DJ Fellows

Kraków, małopolskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
533-232...
602-591...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

Cześć! Nazywamy się DJ Fellows i chcielibyśmy zaoferować wam połączenie muzyki mechanicznej z muzyką na żywo. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach z wieloletnim stażem scenicznym na wielu płaszczyznach: orkiestrowych, teatralnych i zespołowych. Przez 20 lat graliśmy jako muzycy oraz DJ-e z różnymi zespołami weselnymi i coverowymi nabywając doświadczenie w oprawie muzycznej oraz umiejętności prowadzenia imprez weselnych. Jako doświadczeni w branży dokładamy wszelkich starań, żebyście Wy i Wasi goście byli zadowoleni z usług DJ Fellows. W zależności od zapotrzebowania naszych klientów dostosowujemy klimat i dobór utworów na bieżąco, a więc nie z gramy z playlist, jesteśmy elastyczni i spełniamy każde życzenie muzyczne. Prowadzimy szereg zabaw oraz animacji muzycznych dostosowanych do warunków na parkiecie, a dodatkowo proponujemy wam saksofon jako oprawę muzyczną waszego ślubu oraz jako instrument towarzyszący wam i waszym gościom w wybranych momentach wesela. W naszej ofercie jest także krótki show perkusyjny, a wszystko to przy nowoczesnej oprawie świetlnej. Wybór naszego duetu gwarantuje dobrą zabawę, wyjątkowy klimat oraz świadomość tego, ze powierzyliście swoje wesele w ręce profesjonalistów.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Potrafimy zorganizować waszą imprezę jak nikt inny.Jesteśmy przedsiębiorczymi i pełnymi energii Dj-mi i muzykami zarazem. Z pełnym zaangażowaniem dążymy do tego, aby wasze przyjęcie było eleganckie i niezapomniane. Zawsze rzetelnie staramy się spełnić wasze oczekiwania. Jeśli nasz wybierzecie otrzymacie usługę na najwyższym poziomie, Wasi goście będą zadowoleni, a Wy będziecie mieć poczucie dobrze zorganizowanej imprezy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Proponujemy wam 3w1. W jednej cenie możecie mieć oprawę muzyczną na ślubie (saksofon), saksofon i perkusję - instrumenty na żywo Live Act oraz muzykę mechaniczną bez ograniczeń.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży weselno - eventowej jesteśmy już ponad 20 lat. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma zespołami weselnymi i coverowymi nabywając odpowiednie doświadczenie i wprawę. Współpracowaliśmy z wieloma DJ-mi, a teraz my doskonale sprawdzamy się w ich roli.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo 12 godzin od wejścia gości na salę, jednak nie dłużej niż do 4 rano. W sytuacjach wyjątkowych, jesteśmy otwarci na negocjacje

Skład, w którym występujemy.

Zawsze jest nas dwóch, przez co dynamika imprezy jest większa, możemy robić rzadziej i krótsze przerwy. Dostosowujemy się do sytuacji, która panuje na parkiecie.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar dostosowany do Waszych potrzeb, gramy wszystko zgodnie z Waszymi życzeniami i wcześniejszymi ustaleniami.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, całe wesele jest podparte konferansjerką, prowadzimy również zabawy, animacje, oczepiny, również w języku angielskim....

Na jakich instrumentach gramy?

Saksofon sopranowy, altowy lub tenorowy do wyboru, flet, klarnet (na życzenie) oraz instrumenty perkusyjne

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie: Mackie SRM 1000W x2, Mixer Behringer 1002B
- Oświetlenie: 4x moving head Fractal Led Spot 60W, Briteq Retro Lamp x2, oraz Opcjonalnie 4x Tripar 14 Led
- Stolik +parawan DJ+ oświetlenie led bary
- DJ Controler Pioneer DDJ-RB
- DJ Controler Pioner DDJ-RB
- Komputer Macbook Pro x2
-Sterownik DMX Briteq
- 2 x mikrofon bezprzewodowy oraz mikrofon z okablowaniem
To pozwala na nagłośnienie i oświetlenie wesela do 150 osób

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Możemy poprowadzić przyjęcie weselne w języku angielskim.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nasza lista utworów to tak naprawdę wasza lista utworów, którą tworzymy na spotkaniu z Wami, w ten sposób stajemy się wyrazicielami Waszych upodobań muzycznych.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, jesteśmy do dyspozycji gości, rozdajemy gościom karteczki na których piszą "Co najbardziej chcieliby usłyszeć?"

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Jako muzycy gramy na co dzień w różnych składach jazzowych, popowych i rockowych na scenach polskich i europejskich.Współpracujemy z różnymi artystami, jesteśmy też związani z różnymi teatrami, gdzie gramy muzykę do przedstawień.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jesteśmy muzykami instrumentalistami z wyższym wykształceniem muzycznym.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka jest naszą pasją, dzielenie się nią z Wami i Waszymi gośćmi na przyjęciu weselnym sprawia nam ogromną frajdę, razem z Wami tańczymy i bawimy się, a kiedy wy jesteście zadowoleni my również bardzo się cieszymy.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jeśli jest takie życzenie zagramy każdy gatunek muzyczny, życzenia gości są dla nas najważniejsze.

