Zobacz zdjęcia (15)
Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne, Koszalin - zdjęcie 1
Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne, Koszalin - zdjęcie 2 Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne, Koszalin - zdjęcie 3 Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne, Koszalin - zdjęcie 4 Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne, Koszalin - zdjęcie 5
Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne, Koszalin - zdjęcie 6
1 / 15

Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne id:39504

Koszalin, zachodniopomorskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
514-094...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Witajcie!

Mam na imię Eryk i jest mi ogromnie miło, że dotarliście do mojej oferty. 20 lat temu, będąc dwunastolatkiem, zagrałem z Winampa swoją pierwszą imprezę. Dziś Wy rozważacie powierzenie mi tak doniosłego wydarzenia w Waszym życiu - i za to pragnę Wam podziękować.

Wesele z klasą to skomplikowana rzecz. W mojej definicji to podniosła uroczystość na początku, wspaniały bal chwilę później i szalona impreza do rana. To prowadzenie uczestników przez najróżniejsze stany, chwile i emocje: powitanie i życzenia, toasty i wzruszenia, stres pierwszego tańca i beztroska zabawa, ale też nieśmiałość czy zmęczenie, z których przyjdzie nam wyciągnąć gości; wszystko okraszone akompaniamentem i komentarzem dostosowanym do "nastroju i wystroju" - niepowtarzalnej aury Waszego dnia.

Wesele to podróż, w którą warto wybrać się z dobrym przewodnikiem - choćby zaplanować ją w najdrobniejszych szczegółach, nie sposób przewidzieć pogody.

Jako wierny słuchacz Trójki i Czwórki Polskiego Radia znakomicie odnajduję się w każdym gatunku muzycznym i równie dobrze omijam te kontrowersyjne. Imprezy prowadzę swobodnie w języku angielskim, a z pomocą konferansjera również i w niemieckim - ten drugi wariant jest nieco droższy. Droższe byłoby też wesele trwające więcej niż 11 godzin. Albo takie, które wymagałoby dojazdu dalej niż 250 km od Koszalina, wówczas prosiłbym o pokrycie kosztów podróży w jedną stronę. W zamian nie musicie martwić się ani ZAiKS-em, ani noclegiem dla mnie.

Na całkowity koszt składają się:
• Suma wkładanego serca
• Różnica, którą czynią szczegóły
• Pierwiastek prowincji, kwadrat doświadczenia
• Iloczyn czasu i dzielenie się z Wami dobrą radą :)

Korzystam z nowoczesnego sprzętu, którego estetyka wkomponuje się w wystrój większości sal weselnych. Oświetlenie sterowane programem komputerowym pozwala w pełni dostosować pracę i kolorystykę świateł, zaś solidne nagłośnienie (EV ETX) zapewni klarowne brzmienie dla nawet 200 osób. Przykładam dużą wagę, by nie grało ono ani za głośno, ani za cicho. Ponadto do Waszej dyspozycji byłby projektor Full HD, choćby na potrzeby wyświetlenia filmu, prezentacji czy karaoke.

Zapraszam do obejrzenia moich filmów promocyjnych. Pamiętajcie, to tylko filmy! W prawdziwym życiu to Wam obojgu zostawiam główne role weselnego widowiska; sobie pozwalam występować tylko jako "ogniomistrz drugiego planu".

Jeśli czujecie, że oferta dobrze rokuje, dajcie znać! Pozdrowienia z Koszalina

Eryk Bałdowski

Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne - film 1 Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne Eryk Bałdowski (9)

Dodaj opinię
Ogniomistrz - Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne id:39504
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 02-07-2021

Najlepszy DJ!!! I nie ma w tym ani odrobiny przesady! Eryk Ogniomistrz jest perfekcyjny w każdym calu! Stworzył na naszym weselu super klimat, rozkręcał zabawę do 6:00 rano a jego animacje taneczne porywały wielu gości do zabawy ( i to w każdym wieku). Fantastycznie zintegrował gości ze sobą. Super potrafi wyczuć klimat. Dowód na to ze można bez Disco Polo i przaśnych zabaw bawić się świetnie i do rana. Bardzo pozytywnie, dużo dobrej energii i z dużą klasą. Po weselu wieeeelu gości podchodziło do nas zachwyconych!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Koszalin
Data dodania: 18-02-2021

