Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Dj Rafał Kalibabka. Słynny uwodziciel. Uwodzi muzyką... id:25298

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 17-02-2017
Liczba odwiedzin: 1130

Oferta

Rafał Kalibabka, słynny uwodziciel, urodzony w PRLu. Uwodzi muzyką...
Dobrze skrojone, szyte na miarę zestawy muzycznych przebojów z czasów PRLu oraz współczesne piosenki doskonałe do tańczenia na wszelkiego rodzaju imprezach rodzinnych i weselach to moja wizytówka. Gram już od 20 lat. Kiedyś byłem prekursorem nowoczesnej muzyki housowej i jej późniejszych dyskotekowych odmian. Zaczynałem grać na powracających do łask gramofonach i płytach vinylowych, bawiąc gości w wielu Warszawskich klubach m.in w Diuna Club, Fiesta Mexicana, Maxxim, Piekarnia, Galeria, InSide i innych już od późnych lat 90tych.
Obecnie tworzymy grupę Party Dj`s.
Obsługujemy muzycznie wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, imprezy firmowe i inne imprezy na których muzyka jest ważną częścią.
Za każdym razem dopasowujemy repertuar do gustów gości grając utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. W naszej bibliotece posiadamy również lubiane przeboje disco polo. Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w potrzeby organizatorów i gości. Gramy również dla zwolenników aktualnej muzyki elektronicznej, prezentując dynamiczne miksy klubowych sztosów w rytmach house i deep house. Doskonale sprawdzamy się również przy najnowszej muzyce znanej z popularnych stacji radiowych (eSka, RMF Maxxx)
Pracujemy solo lub w duecie m.in. z Wodzirejem Karolem, z którym razem tworzymy fantastyczną atmosferę zabawy wciągając do niewymuszonych i eleganckich atrakcji weselnych zarówno dorosłych jak i dla dzieci. Dla bardziej wymagających posiadamy ofertę rozszerzoną o mini recital Michała Milowicza, który zabawi gości nie tylko swoimi piosenkami. Występujemy również z muzykami: wokalistami, perkusistą, saksofonistą, skrzypkiem dając niepowtarzalne występy.

Jeśli poszukujesz kompleksowej obsługi Twojego wesela oferujemy dodatkowo dekorację światłem, ciężki dym, foto budkę, napis love, napis love jako stół, bańki mydlane i inne atrakcje.

Na stałe współpracujemy z Cafe Spokojna, Restauracją Cuda Wianki, Restauracją Italiana i innych, organizując oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, weselach. Długa współpraca świadczy o wysokim poziomie artystycznym i właściwym doborze repertuaru muzycznego.

Drodzy Państwo, jeśli poszukujecie profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy, profesjonalnych dj`ów, profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia, oryginalnego występu, dowcipnych konferansjerów zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Saksofon
 • Skrzypce

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj Rafał Kalibabka. Słynny uwodziciel. Uwodzi muzyką... id:25298
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Andrzej
Andrzej
(5)
Dodano: 29-11-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Wesoła
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszej imprezy. Wszystko było tak jak ustaliliśmy, doskonale dobrana muzyka, pełna elastyczność w doborze repertuaru. Muzyka dla różnych grup wiekowych. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Wytańczyliśmy się jak nigdy. Szczerze polecamy DJ Rafała.

Dane kontaktowe

Dj Rafał Kalibabka. Słynny uwodziciel. Uwodzi muzyką...
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.