Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 1

Dj Rafał Kalibabka. Słynny uwodziciel. Uwodzi muzyką... id:25298

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Rafał Kalibabka. Słynny uwodziciel. Uwodzi muzyką...

Rafał Ostatnio widziany dzisiaj
602-257...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 17-02-2017
Liczba odwiedzin: 965

Oferta

Rafał Kalibabka, słynny uwodziciel, urodzony w PRLu. Uwodzi muzyką...
Dobrze skrojone, szyte na miarę zestawy muzycznych przebojów z czasów PRLu oraz współczesne piosenki doskonałe do tańczenia na wszelkiego rodzaju imprezach rodzinnych i weselach to moja wizytówka. Gram już od 20 lat. Kiedyś byłem prekursorem nowoczesnej muzyki housowej i jej późniejszych dyskotekowych odmian. Zaczynałem grać na powracających do łask gramofonach i płytach vinylowych, bawiąc gości w wielu Warszawskich klubach m.in w Diuna Club, Fiesta Mexicana, Maxxim, Piekarnia, Galeria, InSide i innych już od późnych lat 90tych.
Obecnie tworzymy grupę Party Dj`s.
Obsługujemy muzycznie wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, imprezy firmowe i inne imprezy na których muzyka jest ważną częścią.
Za każdym razem dopasowujemy repertuar do gustów gości grając utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. W naszej bibliotece posiadamy również lubiane przeboje disco polo. Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w potrzeby organizatorów i gości. Gramy również dla zwolenników aktualnej muzyki elektronicznej, prezentując dynamiczne miksy klubowych sztosów w rytmach house i deep house. Doskonale sprawdzamy się również przy najnowszej muzyce znanej z popularnych stacji radiowych (eSka, RMF Maxxx)
Pracujemy solo lub w duecie m.in. z Wodzirejem Karolem, z którym razem tworzymy fantastyczną atmosferę zabawy wciągając do niewymuszonych i eleganckich atrakcji weselnych zarówno dorosłych jak i dla dzieci. Dla bardziej wymagających posiadamy ofertę rozszerzoną o mini recital Michała Milowicza, który zabawi gości nie tylko swoimi piosenkami. Występujemy również z muzykami: wokalistami, perkusistą, saksofonistą, skrzypkiem dając niepowtarzalne występy.

Na stałe współpracujemy z Cafe Spokojna, Restauracją Cuda Wianki, Restauracją Italiana i innych, organizując oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, weselach. Długa współpraca świadczy o wysokim poziomie artystycznym i właściwym doborze repertuaru muzycznego.

Drodzy Państwo, jeśli poszukujecie profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy, profesjonalnych dj`ów, profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia, oryginalnego występu, dowcipnych konferansjerów zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty

  • Saksofon
  • Skrzypce

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Dj na Welese Pakiet Stand
1500 / wesele
Dj na Welese Pakiet Standard
W tym pakiecie znajduje się oprawa muzyczna prowadzona przez profesjonalnego Dj`a.
Dj na Wesele Pakiet Plus
2700 / wesele
W tym pakiecie znajduje się obsługa muzyczna i artystyczna wesela prowadzona przez Dj`a oraz Wodzireja.
W pakiecie zawarte są elementy Pakietu Standard oraz dedykowane zabawy, oczepiny oraz animacje dostosowane do uroczystości
Cena od 2700zł netto.
Wystawiamy fakturę.
Dj na Wesele Love
2300 / wesele
Dj na Welese Pakiet Love
W tym pakiecie znajduje się oprawa muzyczna prowadzona przez profesjonalnego dnia, napis LOVE i ciężki dym.
Cena od 2300zł netto.
Wystawiamy fakturę.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dj Rafał Kalibabka. Słynny uwodziciel. Uwodzi muzyką... id:25298
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Andrzej
Andrzej
(5)
Dodano: 29-11-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Wesoła
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszej imprezy. Wszystko było tak jak ustaliliśmy, doskonale dobrana muzyka, pełna elastyczność w doborze repertuaru. Muzyka dla różnych grup wiekowych. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Wytańczyliśmy się jak nigdy. Szczerze polecamy DJ Rafała.

Nowe ogłoszenia