DJ Robert Próchnicki id:15719

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Legionowo, mazowieckie
Data dodania: 07-08-2015
Liczba odwiedzin: 325

Oferta

DJ/Prezenter z dwudziestoletnim doświadczeniem oraz ściśle współpracująca ze mną grupa pięciu DJ-ów specjalizuje się w prowadzeniu imprez: WESELNYCH, Klubowych,Dyskotek szkolnych,Studniówek,EVENTÓW,imprez Sylwestrowych itp.

Dysponujemy własnym sprzętem oświetleniowym i nagłaśniającym renomowanych firm w ilości dowolnej adekwatnej do zlecenia.

Posiadamy zdolności interpersonalne, organizacyjne,mamy dużą wiedzę muzyczną "mieszamy" rozmaite style szczególnie klimaty latyno-amerykanskie/house/acid- jazz/dance-hall/disco/old school disco.
Dobrze czujemy się w klimatach polskiego rocka,popu i pokrewnych.
Prowadzimy rozmaite imprezy co powoduje elastyczność i wszechstronność.Zarówno ja jaki i moi DJ-e każdą imprezę traktujemy jednakowo,do każdej podchodzimy profesjonalnie.

Nie ograniczamy się jedynie do prezentacji muzyki-animujemy uczestników imprezy realizując jej scenariusz.PROWADZIMY KARAOKE!
Należę do "starej szkoły" DJ-ki co skutkuje żywym uczestnictwem w imprezie a nie jedynie odtwarzaniem muzyki czy też prezentacją setów.Podobny styl i poziom pracy reprezentują moi DJ-e.
Prezentujmy muzykę od przebojów z lat 60-70-80-90 po współczesne,zarówno w wersjach radiowych jak i w wersjach przeznaczonych do prezentacji w klubach, odtwarzamy jedynie nośniki CD z dwóch stowarzyszeń DJ-skich do których należymy.
Prowadzona przeze mnie/bądz przez moich DJ-ów impreza będzie miała klasę i niepowtarzalny klimat.

Dane kontaktowe

DJ Robert Próchnicki
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Legionowo
Kod:05-119

Nowe ogłoszenia