DJ MARKUS & DJ SEBA id:13567

2500 zł / wesele
Biała Podlaska, lubelskie
(34)
Dodaj opinię
602-181...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Akordeon
Świadczymy usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Prezentujemy muzykę na imprezach firmowych, integracyjnych oraz na weselach. Oprawiamy muzycznie także bankiety, studniówki, bale sylwestrowe itp. Każda z tych imprez różni się od siebie przede wszystkim repertuarem, sposobem prowadzenia imprezy, organizowanymi konkursami i innymi atrakcjami. W naszym repertuarze można znaleźć muzykę kilku pokoleń, od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie zielone" utwory z lat 70, 80, 90-tych, muzykę weselną, biesiadną, włoską do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe. Utwory polskie i zagraniczne. Wierzymy, że nasze 15 letnie doświadczenie w prezentowaniu muzyki na różnorodnych "parkietach", duże zaangażowanie jakie wkładamy w pracę pozwalają nam zaoferować Państwu wysoki standard usług proponowanych przez nas. Niepowtarzalny styl pracy, doświadczenie, umiejętności, będą odpowiedzialne za muzyczną i artystyczną stronę Twojej imprezy pod marką DJ MARKUS & DJ SEBA- prezenterzy muzyczni. Sprawdź co sobą reprezentujemy zawodowo... Zapoznaj się z każdą ofertą bardzo dokładnie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi osobami do współpracy.

Kategoria:

Dj na wesele Biała Podlaska

Oferta

Oferta nr 1
2500 / wesele
Wesele 2500 zł
Dojazd po za białą w zależności od km kwestia uzgodnienia
Ukłony u państwa młodych 200 zł za ukłon u pani i pana młodego
Dancingi w zależności od czasu grania ok. 1200 zł
studniówki od 2000 zł do 3500 zł
przyjęcia okolicznościowe - w zależności od imprezy i czasu pracy
Bale karnawałowe i sylwestrowe od 2000 zł do 3500 zł
choinki od 1200 zł do 1500 zł
godz. grania czy nagłośnienia imprezy 200 zł

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2017
Certyfikat 2016

Opinie (34)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ MARKUS & DJ SEBA id:13567
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 34 opinii
B
Beti
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Parczew
Data dodania: 24-09-2018
Niepowtarzalna atmosfera, imprezowy klimat, dużo śmiechu i zabawy... Wszystko na czym nam zależało na weselu było i niewątpliwe przyczynili się do tego DJ Markus i Seba. Polecić to za mało, najlepiej przeżyć to samemu. Dlatego z całego serca zachęcamy do współpracy z tą ekipą :) Beti i Marek
A
Asia i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Pokrówka
Data dodania: 11-09-2018
Chłopaki trafiają do każdego zakresu wiekowego, zabawy dla najmłodszych, muzyka dla starszych. Każdy z gości świetnie się bawił. Gorąco polecam, świetna współpraca, 99% sukcesu wesela to właśnie DJ Markus & DJ Seba.
K
Karolina i Łukasz D.
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Kąkolewnica
Data dodania: 22-05-2018
Nasze wesele udało sie w 100% dzięki wspaniałej oprawie muzycznej DJ'ów. Są znakomici i polecamy ich wszystkim :) Wesele trwało do rana a parkiet ani na minutę nie swiecil pustkami. Pełni pomysłów, zabawni i utalentowani, Bardzo się cieszymy, że ich wybraliśmy! POZDRAWIAMY!
S
Sylwia i Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Rokitno
Data dodania: 02-10-2017
Panowie poprowadzili imprezę z pełnym profesjonalizmem. Goście weselni zarówno od strony Panny Młodej jak i Pana Młodego byli bardzo zadowoleni z oprawy imprezy. Podczas przyjęcia weselnego naprawdę nie można było się nudzić , Panowie ciągle podrywali gości do zabawy a repertuar muzyczny był tak dobrany iż zarówno młode jak i starsze osoby bawiły się z nami na parkiecie . Z całą pewnością możemy polecić DJ Markusa i DJ Sebę.
E
Edyta i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2017
Konstantynów
Data dodania: 26-09-2017
Dziękujemy za wyśmienitą oprawę wesela. Zarówno My jak i Goście jesteśmy pod wrażeniem Waszej pracy. Umiecie się dostosować do różnych warunków a pomysłów macie bez liku. Gorąco polecamy.
M
Monika i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Dobrynka
Data dodania: 20-09-2017
Chłopaki, dziękujemy Wam za MEGA zabawę! Goście na naszym weselu bawili się świetnie a my razem z nimi! Jesteśmy przekonani, że nikt nie poprowadziłby naszego wesela i poprawin lepiej od Was. Nasi rodzice, którzy nie mieli zbytniego zaufania do pomysłu dj na weselu, kładą uszy po sobie i są bardzo zadowoleni. Będziemy Was polecać wszystkim! Jeszcze raz dziękujemy bardzo, bardzo, buziaki dla Was :* :*
A
Ania i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Kalina
Data dodania: 30-08-2017
Super, super, super ! :) Jesteśmy przeszczęśliwi, że to właśnie SUPER MARKUS I SUPER SEBA ( bo inaczej nazwać ich nie możemy:) ) poprowadzili naszą zabawę weselną :) Mocno angażują się w swoją pracę a to oznacza, że nikt nie wyjdzie z imprezy niezadowolony :) Polecamy Wszytkim :) A Wam Chłopaki jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)
A
Asia i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2017
Radzyń Podlaski
Data dodania: 20-08-2017
Nawet nam się nie śniło, że nasze wesele może być tak udane. Wasza praca przerosła nasze oczekiwania. Widać pasję i niezwykłą pomysłowość w waszej pracy. Jesteśmy zachwyceni. Życzymy aby Wasz zapał nigdy nie przygasł
Pokaż więcej opinii
Marek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ MARKUS & DJ SEBA
Imię i nazwisko:Marek Kowieski
Adres:Biała Podlaska
21-500woj. lubelskie
602-181...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 23-11-2014, liczba odwiedzin: 4455
Telefon
602-181...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie