Zobacz zdjęcia (5)
DJ Gemer / Wodzirej / Dekoracja led / Saksofonista / Animator, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 1
DJ Gemer / Wodzirej / Dekoracja led / Saksofonista / Animator, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 2 DJ Gemer / Wodzirej / Dekoracja led / Saksofonista / Animator, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 3 DJ Gemer / Wodzirej / Dekoracja led / Saksofonista / Animator, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 4 DJ Gemer / Wodzirej / Dekoracja led / Saksofonista / Animator, Jastrzębie-Zdrój - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Gemer / Wodzirej / Dekoracja led / Saksofonista / Animator id:12139

Jastrzębie-Zdrój, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Jeśli szukasz sprawdzonego, niezawodnego DJ-a, wodzireja , konferansjera i może dodatkowo przydałby się animator dla dzieci to oferta dla Ciebie.
Potrafię połączyć wszystkie te funkcje.

Konkursy, zabawy które powtarzają się na wszystkich weselach, które już wszyscy widzieli? To nie w moim repertuarze.Zaskocz swoich gości kreatywnym spojrzeniem na rozrywkę i wybierz autorskie, niepowtarzalne zabawy które zapadną w pamięci gości.

Kim jestem? Na codzień pracuję jako nauczyciel muzyki, instruktor nauki gry na instrumentach klawiszowych oraz gram i śpiewam w zespole muzycznym. Prowadzę także jako konferansjer imprezy miejskie, firmowe, eventy. Sprawdzam się w roli DJa- prezentera muzycznego, wodzireja.
Muzyka wypełnia w życiu mój cały czas.Prowadząc od kilkunastu lat imprezy dla szerokiego grona odbiorców: wesela, rocznice ślubu, jubileusze, imprezy firmowe, studniówki, poznałem oczekiwania repertuarowe i wyrobiłem w sobie styl prowadzenia trafiający w każda grupę wiekową.
Moja praca to nie odtwarzanie muzyki ale przede wszystkim obserwacja parkietu, reakcji gości na moje propozycje dotyczące muzyki, konkursów i szybkie wyciąganie wniosków do dalszego przebiegu zabawy.

Stawiam na oryginalność która przejawia się w doborze autorskich konkursów, zabawnych lecz nie ośmieszających komentarzach, skomponowania strony estetyczno-wizualnej która stanowi tło występu(oświetlenie, efekty).
W pracy nie uznaję półśrodków i amatorskich rozwiązań stawiając na markowy sprzęt(nagłośnienie systemowe Dynacord SRX, Electro voice)
Współpracuję z artystami którzy dodatkowo mogą uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień(pokazy ognia, barmańskie, taneczne, kwartet smyczkowy, pianistka na początek imprezy, kabaret, teatr, kapela góralska, fotobudka, inne).
Wszystko to czego potrzebuje Wasze wydarzenie zawiera się w mojej ofercie.
Scenariusz imprezy ustalamy razem a wspólnym mianownikiem są Wasze oczekiwania i moje doświadczenie które z sukcesem przeprowadzi Was przez ten dzień pełny wrażeń.

Co z dziećmi które są na weselu i nudzą się już od samego początku?Po sprawie.W tej roli czuję się wyjątkowo dobrze prowadząc od ponad 10 lat bale karnawałowe dla najmłodszych gdzie słowo "prowadząc" znaczy stałą obecność na parkiecie a każda minuta to dosłowne uczestnictwo w tej zabawie.Co roku nowe konkursy z ciekawymi gadżetami ściąganymi często z zagranicy.

Przydałby się jako przerywnik zespół lub chociaż występ wokalny?Już jest.Chętnie zaśpiewam na żywo kilka utworów do zawodowych podkładów.
W pracy jestem zaangażowany, odpowiedzialny, kreatywny w nieoczekiwanych sytuacjach które mogą mieć miejsce, pomocny na etapie planowania i w trakcie przebiegu imprezy.

Masz wyższe oczekiwania?Dekoracja sali światłem, ciężki dym, konfetti, bańki mydlane, wyrzutnie pary wodnej, zabawne stroje, peruki, maski?Da się zrobić.Napiszcie o swoich oczekiwaniach a ja znajdę atrakcyjne rozwiązanie.

Pamiętaj, imprezy nie powtórzysz.
Wybierz niepowtarzalnego Dj-a.

liczba odwiedzin: 4481

Popularne miasta w okolicy