Zobacz zdjęcia (5)
Event Dj's, Koszalin - zdjęcie 1
Event Dj's, Koszalin - zdjęcie 2 Event Dj's, Koszalin - zdjęcie 3 Event Dj's, Koszalin - zdjęcie 4 Event Dj's, Koszalin - zdjęcie 5
1 / 5

Event Dj's id:2222

Koszalin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Daniel i Wojtek czyli duet który profesjonalnie poprowadzi Wasze przyjęcie.

Jeżeli szukacie profesjonalnej oprawy artystycznej Waszego przyjęcia to nie musicie szukać dalej.
Nasz duet w składzie:
Daniel i Wojtek
czyli wodzirej i dj sprawi, że Wasza impreza stanie się wyjątkowa, a Wasi goście jeszcze długo będą miło wspominać ten najważniejszy dla Was wieczór. Działanie w duecie zdecydowanie podnosi jakość wykonywanej przez nas usługi.

Często zdarza się, że dj podczas zabawy skupia się wyłącznie na graniu, zapominając o zabawianiu gości, którzy czują się przez to zaniedbani. W naszym zespole nigdy nie dopuszczamy to takich sytuacji. Dla nas najważniejsze jest dobre samopoczucie gości dlatego do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając repertuar, zawsze trafiając w dziesiątkę jeżeli chodzi o potrzeby pary młodej i zaproszonych gości. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i propozycje, nigdy nie gramy według stałego schematu. Wiemy, jak dostosować muzykę do charakteru uroczystości, a także specyfiki gości, tak, aby każdy mógł się dobrze i swobodnie bawić.
Do zleceń podchodzimy zawsze profesjonalnie dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą usługę.
Podczas imprezy każdy uczestnik ma możliwość zamówienia dowolnego utworu wraz z dedykacją.
Posiadamy nagrania wyłącznie w oryginalnych aranżacjach dlatego w przeciwieństwie do kapel weselnych nie ma mowy o fałszowaniu..

Opinie (8)

Event Dj's id:2222
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data dodania: 26-11-2014

Witam.Szczeże polecam Daniela i Wojtka.My od początku wiedzieliśmy,że chcemy aby nasze wesele poprowadził DJ.Wszyscy Nasi goście byli zadowoleni z tego jak wesele zostało poprowadzone.Zabawa w 100% udana.Polecam

P
Przemek
5.00
 / 5
Data dodania: 26-11-2014

Witam powiem tylko tyle jak bym miał cofnąć czas nie wziąłbym nikogo innego show na całego oprawa muzyczna zabawa wodzirejka i dj-ka na całego polecamy wszystkim Daniel i Wojtek jadą na całego lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymarzyć naprawde dziekujemy raz jeszcze Przemek i Monika!!!!!!

E
Ewa i Adam
5.00
 / 5
Data dodania: 26-11-2014

23.08.2014r Daniel i Wojtek zabawiali naszych Gościi wyszło to im wyśmienicie ;) z całego serca polecam ten duet. Było wszystko tak jak zaplanowaliśmy a nawet więcej . Orkiestry odeszły do lamusa :P rzadza Dj-e na wesele. Pozdrawiamy Ewa i Adam

M
Magdalena i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2012
Data dodania: 08-08-2012

Daniel i Wojtek grali w sobotę na naszym weselu. Szczerze to... byliśmy bardzo mile zaskoczeni! Goście, wchodząc na salę mieli mieszane uczucia względem oprawy muzycznej wesela, ale już po kilku kawałkach na parkiecie szaleli wszyscy. A goście byli w różnym wieku. Muzyka przystępna dla każdego pokolenia. I w ogóle Daniel, jako wodzirej, spisał się na medal. Potrafił zachęcić każdego do udziału w zabawie. Szczerze polecamy!!! Jesteśmy BARDZO zadowoleni. Żadna orkiestra nie zrobi takiego show, jakie zrobili DJ-e! Duży PLUS dla nich. DZIĘKUJEMY!

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2012
Data dodania: 03-08-2012

Od początku chcieliśmy, żeby na naszym weselu oprawą muzyczną zajął się DJ, a nie orkiestra i jesteśmy super-zadowoleni z wyboru Daniela! Nie tylko dysponuje profesjonalnym sprzętem (w tym oświetleniem :)), ale przede wszystkim imprezę poprawadził z ogromną klasą! wszystko było tak jak uzgodniliśmy przed weselem. Niesamowicie potrafi wyczuć gości i muzykę przy której najlepiej się bawią. Dziękujemy raz jeszcze! No i polecamy

M
Marcin
5.00
 / 5
Data dodania: 12-09-2011

Daniel grał w sobote na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowololeni. Rozkręcił tak impreze że goście się bawili do białego rana. Umie złapać dobry kontakt z ludźmi. Profesjonalnie poprowadził całą imprezę. Zdecydowanie polecam.

M
Monika i Maniek
5.00
 / 5
Data dodania: 27-08-2011

Polecamy tego Pana!!!!!!!!Tak jak poprzedniczka piszę potrafi rozkręcić imprezę,puści Wam każdą piosenkę jaką będziecie chcieli,polecamy jeszcze raz każdemu kto chce się dobrze bawić!!!!

M
Maciek i Kasia
5.00
 / 5
Data dodania: 17-08-2011

DJ Daniel to profesjonalista w każdym calu potrafi rozkręcić każdą imprezę .Bardzo dobrze dobiera repertuar dostosowując się do gości polecamy go wszystkim chcącym tańczyć do białego rana !!!

liczba odwiedzin: 7130

Popularne miasta w okolicy