Zobacz zdjęcia (2)
Venturi Event - duet z najlepszą muzyką na każdą imprezę, Warszawa - zdjęcie 1
Venturi Event - duet z najlepszą muzyką na każdą imprezę, Warszawa - zdjęcie 2
1 / 2

Venturi Event - duet z najlepszą muzyką na każdą imprezę id:46338

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witamy. Jesteśmy duetem, który składa się z dj-a i dźwiękowca z powołania :) oraz jego menadżera, który czuwa nad organizacją i przebiegiem imprez. Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie potencjalne Pary Młode oraz organizatorów tychże imprez. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną i oświetleniową uroczystości zamkniętych. Dysponujemy pełną gamą gatunków muzycznych od lat 80-tych do współczesnych. Gramy muzykę zgodnie z życzeniami Młodych, ale też obserwujemy parkiet i gramy pod gości. Gramy wesela zarówno bez disco-polo, jak i te, które wymagają takiej muzyki, czy też nawet biesiad przy stole. Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. Wszelkie atrakcje weselne w postaci zabaw czy usług dodatkowych (fotobudka, ciężki dym itp.) ustalamy przy podpisaniu umowy.
Gramy wyłącznie legalnie zakupioną muzykę. Nie gramy z YouTube, z telefonu itp. Nie prowadzimy zabaw/konkursów, które mogą nie przypaść do gustu gościom. Stawiamy na co najmniej średni (jeśli nie wysoki :)) poziom imprez. Do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie. Podstawowy sprzęt, który posiadamy to wysokiej jakości sprzęt grający i oświetleniowy, który pozwala na zagranie i doświetlenie imprez na ok. 200 osób. W przypadku imprez większych imprez powiększamy skład.
Zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wspólnie zadbamy o każdy punkt Waszego programu, który wcześniej odpowiednio ułożymy. Jesteśmy jak weeding planner i dj w jednym. Dj Venturi zapewni Wam pełny parkiet, ale jego Menadżer dopilnuje wszystkich organizacyjnych punktów uroczystości. :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do każdej uroczystości przygotowujemy się indywidualnie zarówno muzycznie jak i pod kątem prowadzenia imprezy. Dlatego tak ważne są dla nas rozmowy z Młodymi w trakcie zawierania umów. Chcemy znać Wasze oczekiwania i zapewnić Wam niezapomniane wrażenia, tak byście przez całą uroczystość nie musieli pilnować żadnego punktu programu. Nasz duet to nie tylko dobrana muzyka i pełny parkiet, to kompleksowa obsługa Waszej uroczystości. :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy trzeci rok, ale dj venturi kocha muzykę od zawsze i gra niemalże od nastolatka. Poczynając od miksowania muzyki na kasprzaku, a wierzcie mi - da się. Dlatego niezależnie od branży ślubnej grywa w klubach, kręci live z muzyką. Jednym słowem, żyje tym. :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Generalnie uroczystość weselna to ok 8-9h pracy oczywiście z możliwością przedłużenia. Odpowiednio poprawiny to standardowo ok. 6h. W zależności jednak od Waszych planów organizacyjnych, często kwestii logistycznych - zawsze rozmawiamy i szukamy złotego środka.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to oprawa muzyczna wraz z oświetleniem sali. Dj/konferansjer prowadzi cała uroczystość wraz z zaplanowanymi atrakcjami/konkursami. Ja dbam o kwestie organizacyjne, przygotowuje wszystkie punkty programu tak, by dj mógł się skupić na zapełnianiu parkietu i doskonałej zabawie z Wami. W standardzie dysponujemy klasyczną dymiarką. Jeśli Młodzi sobie życzą dodatkowe usługi, współpracujemy z osobami, które dla nas świadczą usługi: ciężki dym, saksofon, fotobudka.

Skład, w którym występujemy.

Dj Venturi Grześ i jego menago i wsparcie techniczne Ola. :) Zapraszamy

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak. Czasem powiększamy skład o dodatkowe usługi na życzenie Młodych np: Saksofonista, który wtedy jest razem z nami na uroczystości.

Jaki repertuar proponujemy?

W zasadzie każdy. Pełen wachlarz muzyczny od lat 80-tych do ówczesnych. Ustalamy z Młodymi oczekiwany repertuar, ale z uwagi na życzenia gości, jesteśmy przygotowani na życzenia z innych gatunków. Gramy wyłącznie zakupioną legalnie muzykę, zatem nie gramy z telefonów, youtube itp. Dlatego prosimy o nietypowe życzenia muzyczne przed uroczystością, byśmy mogli odpowiednio się do tych życzeń przygotować. Lubimy wesela bez disco polo! To częste poszukiwania ostatnio. Mamy tak dużo szlagierowej nawet polskiej muzyki, że disco polo nie jest nam potrzebne do udanego wesela. Kwestia życzeń Młodych i gości. :)

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nikt. Poza wspólnym sto lat, nie śpiewamy i to akurat dobrze dla Was. :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm JBL, RCF oraz Pioneer.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Oferujemy w standardzie oprawę oświetleniową. Stanowisko plus parkiet.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zaiks opłaca organizator imprezy, najczęściej sala weselna. My kupujemy licencję na utwory, które możemy legalnie odtwarzać.

liczba odwiedzin: 742

Popularne miasta w okolicy