Dj i Wodzirej Duet MAT-ART = udana zabawa! id:17460

Oferta
Dodaj do plannera

Witajcie,

Duet MAT-ART tworzą doświadczeni prezenterzy muzyczni, dla których najważniejszą rzeczą jest to, aby uszczęśliwić w 100% Młodą Parę w dniu jej Święta zapewniając niepowtarzalną atmosferę. Za konsoletą staną Mateusz i Mateusz, jeden odpowiada za oprawę muzyczną, a drugi za odpowiednią atmosferę i znakomitą zabawę z gośćmi na parkiecie i przy stole. Wasze wesele poprowadzą: Dj grający na różnych parkietach klubów w całej Polsce oraz Wodzirej o radiowym głosie,który stale współpracuje z Telewizją Polską i Telewizją TVN. Duet uzupełniający się wzajemnie zadba o niezapomniane wrażenia i wspomnienia Wasze i Waszych Gości.

Zabawy które proponujemy są na najwyższym poziomie, goście niezależnie od wieku chętnie biorą w nich udział i są nimi bardzo pozytywnie zaskoczeni i rozbawieni.Gwarantujemy Wam, że podczas całego przyjęcia możecie być spokojni o jego przebieg poświęcając czas swoim gościom, cała reszta należy do nas. Nie zabraknie licznych niespodzianek, kolorowych przebrań i wielu innych atrakcji.

Co dwóch Prowadzących, to nie jeden!

Gramy wszystkie gatunki muzyczne, repertuar oczywiście wcześniej ustalamy z młodymi. Wesele to spotkanie kilku pokoleń - dbamy o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie. We wszystkich ustaleniach jesteśmy elastyczni, jeśli dana sytuacja wymaga zmian bez problemu wprowadzamy ją w życie podczas przyjęcia.


Zaufajcie nam, na takim weselu jeszcze nie byliście! Nie bierzemy odpowiedzialności za zniszczone podeszwy i obolałe nogi ;)


Dodatkowo oferujemy:


-Animacje dla dzieci
-Pokaz dużych baniek mydlanych
-Wytwornice dymu
-Wytwornice baniek
-Oświetlenie sali
-Dekoracja światłem

Udaną zabawę i pozytywne wspomnienia dostajecie GRATIS :)

Działamy na terenie Kielc, woj. świętokrzyskiego i całej Polski.

Cennik

Cenę ustalamy indywidualnie, w celu wyceny prosimy o kontak przez portal weselezklasa

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj i Wodzirej Duet MAT-ART = udana zabawa! id:17460
Ilość głosów: 6 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Aneta Dodano: 17-07-2016
Data imprezy: 09-07-2016
(5)
Byłam, widziałam, wybawiłam się za wszystkie czasy :) Nie przypuszczałam nigdy, że wesele z DJ i wodzirejem może być tak fajnie poprowadzone. Byłam na wielu weselach, ale takich fajnych zabaw nie widziałam nigdzie. Panowie starają się na każdym kroku. Zdecydowanie p o l e c a m.
Autor: Ada i Tomek Dodano: 14-07-2016
Data imprezy: 14-05-2016
(5)
Panowie poprowadzili nasze wesele na 10+! To co działo się na parkiecie jest nie do opisania, do tej pory myśleliśmy, że jeśli wesele ma być udane musi grać orkiestra, teraz już wiemy że jeśli wesele ma być UDANE musi grać MAT-ART! Dziękujemy chłopaki :)
Autor: Karolina i Andrzej Dodano: 08-07-2016
Data imprezy: 18-06-2016
(5)
Duet Mat-Art okazał się niezastąpiony! Panowie wykazują się wysoką kulturą osobistą, dostosowują się do indywidualnych potrzeb klienta, są niezwykle elastyczni a zarazem doskonale wiedzą jak poprowadzić imprezę weselną. Mat-art to z pewnością doskonały wybór!
Kapitalnie dobrana muzyka, ciekawe zabawy grupowe, przebrania za kultowe postaci z bajek rozbawiły wszystkich gości bez względu na wiek. Gorąco polecamy!
Autor: Kamil Dodano: 06-07-2016
Data imprezy: 14-08-2014
(5)
Bawiłem się z nimi na czterech weselach (również na swoim) i zawsze było super. Potrafią sprawić że na parkiecie bawi się każdy niezależnie od wieku. Polecam wszystkim, naprawdę warto! Dziękuję za najlepszą imprezę:)
Autor: Marta Dodano: 04-07-2016
Data imprezy: 02-07-2016
(5)
Byłam w ostatni weekend na weselu, które prowadził ten Duet, obiecałam że napisze opinię i to czynię. Jeszcze nigdy nie wybawiłam się tak na żadnym weselu! Kapitalna muzyka i pomysłowe zabawy z gośćmi, jeszcze te ich przebrania... dla mnie prawdziwa PETARDA! Rezerwuje Was na swoje wesele ;)
Autor: Kasia i Radek Dodano: 01-07-2016
Data imprezy: 13-06-2015
(5)
Panowie spisali się na medal! Grali na naszym weselu i poprawinach, goście w niedziele długo nie mieli sił po tym jak pierwszego dnia Mateusz i Mateusz 'wymęczyli' ich na parkiecie. Nawet po tak wspaniałym weselu byli w stanie wyciągnąć zmęczonych gości do wspólnej zabawy. Lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć. Dziękujemy jeszcze raz!

Skontaktuj się

781-958...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
793-745...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Nowe ogłoszenia