Zobacz zdjęcia (5)
Wesele BEZ DISCO POLO - DJ-ka petryczko, Szczecin - zdjęcie 1
Wesele BEZ DISCO POLO - DJ-ka petryczko, Szczecin - zdjęcie 2 Wesele BEZ DISCO POLO - DJ-ka petryczko, Szczecin - zdjęcie 3 Wesele BEZ DISCO POLO - DJ-ka petryczko, Szczecin - zdjęcie 4 Wesele BEZ DISCO POLO - DJ-ka petryczko, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele BEZ DISCO POLO - DJ-ka petryczko id:9264

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Od ponad dekady zajmuję się DJ-ingiem. Swoją przygodę rozpoczęłam w klubach, aby z czasem czynić już wyłącznie oprawę muzyczną na zamówienie. Dzięki blisko 12-letniej pracy w redakcji muzycznej w Radiu Szczecin i klubowych wojażach różnej maści, moja selekcja muzyczna zdaje się być mniej oczywista, niż „typowe weselne granie”.

NIE GRAM DISCO POLO i szerokim łukiem omijam biesiadę, za to od blisko 7 lat spotykam się na weselach i różnych opcjach imprez, festiwali, spotkań z miłośnikami dobrych dźwięków. Muzyki nie dzielę na gatunki, raczej na dobrą i złą, ciekawą i miałką, z głębią i płaską. Podróżuję po Polsce i czynię dobrym ludziom dobre dźwięki, z których i oni są zadowoleni. W miejscu ogranych weselnych „przebojów” prezentując nieco inne rozwiązania. I tak raczej nie usłyszą u mnie Państwo „Cudownych rodziców mam” lecz przykładowo w czasie podziękowań Louis Armstronga i jego „What a wonderful world”, nie zagram też żadnych „sokołów’, „rudych” i „oczu zielonych czy czarnych”.

Jaka muzyka na weselu? Wesele bez biesiady, bez przyśpiewek, wesele z klasą!
Usłyszą raczej Państwu mnie sporo smooth jazzu i chilloutu serwowanego do obiadu, dużą dawkę soulu z Arethą Franklin, Sade, Marvinem Gaye’m czy Niną Simone na czele, dużo funku spod znaku Steviego Wondera, Jamesa Browna, Barry’ego White, bardzo dużo dobrego popu tego zarówno z lat 80-tych jaki 90-tych, nie braknie Prince’a, Michaela Jacksona, Queen, U2, ale i ponadczasowych Earth, Wind & Fire, Kool & The Gang czy Jungle Brothers.

Wesele z dobrą muzyką! Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin.
Mogą Państwo też liczyć na sporą dawkę gitar tych kultowych od The Beatles, przez Animalsów, Stone’sów, ale i bardziej współcześnie Lenny’ego Kravitza, Blur, Kings of Leon, Arctic Monkeys. Nie stronię też od polskiej muzyki, znajdziecie tu Państwo – zarówno Zauchę, ale i Tilt, T.Love, Kult, Brodkę, Dawida Podsiadło, Melę Koteluk. Czasem wędruję też na Bałkany, wtedy sięgam po Bregovica, ale i Balkan Beat Box. Zaglądam do Pharella, Beyonce, Justina, Snoopa i wielu innych. Rzucę uchem i


GRANIE
Gram około 10-ciu godzin, nie robiąc przerw. Jedynie w czasie obiadu przy grających w tle
chilloutach pozwalam sobie na delikatną pauzę i spożycie posiłku.
MIKROFON
Używam mikrofonu, aby czynić honory, tj. powitanie gości, zaproszenia do wzniesienia pierwszego
toastu czy zaproszenie na uroczysty obiad. Mówię po polsku i angielsku, czasem używam grzecznościowych zwrotów po francusku jeśli jest taka potrzeba.
SPRZĘT
Zapewniam kompletną usługę. Dysponuję nagłośnieniem, oświetleniem, sprzętem DJ-skim.
ZABAWY
Na specjalne życzenie Młodej Pary w czasie tzw. oczepin uciekam się do bardzo subtelnych rozwiązań - rzut welonem + 1 -2 zabawy - test zgodności itp.
PLAYLISTA
Playlistę uzgadniam z Młodymi, często dostaję całe listy piosenek, które chcieliby usłyszeć.

liczba odwiedzin: 2516

Popularne miasta w okolicy