DJ Fellows
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grodkowice
Data dodania: 04-09-2023

Niesamowity duet. Panowie stworzyli super klimat, goście w każdym wieku byli zachwyceni muzyką. Do tego wszechobecny luz i pozytywna atmosfera. Natychmiastowa reakcja na wszystkie potrzeby gości. Głośność muzyki tak dobrana, że można było swobodnie rozmawiać na sali a jednocześnie bawić się na parkiecie. Do tego przepiękna oprawa ślubu. Polecamy z całego serca <3

DJ FELLOWS
05-09-2023

Bardzo dziękujemy!!!!Pozdrawiamy!

T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2023
Kraków
Data dodania: 03-09-2023

Przede wszystkim bardzo sympatyczny duet. Bardzo mili i pomocni. Bardzo fajnie prowadzili całe przyjęcie. Dobór muzyki był bardzo dobry, pod gust gościu którzy super się bawili, i oczywiście nas - państwa młodych. Ilość zabaw w sam raz z uwzględnieniem naszych preferencji. Gorąco polecam!

DJ FELLOWS
05-09-2023

Bardzo dziękujemy!!!!!Pozdrawiamy!!!

W
Waldemar
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 02-09-2023

Polecamy ten duet z całego serca. Od początku do końca bardzo dobry kontakt, byli otwarci na nasze idee, jak i sami mają wiele pomysłów w zanadrzu. Zarówno oprawa muzyczna ślubu, jak i prowadzenie imprezy weselnej na wysokim poziomie (z klasą, co było zauważone nawet przez obsługę). Gra na saksofonie w trakcie wesela była miłym urozmaiceniem imprezy, a dostosowanie się do potrzeb gości na pewno spodobało. Się wszystkim.

DJ FELLOWS
05-09-2023

Dziękujemy, pozdrawiamy!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sieraków
Data dodania: 02-09-2023

Dziękujemy bardzo za niezapomniana oprawę weselna. DJ plus Saksofon było świetnym połączeniem. Panowie spełnili wszystkie nasze oczekiwania i goście czuli się znakomicie. Polecamy z całego serca 🥰🥰🥰

DJ FELLOWS
05-09-2023

Super!!!Dzięki!Pozdrawiamy!

A
Asia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Mszana Dolna
Data dodania: 30-08-2023

Z czystym sumieniem możemy polecić Chłopaków z DJ Fellows! Na początku warto powiedzieć, że kontakt zarówno przed, jak i w trakcie wesela był bezproblemowy i sprawny, wszystkie nasze sugestie zostały uwzględnione, a co dla nas najważniejsze, dostaliśmy bardzo dużo pomocnych wskazówek. Jakość oferowanych usług na najwyższym poziomie (oprawa w kościele i muzyka na sali), a doskonałym uzupełnieniem były występy solo na saksofonie. Chłopaki mają bardzo wysoką kulturę osobistą, załapali świetny kontakt z gośćmi i wykazali się dużą cierpliwością:) My bawiliśmy się dobrze, ale również odzew od gości był bardzo pozytywny.

DJ FELLOWS
05-09-2023

Bardzo dziękujemy!!!Pozdrawiamy!

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2022
Kraków
Data dodania: 24-10-2022

Gorąco polecam DJ Fellows. Od samego początku kontakt, ustalenia i komunikacja z tymi zawodowcami była wzorowa. Sprawnie ustaliliśmy czego oczekujemy na naszym weselu, jak wyobrażamy sobie przebieg tzw. części stałych no i jaką muzykę chcielibyśmy mieć u siebie a jakiej nie. Panowie wykonali to zadanie wzorowo, zapewne to zasługa tego że oboje są zawodowymi muzykami i gust muzyczny nie jest im obcy. Dodatkowym plusem niezaprzeczalnie jest to, że jeden z Panów gra na saksofonie a drugi na instrumentach perkusyjnych! Nie zapomnę chyba nigdy miny jednej z ciotek kiedy usłyszała i zobaczyła saksofon na 'parkiecie'. Co do oprawy również wszystko nam się podobało, prowadzenie na plus, oświetlenie na plus oraz wygląd Dj-ki również profesjonalny. Polecam ich z czystym sumieniem, bo Ci panowie zdecydowanie wiedzą co robią i przede wszystkim jak to robić!

DJ FELLOWS
05-09-2023

Dziękujemy!!!!Pozdrawiamy!!!

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Młodocin
Data dodania: 22-08-2022

Korzystaliśmy z usługi oprawy muzycznej "DJ Fellows"
Jesteśmy bardzo zawodoleni. Prowadzenie imprezy przez zawodowych muzyków skutkuje wieloma atrakcjami muzycznymi takimi jak występ saksofonu czy perkusisty.
Znakomity kontakt, i dostosowanie się do naszych potrzeb. Polecamy

DJ FELLOWS
05-09-2023

Dzięki, pozdrawiamy

Nazwa firmy: DJ Fellows
Imię i nazwisko: Leszek Nowotarski
Adres: Kraków, woj. małopolskie
533-232...
602-591...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1486
Zadzwoń
533-232...
602-591...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy