Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 5

DJ Remik, wodzirej, prezenter na wesele id:11443

Kontakt

691-076...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (5)
Turek, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 09-12-2013
Liczba odwiedzin: 2726

Oferta

Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, osiemnastki, imprezy firmowe, studniówki, połowinki, imprezy integracyjne.

Oferujemy Państwu doskonałą zabawę, bogaty i zróżnicowany repertuar oraz muzyczne przerywniki w postaci ciekawych konkursów i tańców integracyjnych. Kładziemy ogromny nacisk na współpracę sceny z parkietem. Dysponujmy ciekawymi gadżetami i rekwizytami w postaci: kolorowych peruk, naszyjników, okularów itp. które wprowadzają gości w doskonałą atmosferę i dobry humor na imprezie. W trakcie wesela organizujemy układy taneczne, które dodatkowo bawią gości weselnych i podkręcają temperaturę na parkiecie. Ponadto zapewniamy bardzo dobre zaplecze techniczne sprzętu muzycznego, pracujemy na znanych i renomowanych markach.

Swoim zasięgiem obejmujemy województwo wielkopolskie, a na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z Naszej oferty.
Dawid Remiszewski (Dj Remik)

Cennik

Oferta nr 1
1800 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Remik, wodzirej, prezenter na wesele id:11443
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Monika
Dodano: 09-05-2017
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Turek
Z calego serca polecam! Wspolpraca z nimi to przyjemnosc. Goscie weselni byli naprawdę pod wrażeniem sposobu prowadzenia imprezy. Coś co dla nas miało szczególne znaczenie to to, że Panowie zastosowali się do wszystkich naszych próśb i sugestii odnośnie prowadzenia imprezy (np. długość trwania oczepin - chciałam by były krótkie i takie były. Wszystko to co powinno sie odbyć w ich trakcie było bez zbędnego przedłużania). Poza tym, jak powiedział jeden z gości weselnych "Remiki to klasa światowa" z czym w zupełności sie zgadzam :) muzyka dopasowana do gości, dobry kontakt z Panami przed jak i w trakcie trwania imprezy, eleganccy mili, uśmiechnięci DJe - już teraz po weselu stwierdzamy, że nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych!
(5)
Autor: Łukasz
Dodano: 20-10-2016
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Turek
Nie będę się długo rozpisywał. Było lepiej niż nam się wydawało,że może być! Wszystko można było z nimi dogadać, z niczym nie było problemu. Ze względu na swoje doświadczenie doradzili w wielu ważnych rzeczach! Muzyka świetna- dopasowana do gości! Super zabawiali- przebrania, konkursy itd itd! Super organizacja! Nie wiedziałem czy DJ da rade na weselu, było to pierwsze wesele na którym byłem gdzie grał DJ i myślę,że było to najlepsze wesele,na którym byłem! Zdecydowanie POLECAM REMIKÓW na każdą imprezę!
(5)
Autor: Basia i Marcin
Dodano: 18-10-2016
Data imprezy: 08-10-2016
Miejscowość: Turek
Polecam wszystkim!! Panowie robią świetną robotę, wszyscy goście bawili się genialnie, nie chcieli zejść z parkietu. Super dobór muzyki (sama nie wybrałabym lepiej). Jak to mówi mój mąż, że to było najlepsze wesele na jakim się kiedykolwiek bawił i to na dodatek jego wesele. Generalnie nie da się tego opisać, trzeba to po prostu przeżyć, także jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem tego właśnie DJ to wybór jest prosty. Polecam wszystkim i każdemu z osobna!!
(5)
Autor: Sylwia i Adrian
Dodano: 28-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Koło
Znakomita oprawa muzyczna. Mimo uczestnictwa DJ Remika na samych poprawinach, podziwiam poderwanie zmęczonych gości (po weselu) do tańca. Poprawin nie było końca, a gościom było mało i chcieli dłużej i dłużej i dłużej. Serdecznie polecam :-)
(5)
Autor: Aldona i Piotr Osajda
Dodano: 28-09-2016
Data imprezy: 06-08-2016
Miejscowość: Turek
Nigdy nie sądziliśmy, że na własnym weselu będziemy się tak dobrze bawić.... I to dzięki Wam , a dokładniej rzecz ujmując Waszej oprawie muzycznej. Pomimo naszych początkowych obaw, że wesele przybierze raczej formę osiemnastowej imprezy tak się nie stało.

Z czystym sumieniem polecamy Remika naszym znajomym i rodzinie. Co więcej, wesele musieliśmy kilka razy przedłużać ponieważ goście nie chcieli zejść z parkietu, a to w połączeniu z całą salą ludzi śpiewającą "kici kici miau" jest chyba najlepsza rekomendacją !!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dj Remik
Imię:Dawid
Nazwisko:Remiszewski
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Turek
Kod:62-700

Nowe ogłoszenia