Dj Ogniomistrz był strzałem, nie w 10, ale w 100! Po jednym spotkaniu i wymianie kilku maili ustaliliśmy najważniejsze punkty naszego wesela. Impreza nie należała do najłatwiejszych poprzez panujące 35 stopniowe upały. Jednak, mimo że chłodny ogród kusił naszych gości, oni woleli pozostać na parkiecie! Nasi goście odjeżdżając, żegnali się nie tylko z nami ale również z Erykiem dziękując świetną zabawę. Jeszcze tydzień po weselu dostawaliśmy mnóstwo telefonów potwierdzających wspaniałą zabawę na parkiecie. Myślę, że wybraliśmy najlepiej jak tylko można było! Będziemy polecać i sami w przyszłości chętnie skorzystamy z jego usług.

Dziękujemy jeszcze raz! – Kasia i Krzysiek

A
Agnieszka Wyszyńska
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Gdańsk
Data dodania: 02-11-2020

Eryka będziemy polecać zawsze i wszędzie (i mamy cichą nadzieję, że uda nam się bawić jeszcze nie raz na weselu, które uświetni swoją osobą)! Jeśli, tak jak my, nie lubicie wesel w typowo polskim klimacie z biesiadą, muzyką disco polo i ogromem żenujących zabaw, to jest to absolutny strzał w dziesiątkę. Dla nas był to pierwszy i najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać! Eryk fantastycznie wpasował się w nasz gust muzyczny - momentami było to nie do uwierzenia, że można się aż tak zsynchronizować. Wszyscy goście (a także obsługa), byli tak zachwyceni oprawą muzyczną wesela oraz absolutną klasą i luzem w prowadzeniu imprezy, że otrzymywaliśmy ogrom pytań, gdzie znaleźliśmy tak fantastycznego DJ'a. Kontakt mailowy, czy telefoniczny to czysta przyjemność, a pozytywne usposobienie Eryka sprawiało, że stresu weselnego mieliśmy właściwie zero. Dziękujemy za najlepszą, ostatnią imprezę weselną w tym roku - Last Christmas będzie nam się kojarzyło już zawsze z Tobą :)

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Koszalin
Data dodania: 27-07-2020

Dj Ogniomistrz spisał się na medal! Zgodnie z naszym życzeniem wesele było bez disco polo, Dj prowadził wspaniałe zabawy z klasą, złapał doskonały kontakt z Gośćmi. Kultura osobista na wysokim poziomie, nienaganna aparycja i bardzo trafiony żart i ponadczasowe hity muzyczne, sprawiły, ze Dj Ogniomistrz był chwalony przez wszystkich. Nawet osoby, które mówią o sobie „nietańczący” ruszyły na parkiet! Dla nas 10/10. Polecam wszystkim z ręką na sercu!

Eryk
27-07-2020

Dzięki Wam i Waszym gościom! (mogłem zagrać kawałki, o zagraniu których dotąd tylko marzyłem;)

B
Błażej
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Zduńska Wola
Data dodania: 22-09-2019

Eryk okazał się genialnym prowadzącym. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a nawet dał więcej! Zaczynając od obsługi ślubu plenerowego (muzyka w tle z bezprzewodowych głośników), pięknego i profesjonalnego przywitania gości w dwóch językach (w tym po angielsku), poprzez sympatyczne i eleganckie przedstawienie rodziny i przyjaciół aż po genialny dobór muzyki i zabaw tanecznych. Wykazał się przy tym wysoką kultura osobista i klasą pozostając przy tym\ przesympatycznym i przyjacielskim gościem :). Pomógł nam zarówno na etapie przygotowań (dobór muzyki, harmonogram wesela) jak w trakcie (profesjonalne podejście do gości. punktualność i dobra komunikacja). Mimo trudnego wesela w układzie namiot+sala oraz braku disco-polo (co było naszym wymogiem) sprawił, że bawili się WSZSCY za co serdecznie mu dziękujemy :)
Polecamy!

