DJ + Showman - Tylko imprezy z klasą ! id:17952

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
690-211...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 30-12-2015
Liczba odwiedzin: 1049

Oferta

Dwu-osobowy zespół w składzie :
- DJ
+ SHOWMAN - KONFERANSJER

Zamieniamy każdą imprezę w niezapomniany duet świateł i muzyki, całość okraszona dużą dawką humoru.


Szanowni Pastwo.
Nasze doświadczenie w branży rozrywkowej jest gwarancją udanej imprezy, bez względu na jej wielkość. Od małych kameralnych imprez jak np. urodziny lub rodzinne imprezy okolicznościowe przez studniówki, bale karnawałowe aż do dużych uroczystości weselnych czy imprez plenerowych zawsze zapewniamy rozrywkę która zostaje na długo w pamięci uczestników.
Prowadzimy konkursy, zabawy, zachęcamy gości do tańczenia na parkiecie.
Posiadamy repertuar muzyczny praktycznie w każdym gatunku i klimacie. Dysponujemy również w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dużo dodatkowych efektów jak: bańki mydlane, dym, również ciężki unoszący się do kostek, projektory GOBO (np. wasze imiona bądź nazwa firmy wyświetlane na ścianie, podłodze, suficie), wyrzutnie konfetti, wyrzutnie śniegu, dekoracje światłem (zarówno wnętrza lokalu jak i z zewnątrz). Oferujemy również pokazy laserowe i prezentacje multimedialne.
Co nas wyróżnia z pośród innych ?
Zapraszamy na spotkanie na którym zaprezentujemy te różnice – przyjdźcie a na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Oferta szyta na miarę - każdy klient jest traktowany indywidualnie (u nas nie ma „sztywnych” cen).

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ + Showman - Tylko imprezy z klasą ! id:17952
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ania i Mariusz
Ania i Mariusz
(5)
Dodano: 07-10-2016
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Płońsk
Świetna ekipa :), wszystko było tak jak chcieliśmy, Panowie doskonale dobierali repertuar muzyczny do gości. W pełni wywiązali się ze swojej oferty. Dziękujemy.
Ula Grodzka
Ula Grodzka
(5)
Dodano: 14-07-2016
Data imprezy: 25-06-2016
To był strzał w dziesiątkę! Kontakt od samego początku był świetny, było dokładnie tak jak chcieliśmy. Goście bawili się do białego rana, byli zachwyceni zarówno puszczaną muzyką jak i samym prowadzeniem imprezy. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić:) Dziękujemy!
Dominika i Dawid
Dominika i Dawid
(5)
Dodano: 08-06-2016
Data imprezy: 14-05-2016
Panowie wykazali się bardzo profesjonalnym podejściem. Wszystko zostało omówione z wyprzedzeniem - panowie służyli pomocą, ale nie narzucali swojego zdania. Dodatkowo wykazali się elastycznością, nie było problemu, żeby wprowadzać zmiany do pierwotnego planu. Goście bardzo chwalili sobie wybrany repertuar. Dzięki różnorodnym utworom i gatunkom muzyki parkiet był zawsze pełen, młodzi i starsi dobrze się bawili. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, zdecydowalibyśmy się bez wahania. Gorąco polecamy !
Daria & Dominik
Daria & Dominik
(5)
Dodano: 23-05-2016
Data imprezy: 07-05-2016
Bardzo dziękujemy Dj.Mnich za zorganizowanie naszego wesela. Dziękujemy za wspaniałe zabawy, niepowtarzalny klimat i super muzę do samego rana.
Karolina z mężem
Karolina z mężem
(5)
Dodano: 22-04-2016
Wasza Praca zasługuje nie tylko na pozytywny komentarz ale na bardzo pozytywny . Będąc często na weselach dopiero z wami można było z czystym sercem powiedzieć ze to było udane. Jeśli miała bym jeszcze raz organizować swoje wesele na pewno by było to z wami . Pozdrawiam życzę dalszych sukcesów w tym co robicie !

Dane kontaktowe

DJ + Showman - Tylko imprezy z klasą !
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia