Zobacz zdjęcia (5)
Dj Weselny - Zapraszam do tańca, Warszawa - zdjęcie 1
Dj Weselny - Zapraszam do tańca, Warszawa - zdjęcie 2 Dj Weselny - Zapraszam do tańca, Warszawa - zdjęcie 3 Dj Weselny - Zapraszam do tańca, Warszawa - zdjęcie 4 Dj Weselny - Zapraszam do tańca, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Weselny - Zapraszam do tańca id:25298

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Obsługuję muzycznie wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, imprezy firmowe i inne imprezy na których muzyka jest ważną częścią.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie wsłuchując się w potrzeby i gusta muzyczne. Zawsze proszę o wskazówki dotyczące repertuaru muzycznego. Jestem elastyczny. Gram każdą muzykę lub nie gram tej, której sobie nie życzysz. Nie wiesz co Twoi goście lubią? Spokojnie. Mam wieloletnie doświadczenie i bogatą bibliotekę muzyczną. Na pewno znajdę piosenki, przy których będziecie się świetnie bawić. Za każdym razem dopasowuję repertuar do gustów gości grając utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. Posiadam również lubiane przeboje disco polo. Doskonale sprawdzam się również przy najnowszej muzyce znanej z popularnych stacji radiowych (eSka, RMF Maxxx). Gram również dla zwolenników aktualnej muzyki elektronicznej, prezentując dynamiczne miksy klubowych przebojów w rytmach house.

Jestem również konferansjerem/wodzirejem i chętnie przeprowadzę Państwa Młodych przez ten ważny dzień. Poprowadzę oczepiny, powitam, odśpiewam pierwsze sto lat i poprowadzę inne zabawy weselne.

Często pytacie jak gram. Aby przybliżyć repertuar oraz moją osobę zapraszam do bezpośredniego kontaktu lub odwiedzin strony internetowej.

Drodzy Państwo, jeśli poszukujecie profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy, profesjonalnych dj`ów, profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia zapraszamy do kontaktu.

Opinie (1)

Dj Weselny - Zapraszam do tańca id:25298
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wesoła
Data dodania: 29-11-2017

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszej imprezy. Wszystko było tak jak ustaliliśmy, doskonale dobrana muzyka, pełna elastyczność w doborze repertuaru. Muzyka dla różnych grup wiekowych. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Wytańczyliśmy się jak nigdy. Szczerze polecamy DJ Rafała.

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 3267

Popularne miasta w okolicy