Zobacz zdjęcia (4)
DJ/Konferansjer na wesele - DJ Maciej - Party4You, Poznań - zdjęcie 1
DJ/Konferansjer na wesele - DJ Maciej - Party4You, Poznań - zdjęcie 2 DJ/Konferansjer na wesele - DJ Maciej - Party4You, Poznań - zdjęcie 3 DJ/Konferansjer na wesele - DJ Maciej - Party4You, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

DJ/Konferansjer na wesele - DJ Maciej - Party4You id:15942

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witam Państwa serdecznie i dziękuję za zainteresowanie się moją ofertą.

Mam 21 lat i zajmuję się DJ-ką od ponad 7 lat, jestem pasjonatem. Grałem w wielu poznańskich klubach, a od stycznia 2014 roku postanowiłem iść o krok dalej i zaangażować się w prowadzenie wesel, imprez okolicznościowych, imprez firmowych, 18-stek itd.

Używam sprzętu renomowanych firm takich jak: RCF, Showtec, Pioneer, Reloop czy Yamaha.

Gram różne rodzaje muzyki, od lat 70,80,90 po nowości, czy też Disco Polo. Na życzenie klienta z czystą przyjemnością dodam do tej listy muzykę klubową oraz Hip-hop i R'N'B. Przez lata parania się DJ-ką doszedłem do jedynego słusznego wniosku: dobry DJ to wszechstronny DJ.

Każde wesele (impreza) to dla mnie zupełnie nowa historia, stąd też do każdego klienta podchodzę indywidualnie i zgodnie z jego życzeniami ustalam przebieg imprezy. Doświadczenie każe mi jednak czasami zaproponować kilka autorskich rozwiązań dla podwyższenia rangi imprezy i dobrej zabawy, oczywiście.

W zależności od warunków, wielkości sali, życzeń klienta etc. grywam sam lub w duecie. Przy większych pomieszczeniach i opcjonalnych oświetleniu, mam o wiele więcej sprzętu do przygotowania i stąd też potrzebuję wsparcia drugiej osoby.

Jak już wspomniałem, istnieje możliwość zamówienia oświetlenia dekoracyjnego, cena jest zależna od sali i wymagań klienta.

Lokalizacja to głównie Poznań i cała Wielkopolska, ale możliwy również dojazd do innego województwa.

liczba odwiedzin: 4213

Popularne miasta w okolicy