Dj na wesele - konferansjer ( DW Wojtass ) id:19926

Oferta
Dodaj do plannera

Jeśli szukacie kogoś ,kto wprowadzi Was w życie małżeńskie . Uczyni by ten jedyny dzień okazał się najwspanialszy w Waszym życiu a zarazem zabawi w świetnej atmosferze gości weselnych to trafiliście pod profesjonalne "skrzydła".
Profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlający sprawi ,że Wasza impreza będzie ze smakiem . Dopasowana muzyka będzie wisienką na Waszym torcie ;-)
DW Wojtass to nie tylko dj . z wieloletnim doświadczeniem ,który na swoim koncie ma niezliczone ilości poprowadzonych imprez w całej Polsce ale również producent własnej marki. Jego produkcje zobaczyć możecie w mediach : Power tv ,Polo Tv, ITV, Disco Polo Music i innych . Zapraszamy do współpracy.

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Usługa dotyczy :Cena dotyczy wesela. W tym nagłośnienia ,oświetlenia ,konferansjerki ,wodzirejki ,dj'ka . oraz dojazdu do klienta (kuj-pom) .

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj na wesele - konferansjer ( DW Wojtass ) id:19926
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Magdalena Zawadzka Dodano: 15-03-2016
Data imprezy: 05-09-2015
(5)
Zdecydowanie najlepszy dj ,którego mogliśmy sobie wymarzyć. Moja rodzina początkowo namawiała nas do skorzystania z usług orkiestry,.. Dobrze ,ze nie wtopiliśmy .Orkiestra " zaśpiewała " 2 razy wiecej niż DW Wojtass . I to pewnie nie miałoby takiego znaczenia gdyby nie fakt ,że cała rodzina była zachwycona muzyka jak i całością całego przyjęcia. Byliśmy 3 tyg. póżniej na weselu moje kuzynki gdzie grała owa orkiestra i ludzie dosłownie głośno mówili ,że nasze wesele było z pompą ...Także śmiało polecam tego Pana ;-) Pozdrawiam i dziękuję . Magda Zawadzka
Autor: Marta Wiśniewska Dodano: 09-03-2016
Data imprezy: 08-08-2015
(5)
Chciałam podzielić się naszymi przeżyciami z dnia wesela oraz poprawin,, Jednym słowem REWELACJA !!! Wojtka namiary otrzymaliśmy z polecenia , Bardzo pozytywny człowiek. Wszystko co obiecał po prostu miało miejsce. Muzyka ,która postawiła na 2 nogi wszystkich goście niezależnie od wieku, Cała ceremonia weselna od początku wesela do porannych godzin porannych zasługuje na miano Mistrzostwa. ;-) Serdecznie pozdrawiamy naszego dj i szczerze polecamy Młodym Parom

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dj na wesele - konferansjer ( DW Wojtass )
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-010
Data dodania: 07-03-2016
Liczba odwiedzin: 211

Nowe ogłoszenia