Zobacz zdjęcia (5)
DISKOROLKA - DJ na Twoje wesele, Kielce - zdjęcie 1
DISKOROLKA - DJ na Twoje wesele, Kielce - zdjęcie 2 DISKOROLKA - DJ na Twoje wesele, Kielce - zdjęcie 3 DISKOROLKA - DJ na Twoje wesele, Kielce - zdjęcie 4 DISKOROLKA - DJ na Twoje wesele, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

DISKOROLKA - DJ na Twoje wesele id:21274

Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
609-043...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Wesele, studniówka, bankiet.
Każda okazja jest dobra, by świetnie się bawić!

Skoro czytacie ten artykuł to znaczy, że podjęliście już decyzję. Na Waszej imprezie lepiej od kapeli weselnej, sprawdzi się jednak DJ. Jakimś cudem udało Wam się przekonać do tego pomysłu resztę rodziny i teraz trochę się boicie czy osoba, którą wybierzecie sprosta powierzonemu jej zadaniu. W końcu, to Wasze wesele i ma być najlepsze na świecie, a przynajmniej ma się mieścić w pierwszej dziesiątce najlepszych wesel, jakie kiedykolwiek zorganizowano!
Potrzebny Wam dobry DJ, tylko jak go wybrać?
Znam wielu sławnych didżejów, jak Tiesto, czy Dawid Guetta … niestety nie osobiście. Ale czy kogoś takiego właśnie szukacie? To może DJ Adamus z Polski, bo jest trochę tańszy? Chyba jednak nie o taką osobę Wam chodzi. Wyobraźcie sobie swoją babcię podczas przyjęcia weselnego, na którym gra Swedish House Mafia. Mogłaby przecież pomylić kroki w tańcu. To niedopuszczalne!
Idąc dalej tym tropem, Waszej imprezy nie „rozkręci” także DJ z pobliskiej dyskoteki, czy nawet świetnie szurający winylem ziomek z hiphopowego squadu. ;P
Co teraz? Oczywiście najlepiej od razu zadzwonić do mnie, ale gdybym nie odbierał, albo miał już zajęty termin, podpowiem Wam, kogo powinniście szukać.
Poszukiwany, to osobnik, który będzie posiadał nieliche doświadczenie w prowadzeniu imprez, na których rozpiętość wiekowa gości waha się od 6 do 100 lat. Nie powinien być w związku z tym ani za stary, bo nie ogarnie nowych trendów w muzyce, ani za młody, bo młodzież zanim dorośnie robi różne głupie rzeczy. Kiedy na sali balowej bawią się trzy, a może i cztery pokolenia, dobór repertuaru staje się prawdziwym wyzwaniem. Dobry DJ na wesele będzie starał się unikać muzycznych skrajności (Horrorcore, Metal symfoniczny, Speed garaże). Postara się o taneczne rytmy i znane melodie, które porwą Waszych gości, bez względu na wiek. Czasem rozbawi jakimś fajnym, kiczowatym przebojem sprzed lat, a czasem zaskoczy umiejętnością zawodowego miksowania.
Powszechnie sądzi się, że osoba prowadząca przyjęcia weselne, to taki trochę wodzirej w stylu postaci odgrywanej przez Jerzego Stuhra. Od nakręcenia słynnego filmu minęło już jednak prawie 40 lat i trochę się na imprezach pozmieniało. Nie chodzi tylko o nowocześniejsze konsole i mocniejsze zestawy nagłaśniające, ale przede wszystkim o gości. Dziś mało kto życzyłby sobie na balu faceta, krzyczącego w niebogłosy „rączki w górę i klaszczemy!” Wodzireja w dziwnym surducie, wydającego polecenia gościom. Do wyjścia na parkiet powinna zachęcić ich przede wszystkim świetnie dobrana muzyka oraz taktowne prowadzenie. Wasz DJ powinien oczywiście potrafić zorganizować nie jedną fajną, weselną zabawę, niezbędną choćby w trakcie oczepin, to wszystko jednak ze smakiem i dobrym gustem. Przekładanie jajek między nogawkami odpada! Chyba, że ktoś bardzo lubi takie emocje? ;)
Według mnie DJ nie powinien też traktować Waszego przyjęcia weselnego, tylko jak miejsca pracy. Oczywiście spoczywają na nim obowiązki, musi być punktualny i tak dalej, ale jeśli nie będzie się bawił razem z Wami, choćby z za konsoli, to nie porwie nikogo. Chyba nie ma nic gorszego, niż smutny DJ na weselu.
Ostatnio przeczytałem, że „Dobry muzyk nie martwi się wcale, gdy zapomni instrumentu, gra na futerale.” Było by jednak miło, gdyby wasz prezenter posiadał ze sobą profesjonalny sprzęt nagłaśniający i światła estradowe. Dodatkowo nowoczesną konsolę, chyba najlepiej firmy Pionier, która jest jedną z czołowych w tej branży. Taki sprzęt jest gwarancją zabawy bez przerw technicznych i awarii. Nie zawiesi się jak laptop podczas pierwszego tańca. (Sic!)
Czas na jakąś pointę, ponieważ artykuł już dawno przekroczył 3000 znaków ;)
Ważne by DJ na Wasze wesele był zabawny, ale nie śmieszny. Inteligentny, ale nie przemądrzały. Musi sobie poradzić z prowadzeniem przyjęcia weselnego z klasą, bez gaf i potknięć. W końcu jak mówi stare świętokrzyskie przysłowie, nawet „God is a DJ”.

DJ Quadraphonic (Łukasz Gruszczyński) DISKOROLKA

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kielce, , 25-001, woj. świętokrzyskie
609-043...
liczba odwiedzin: 2790
Zadzwoń
609-043...
Napisz

Popularne miasta w okolicy