DJ Lizard DJ na wesele

Lublin, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

O nas

„Dzięki mojej ponad dziesięcioletniej obecności na rynku jako „DJ NA WESELE” nawiązałem wiele znajomości w branży. Dzięki czemu poznałem animatorów zabaw, fotografów oraz pracowałem z wieloma profesjonalnymi firmami nagłośnieniowymi i oświetleniowymi. Co zaowocowało stałą współpracą.” – Daniel.

Poniżej OFERTA DJ NA WESELE Lublin:
Animacje:
Tematyczne (np. dla Dzieci związane z dniem Wiosny, Dniem Mamy/Taty, a także Babci/Dziadka)
Weselne (np. kącik zabaw dla dzieci, tematyczne zabawy dla gości w czasie weselnej biesiady)
Festynowe w czasie których gry, zabawy i konkursy dostosowane są do wieku uczestników (np. malowanie twarzy i włosów, zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, chodzenie na szczudłach)
Dożynkowe, wszelkiego rodzaju biesiad
Międzypokoleniowe (np. wspólne tańce integracyjne i zabawy)
Fotografowanie:
Usługę realizuje człowiek z bardzo dobrymi zdolnościami interpersonalnymi, a także mający dobry kontakt z ludźmi. W czasie jego sesji klienci nie czują się skrępowani. Dzięki czemu zdjęcia wychodzą naturalne, a także budzą zachwyt wśród odbiorców.

DJ NA WESELE LUBLIN / Wodzirej / Konferansjer:
Poważnie podchodząca do tematu osoba. Dzięki czemu spodziewać się można pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu przez niego usługi. Oferuję on kompleksową oprawę wszelkiego rodzaju eventów. Muzycznie umili czas podczas imprez studniówkowych przez wesela, a także poprawiny, aż po dancingi w starych klimatach. Posiada różnorodny zasób muzyczny dzięki czemu jest w stanie „rozkręcić najnudniejszy balet”. Przykładowo cały repertuar weselny konsultuje wcześniej indywidualne z „młodymi”.

Technikę estradową (scena, zadaszenie, oświetlenie, dodatkowe nagłośnienie, agregaty prądotwórcze)
DJ posiada swój własny sprzęt nagłośnieniowy, a także oświetlenie. Jeżeli zaistnieje potrzeba wykorzystania sprzętu o większej mocy jesteśmy w stanie go dopożyczyć. Blisko współpracujemy z firmą zajmującą się techniką estradową. Możemy zaoferować wypożyczenie sceny, zadaszenia, a także mobilne sceny z zadaszeniem. W razie braku odpowiedniego zasilania jesteśmy w stanie zorganizować agregaty prądotwórcze o wymaganej mocy.

Każde zlecenie w OFERTA DJ NA WESELE LUBLIN finalizujemy umową !

liczba odwiedzin: 2114

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy