonie a drugi na instrumentach perkusyjnych! Nie zapomnę chyba nigdy miny jednej z ciotek kiedy usłyszała i zobaczyła saksofon na 'parkiecie'. Co do oprawy również wszystko nam się podobało, prowadzenie na plus, oświetlenie na plus oraz wygląd Dj-ki również profesjonalny. Polecam ich z czystym sumieniem, bo Ci panowie zdecydowanie wiedzą co robią i przede wszystkim jak to robić!

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Młodocin
Data dodania: 22-08-2022

Korzystaliśmy z usługi oprawy muzycznej "DJ Fellows"
Jesteśmy bardzo zawodoleni. Prowadzenie imprezy przez zawodowych muzyków skutkuje wieloma atrakcjami muzycznymi takimi jak występ saksofonu czy perkusisty.
Znakomity kontakt, i dostosowanie się do naszych potrzeb. Polecamy

Kontakt DJ Fellows

Nazwa firmy: DJ Fellows
Imię i nazwisko: Leszek Nowotarski
Adres: Kraków, woj. małopolskie
533-232...
602-591...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 412
Zadzwoń
533-232...
602-591...
Napisz

Popularne miasta w okolicy