DJ na Twoje Wesele. id:24347

Oferta
Dodaj do plannera

Z Przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę weselną na poprowadzenie najważniejszej uroczystości w życiu każdego człowieka.

Jestem młodą, energiczną osobą, która od pierwszych minut nawiązuje kontakt i więź z gośćmi oraz nadaje bajeczny klimat podczas tej ważnej uroczystości. Dobra zabawa jest dla mnie priorytetem, dlatego łącze największe hity muzyczne wszech czasów z pozytywnym nastawieniem oraz obowiązkowymi elementami każdego przyjęcia weselnego. Podczas zabawy dobieram utwory muzyczne tak, aby każdy uczestnik znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki setką imprez, które zagrałem posiadam bogaty repertuar muzyczny, począwszy od lat 60 do utworów najnowszych.

Chciałbym w krótkim opisie przedstawić dwie podstawowe opcje.

Wesele Klasyczne
W tej opcji otrzymujecie Państwo DJ oraz Wodzireja w jednej osobie wraz z pomocnikiem. Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom Gości i organizuje zabawy oraz tańce integracyjne, które poruszą każdego.

Urban wedding – Wesele Nowoczesne
Opcja stworzona dla Par, które chcą odejść od tradycji weselnych. W tym wariancie preferuje nowoczesne rozwiązania i ambitny repertuar.

Posiadam oczywiście odpowiednie zaplecze techniczne, aby nadać bajeczny klimat sali weselnej oraz zachwycić największych koneserów jakości dźwięku.

Przed każdym przyjęciem weselnym zapraszam na spotkanie, na którym jest omawiany przebieg wydarzenia, repertuar, zabawy oraz zostaje podpisana umowa.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN

Oferta może ulegać zmianie w zależności od lokalizacji, terminu, dodatkowych atrakcji.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

791-909...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ na Twoje Wesele.
Imię:Patryk
Województwo:śląskie
Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
Kod:44-335
Data dodania: 03-01-2017
Liczba odwiedzin: 149

Polecamy

Nowe ogłoszenia