Zobacz zdjęcia (5)
dj & wodzirej Grudi, Gościeradz - zdjęcie 1
dj & wodzirej Grudi, Gościeradz - zdjęcie 2 dj & wodzirej Grudi, Gościeradz - zdjęcie 3 dj & wodzirej Grudi, Gościeradz - zdjęcie 4 dj & wodzirej Grudi, Gościeradz - zdjęcie 5
1 / 5

dj & wodzirej Grudi id:23899

Gościeradz, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
601-953...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Szukasz dobrego i sprawdzonego Dj-a wodzireja ? To dobrze trafiłeś ! :) W roku 2019/2020 jako jedyny dj z województwa kujawsko pomorskiego zostałem zwycięzcą plebiscytu ZIWA 2018 International Wedding Awards ( najbardziej prestiżowy portal ślubny w europie czyli Zankyou) W DWÓCH
KATEGORIACH !! tj. : jako jeden z najlepszych usługodawców w branży ślubnej oraz w kategorii muzyka i animacje !!!! Zajmuję się profesjonalną obsługą imprez. Potrafię poprowadzić każdą uroczystość, tak aby sprostać oraz w pełni zadowolić każdą osobę. Gram najpopularniejsze hity z każdego rodzaju muzyki. Starannie dobieram utwory , dbam o to aby zabawa przebiegała w sympatycznej i radosnej atmosferze, szczególnie zwracając uwagę na wysoki poziom kultury i dobrego humoru. W każdym z bloków muzycznych zabawiam gości wykorzystując do tego masę różnych śmiesznych gadżetów oraz wspólne tańce itp. ,co sprawia niesamowitą radość oraz szaleństwo na parkiecie.
Zapewniam nie tylko profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy lecz także odpowiednie oświetlenie co czyni każdą imprezę wyjątkowym estetycznym przeżyciem. Jeżeli chcesz się przekonać jak wyglądają moje imprezy , wystarczy wpisać na facebooku dj grudi , i przekonać się jak dobrze każdy z gości potrafi się bawić na moich imprezach :), na stronie są dostępne filmy oraz zdjęcia z imprez.

Opinie (1)

dj & wodzirej Grudi id:23899
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kasia i Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2016
Bydgoszcz
Data dodania: 20-01-2017

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone przyjęcie weselne. Bardzo dobra komunikacja,organizacja zabaw z mega gadżetami i rozkręcanie imprezy, cudowne oświetlenie. Już od pierwszej rozmowy było widać doświadczenie dj-a grudi , jego elastyczność co do rodzaju puszczanej muzyki - wszystkie nasze prośby zostały spełnione a goście weselni bawili się wybornie. Bardzo dziękujemy za wspaniała imprezę i polecamy z całego serca ;)

Kontakt

Adres: Gościeradz, , 86-011, woj. kujawsko-pomorskie
601-953...
liczba odwiedzin: 3180
Zadzwoń
601-953...
Napisz

Popularne miasta w okolicy