T
Tomaz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Chlastawa
Data dodania: 23-05-2019

DJ Ogniomistrz - despite the name implying him being a master of fire, I don't think it does him justice. Unless the fire in his name is for the fire that makes your heart skip a beat, your leg twitch and forces your body to get up and go to the dance floor. He could also be called a miracle maker.

We had found Eryk on this website and decided to contact him for our wedding. We had quite the group of people there - from PL, SI, BE, FR, BR, DE, NL, ZM and I probably forgot some more. As such, we needed somebody who's comfortable to speak in English. Somebody who's not afraid to face as diverse crowd as we had. And somebody who'd deliver the right beat for the given moment. Suffice to say that DJ Ogniomistrz provided all that and some more.

He knew how to seelct the right music for the moment and how to keep the guests on their feet. This is where he started doing miracles. In all my years I've never seen some people dance - until this wedding, when Eryk prompted them on their feet! Truly a positive surprise!

DJ Ogniomistrz is a highly professional DJ with an attitude that makes dealing with him seem like dealing with a friend, rather than a stranger. He's willing to accept every request and incorporate it in a way that makes one believe he's been doing it for years. And finally, DJ Ogniomistrz is the right choice. We've had him on our wedding. And when the situation arises to be in need of a DJ we won't look - we'll just give Eryk a call.

Eryk
18-06-2019

Thank you. It was an adventure to be there with you all. And please say Hello to Arsen ;) All best!

A
Ania i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-04-2019
Koszalin
Data dodania: 22-05-2019

Gorąco polecam Eryka jako Dj'a na wesele. Jest to profesjonalny, kulturalny, przesympatyczny, elegancki mężczyzna, który jest nie tylko Dj'em, a również wodzierejem i gospodarzem uroczystości :) Do swojej pracy podchodzi bardzo rzeczowo, jasno i klarownie. Posiada profesjonalny sprzęt! Nasi goście i my jesteśmy w 100% zadowoleni i jakbyśmy mieli robić wesele drugi raz, to na pewno wybralibyśmy Eryka ponownie! Klasa sama w sobie! Polecam jeszcze raz!

Eryk
22-05-2019

Dziękuję! A więc do zobaczenia na Waszej rocznicy :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2018
Sępólno Krajeńskie
Data dodania: 14-03-2019

Bawiliśmy się na weselu u Ogniomistrza dwa razy. Jedno było weselem koleżanki, jedno naszym własnym. Co mogę powiedzieć? Nigdy nie spotkałam takiego człowieka. Przede wszystkim elegancki, mający genialny pomysł na siebie i swoją pracę. Potrafi pogodzić wszystkie pokolenia na parkiecie i zrobić wesele bez obciachu i bez disco polo, które bawi się do 5.30 nad ranem. Ludzie nie chcieli wychodzić. My z mężem z resztą też. Oczepiny były zabawne, ale nie żenujące. W zaledwie kilka godzin stał się członkiem naszej rodzinny. Dodam jeszcze, że ma świetny sprzęt i jest totalnie bezproblemowy. Dogaduje się świetnie z obsługą oraz tworzy prawdziwą drużynę z fotografem. Jeszcze raz dziękujemy!

Eryk
01-04-2019

Życzę sobie spotkać Was po raz trzeci :) Dziękuję!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne Eryk Bałdowski

Nazwa firmy: Wytrawne Chałturnictwo Prowincjonalne Eryk Bałdowski
NIP: 4990470094
Imię i nazwisko: Eryk Bałdowski
Adres: Koszalin, woj. zachodniopomorskie
514-094...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5575
Zadzwoń
514-094...
Napisz

Popularne miasta w okolicy